Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jaki prezent ślubny

273 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 14:24:38

Szukasz pomysłu na prezent? Jesteś fanem GADŻETÓW? Zbliżają się urodziny bliskiej osoby?
Zapraszamy do sklepu sprytnyprezent.pl 

#262 ~malwinakot~

~malwinakot~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 15:31:54

jak dla mnie super pomysłem są prezenty ze zdjęciami, czy to koszulki czy kubki - ja lubię takie sentymentalne prezenty i całą rodzinę już obdarowałam takowymi :D  moj ulubiony sklep z takimi rzeczami to foto4u.pl/fotoprezenty

#263 klaudynaa

klaudynaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 20:01:47

Zestaw garnkow Ceptera.

#264 Kiniak

Kiniak

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:57:18

Dobrym prezentem może być jakieś urządzenie do kuchni zawsze się przyda parze młodej. Warto zajrzeć na stronę  https://eva-tec.pl/ mają dużo wyposażenia gastronomicznego więc coś pewnie znajdziecie na super prezent.

#265 kamilnowakowski

kamilnowakowski

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 11:27:51

Dziś to moze być po prostu gotówka

#266 Lorenz

Lorenz

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:41:39

Teraz Państwo młodzi życzą sobie koperty i rozumiem ich ale szczerze mówiąc nikt nie zakaże mi dodatkowo kupić małego upominku. Zazwyczaj do koperty dodaje piękne perfumy, oczywiście markowe i dla panny młodej i dla pana młodego. Zamawiam je z https://neness.pl/pe.../thierry-mugler - to akurat mój ulubiony kobiecy zapach. Dla Panów oczywiście też znajdą się w tej drogerii piękne zapachy. 

#267 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 12:48:56

Macie takie fotoksiążki na Empik Foto. Kwestia odpowiedniej ilości zdjęć, złożenia wszystkiego w całość i efekt powinien być spoko. To jest prezent, który wymaga trochę zachodu, ale na bank się sprawdzi. Zresztą - takimi rzeczami też się pokazuje, że wam zależy ;-)

box_ksiazki_str_glowna.jpg

#268 malinova

malinova

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 20:45:55

Ciekawy pomysl.

#269 ~JustynaHC~

~JustynaHC~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:45:09

Moja kuzynka ostatnio brała ślub i od bodaj chrzestnego dostali fajnego robota kuchennego - sauber.pl/Robot-Kuchenny-Sauber-TH7-p80 Osobiście o takim prezencie bym sama nie pomyślała, ale jak byłam u niej i zobaczyłam jak to działa, to jestem pod wrażeniem

#270 ~natala~

~natala~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 23:02:53

Kosz słodyczy z poczty kwiatowej zamiast bukietu i koperta żeby młodzi sami sobie kupili, co im najbardziej potrzeba na nowej drodze życia. 

#271 arts

arts

Swojak

• PipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 07:08:04

Opcji jest bardzo wiele, jednak moim zdaniem najlepiej iść w bezpieczne rejony czyli podarować

kopertę z pieniędzmi -  i niech młodzi sobie kupić to co będzie im potrzebne

oraz bukiet kwiatów. Kwiaciarnie mają przecież takie piękne bukiety.  http://www.kwiaciarnialublin.pl/

Użytkownik arts edytował ten post 02 grudzień 2019 - 07:19:06

#272 polanka

polanka

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2020 - 11:06:11

Alb pieniądze, albo coś praktycznego. Osobiście lubię rzeczy do kuchni, ale tu musi być coś jednocześnie potrzebnego i wyjątkowego, żeby nie powtarzać czegoś, co już młodzi będą mieć. Może np. 

Młodzi to zawsze czegoś potrzebują , a to na przykład sprzętu domowego, a to pieniążków. Jednak kasa to wyjście, myślę awaryjne, bo jednak zawsze można spróbować się postarać kupić coś super. Tutaj https://mmgastro.pl/ na przykład znajdziecie dużo sprzętów kuchennych i gastronomicznych najlepszej jakości.

#273 linka

linka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2020 - 18:13:40

Jasne, że sprzęt kuchenny to dobry pomysł na prezent, ale mam jeszcze jeden. Na stronie firmy JAMP możemy znaleźć i inne potrzebne czy to w firmie czy to w domowej gastronomii, sprzęty. Myślę, że warto się rozeznać, co sprzedawca ma do zaoferowania. 

#274 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:11:45

Jestem brudny – powtarzał często Jan, zanim się powiesił. W liście pożegnalnym napisał, że został kilkukrotnie zgwałcony przez księdza Mariana W., proboszcza-pedofila w diecezji tarnowskiej. Duchownego o molestowanie oskarżyło ponad 20 osób, wcześniej przez lata panowała wokół niego zmowa milczenia. – To był ojciec parafii, on musiał przytulać – słyszymy w miejscowości, gdzie W. przez kilkanaście lat był proboszczem.

Po śmierci Jana rodzina odnalazła list (śledczy potwierdzili jego autentyczność), w którym wyznał, że padł ofiarą księdza pedofila. 
Ksiądz-zbrodniarz swoje ofiary wybierał wśród ministrantów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych