Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki telefon.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 domi78

domi78

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:16:27

Jak często kupujecie telefon ? Wiadomo że co jakiś czas po prostu trzeba wymienić telefon, by cały czas być na bieżąco z technologiami i dostępnymi aplikacjami. Jeśli szukacie wydajnego telefonu w dobrej cenie, to zajrzyjcie na stronę https://www.ceneo.pl/69534069 mają niezły iPhone. Ja kilka modeli mam upatrzonych. Ale musze się konkretnie zdecydować. A wy co myślicie o Apple ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:21:55

Ja na przykład nie myślę nic. Zupełnie nic. I w tego linka też nie wejdę, bo nie mam dostępu do internetu.

#3 ~arkadiusz~

~arkadiusz~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:01:57

Co do telefonów to jakoś co dwa lata wymieniam na nowy model, najlepszą marką jak do tej pory okazał się dla mnie samsung. Na bestcena.pl kupiłem dwa modele tego producenta bo mieli najlepszą cenę i byłem z nich naprawdę zadowolony.

#4 agag221

agag221

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 17:27:52

Ja przeważnie wymieniam co 3 lata, bo co 2 (wraz z końcem gwarancji) zaczynają się psuć...

#5 ~wyrzutek~

~wyrzutek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 11:23:10

Ja wymieniam co rok, albo co dwa. To zależy co mają do zaoferowania. Teraz np zainwestowałem w Samsung Galaxy S10e, bo akurat kończyła mi się umowa z Play, więc proste przedłużenie umowy zadziałało :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych