Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki wózek dla dziecka

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:29:56

Jaki wózek polecacie? Dodam, że mieszkam w mieście, wiec zależy mi na czymś o przystepnym rozmiarze i w miare dobrej amortyzacji. Cena to tak mysle, ze nie wiecej niz 2tysiace moge przeznaczyc. Z gory dzieki za podpowiedzi.

#2 ~oll28~

~oll28~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 17:03:31

hmm, chyba nie jest latwo o cos malego, jesli ma to byc wozek z gondolka a nie typowa spacerowka. moze wypowie sie ktos bardziej doswiadczony w temacie i cos ci podpowie :)

#3 ~żolka0~

~żolka0~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 21:48:38

a patrzylas na expander? oni maja fajne miejskie wozeczki teraz w sprzedazy. osobiscie podoba mi sie Xenon. musialabys isc do sklepu dzieciecego i sobie przetestowac, sprawdzic parametry, funkcje

#4 ~callie~

~callie~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 03:01:24

a patrzylas na expander? oni maja fajne miejskie wozeczki teraz w sprzedazy. osobiscie podoba mi sie Xenon. musialabys isc do sklepu dzieciecego i sobie przetestowac, sprawdzic parametry, funkcje

Mi z kolei podoba sie Storm, ma ładny ciekawy stelaz i praktyczny system suwaczków na tapicerce. Ale jakość pewnie taka jak w Xenonie ;)

#5 ~patynka~

~patynka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:36:13

kojarze wozki expander. moja siostra mialam kiedys od nich model Mondo. jak tak teraz porownuje go z tymi nowszymi to musze przyznac, ze marka poszla do przodu :D

#6 ~ellana~

~ellana~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 17:54:18

ja mam storma z expandera i co tu dużo pisać - jestem w nim zakochana :) Super jakość, jeszcze lepszy wygląd no i prawie mieści się w tych twoich widełkach finansowych :)

#7 ~uwarana~

~uwarana~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 11:34:33

ooo fajnie, ze trafiłam na ten wątek bo już widze, że mam kolejne potencjalne wózki do rozważenia :) fajny jest ten xenon :) ja rodze dopiero na poczatku lipca i niebawem bede kupowac juz wozek i nie powiem, te expandery są niezle.. :)

#8 ~WeronikaRoksa~

~WeronikaRoksa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:29:54

uwarana my też mamy xenona :) synek urodził się w połowie marca i już zaliczyliśmy kilka dłuższych spacerów. Prowadzi się genialnie a przy tym super wygląda. Już kilka osob mnie zaczepialo na placu zabaw i pytalo co to za model :)

#9 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 05:58:23

Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) byłam już w sklepie stacjonarnym i oglądałam te polecane przez Was modele. Na miejscu pierwszym stawiam poki co xenona :) jak tylko uda sie cos kupic na pewno dam znac na co ostatecznie postawilismy :)

#10 ~tosia_s~

~tosia_s~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:34:43

Jaki wózek polecacie? Dodam, że mieszkam w mieście, wiec zależy mi na czymś o przystepnym rozmiarze i w miare dobrej amortyzacji. Cena to tak mysle, ze nie wiecej niz 2tysiace moge przeznaczyc. Z gory dzieki za podpowiedzi.

Znam jeden taki, ale nie w tej cenie. Jesli mały to polecam Cybex Mios. Jest niesamowity. Duża gondola, lekki, spacerówka przodem i tyłem. Mały po złożeniu i możesz go składać razem z siedziskiem. Wadą jest cena, bo jest drogi. Zaletą, że prawdopodobnie nie będziesz musiała już kupować spacerówki w ogóle. Mnie ostatnio absolutnie zachwycił. Wiem, ze w tosi mozesz kupic na raty. Moim zdaniem to niezłe rozwiazanie.

#11 ~kredkaa~

~kredkaa~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:39:38

Wożę maluszka wózkiem camini frontera 2 w 1 spacerówka i gondola, jest bardzo wygodny zarówno na spacery po mieście jak i leśne ścieżki. To polska produkcja, nie jest drogi a solidny i stylowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych