Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki program do firmy ?

faktury firma program

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 21:13:30

Witam, moja firma jest na rynku równo 5 lat. Jest to hurtownia kosmetyków nie tylko na Polskę, ale i na Niemcy. Nieoczekiwanie firma dość szybko się rozrasta w związku ze sprzedażą system, którym obecnie się posługuję nie daje już rady. Szukam jakiegoś porządnego systemu do zarządzania firmą, tzn. do wspomagania tego procesu, z opcją fakturowania, zarządzania magazynem i koniecznie integracją z insert. Wszelkie dodatkowe opcje oczywiście są mile widziane. Czy ktoś z Was mógłby coś polecić ? 

#2 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 21:16:37

Witam, ja prawie od początku swojej działalności opieram się na jednym systemie i nie mam zamiaru go zmieniać. Bo z rozmów z osobami z branży wynika, że ten ma najwięcej opcji i cenowo nie jest najdrożej. Wiadomo, ma możliwość wystawiania faktur, zarządzania magazynem, ewidencji kosztów i środków trwałych. Jest też integracja z insert, comarch, enova, JPK jakbyś chciał to mogę podesłać namiar. 

#3 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:45:24

Coś mi się wydaje, że masz BIZIN na myśli? Znajomy mi go ostatnio polecił i muszę przyznać, że system warty jest uwagi. W tym tygodniu będę się z nimi kontaktował i uzgadniał szczegóły, bo zdecydowany już jestem. 

#4 Piotrek43

Piotrek43

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:43:21

znam ten BIZIN, spoko jest

#5 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:56:23

Do tego typu firmy polecam ten program: https://www.cfi.pl/produkcja/ Jest on bardzo funkcjonalny i z pewnością pomoże w usprawnieniu działania całej firmy. Dużą zaletą jest to, że jest on dość prosty w obsłudze, nie powinno więc być problemem aby pracownicy nauczyli się jego obsługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych