Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki zespół na wesele?

zespol Końskie wesele

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 07:04:10

Witam jaki dobry zespół i w miare tani polecacie na wesele?

#2 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 19:03:21

A zna ktoś zespół Dass?

#3 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:08:59

Polecam http://www.systemband.pl zawodowo i przystepna cena ,graja także w 3 osobowym składzie z wokalistką.

Sorry men, ale Końskie nie są aż taką wiochą, żeby się bawić do tego typu "muzyki".

#4 ~mieszczuch z krwi i kosci~

~mieszczuch z krwi i kosci~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:50:43

miastowy,z ciebie taki miastowy jak z koziej pipki harmonijka ustna

#5 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:36:16

miastowy,z ciebie taki miastowy jak z koziej pipki harmonijka ustna

mieszczuch, nie interesują nas twoje fantazje erotyczne.

#6 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 13:39:06

(nieobrażając nikogo)to jest metropolia dwie ulice na krzyż :))) chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy:) i niemyśl że to pisze ktos z zespołu,ja z ciekawości przeglądałem to forum i śmiac mi sie chce z takiego mieszczucha:))))))

#7 ~zza rzeki~

~zza rzeki~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 16:19:34

mieszczuch jest debest,a miastowy to chyba z miasta radoszyce :lol:

#8 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 12:46:38

tutaj masz wykaz zespołów ze świętokrzyskiego: http://www.oprawa.gd...swietokrzyskie/

#9 ~ble ble ble~

~ble ble ble~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 09:07:44

takie polecanie jest subiektywne,a gdzie mozna ich posłuchać i porównac do innych?

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 10:28:47

A ja znam ten zespół z lipska mają fajny klimat na weselach. Moje wyszlo im idealnie. Gdzie posłuchać? nie wiem najlepiej na jakiejś imprezie.

#11 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 07:59:39

TU masz najlepszych - http://www.planujemy.../swietokrzyskie

#12 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 17:20:31

przestań dj ściemniać , płytki to sobie każdy sam może puszczać a nie jeszcze za to płacić :(

#13 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 23:00:54

Płytki to masz w łazience na ścianie. Lepszy DJ na weselu puszczający oryginalne utwory niż denne zespoły fałszujący disco polo, przy którym chyba tylko wieś zabita dechami potrafi się bawić a nie ludzie na poziomie.

#14 ~wsiowy~

~wsiowy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:07:19

Płytki to masz w łazience na ścianie. Lepszy DJ na weselu puszczający oryginalne utwory niż denne zespoły fałszujący disco polo, przy którym chyba tylko wieś zabita dechami potrafi się bawić a nie ludzie na poziomie.

na scianie to jest glazura,a płytki to ty masz, ale mózg.

#15 ~klezmer~

~klezmer~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 23:02:39

ty cwaniak dj na demówkach jest każdy rodzaj muzyki,bo na weselach sa różni goście i mają różne gusta więc gra się dla każdego a nie jak ty tylko dla ,,elity'' jak to nazwałes na ,,poziomie'' chyba dotąd jak niewypiją pózniej juz niema poziomu:) i nie cwaniakuj jak ja grałem to ty gacie w zębach nosiłes znawco,masz pojęcie może prowadzic dyskoteki i tam jest twoje miejsce

#16 ~kelner~

~kelner~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 07:06:49

Zajmuje się obsługą kelnerska na przyjęciach weselnych i to co widze u zespołów muzycznych to zgroza i żenada. Jak z nimi zagadasz w przerwie to sami artyści i wielcy muzycy , jak przyjdzie do grania to sadzą muzyke z dysku aż chuchy a udają że ciężko pracują, nie wspomne ile zjedzą i wypiją.
Widzałem zespoły które miały przygotowaną muzeke z wokalem więć tylko otwierają usta - jak ich zapytałem kolesia dlaczegą tak robi ta usłyszałem że ma chrype bo napił się zimnego.
Niktóży tak piją zimne że ok północy nie mogą już nawet mówić heee....
Często jestem świadkiem sytuacji gdzie przychodzi gość weselny i prosi o konkretną piosenke i co słyszy? no niestety ale tej piosenki nie gramy- a może powinni powiedzieć ze nie mamy na dysku. Z dj jest sprawa jasna nie ma problemu z zamuwieniem konkretnej piosenki, no i nie trzeba wyżywić i napoić 4 czy 5 wielkich muzyków a czasami i kierowce do tego bo wielcy muzycy sa za bardzo zmęczeni po weselu aby jeden z nich prowadził auto.
WIĘKSZOŚC ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH POWINNA SIE NAZYWAĆ DJ.
W zespole potrzeba 4 a czasami 5 osób aby włożyć dyskietke bo to taka ciężka praca nie wspomne o kasie jakom im trzeba zapłacić za tak ciężką praca.
JESZCZE RAZ POWIEM ZGROZA I ŻENADA BARDZEJ PASOWAŁA BY NAZWA PASOŻYTY A NIE MUZYCY

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 08:06:39

Ja polecam zespół EFEKT z Radoszyc tam odrazu w ekipie mają fotografa i kamere.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 13:04:46

JA POLECAM KOLESIA KTÓREGO WIDZIAŁEM NA PEWNYM DANCINGU NA PIERSI GITARA W USTACH CHARMONIJKA A RĘCE NA KLAWISZACH BRAKOWAŁO JESZCZE ABY SKAKAŁ I KLASKAŁ, A CO DO CZEGO MUZA LECIAŁA Z LAPTOPA.
heee...........

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 13:39:58

Miałam okazje być na weselu koleżanki gdzie były 2 osoby didżej i wodzirej jeden się cięzko napracował zmienianiem płyt a drugi gadanie że z ledwością udało im się wyjść z wesela.
Pełen profesjonalizm heeeee...........

#20 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 14:06:31

Kelner dobrze gadasz! Ale co się dziwić, wieśniaczki całe życie w gumofilcach do remizy na wesela chodziły to nie przegadasz, ze teraz jest inaczej, że nie tylko klawisze i tamburyno może fajnie zagrać na weselu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zespol, Końskie, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych