Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jaki prezent ślubny

273 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karolinaaaa~

~karolinaaaa~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 10:49:33

Moneta inwestycyjna na prezent ślubny.
Uważacie że to dobry pomysł żeby kupić monetę np. Krugerrand
Znalazła sklep "79th Element" mają dobre opinie, wiecie coś na temat?
Jakie jest Wasze zdanie?

#2 morgana

morgana

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 14:01:00

teraz goście przeważnie dają pieniądze,bo tak na prawdę to nie wiadomo co bedzie młodym potrzebne,z czego się ucieszą.Dobrze,jeśli młodzi sami powiedzą czego mniej więcej oczekują,sądzę że ekspres do kawy,taki nowoczesny ,stylowy to dobry pomysł,chyba ,że nie piją kawy to wtedy klops.

#3 samminka

samminka

Bywalec

• PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 13 luty 2013 - 12:58:42

Najbardziej trafiony prezent ślubny to pieniążki :D A jeśli to bliskie osoby biorą ślub, można im dodatkowo kupić jakiś upominek, który będzie stanowić trwałą pamiątkę, ale wtedy trzeba być pewnym, że zna się gust młodych i że się wie, co im się przyda :)

#4 ototlumaczenie

ototlumaczenie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 22 luty 2013 - 12:04:09

Tylko kasa! :) nie obarczajcie Młodych kolejnym czajnikiem, żelazkiem lub innym straszydłem do postawienia na telewizor lub kominek...

#5 mandarynka

mandarynka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 10:14:40

Wszystko zależy od tego, czego taka młoda para potrzebuje. Nie kupowałabym prezentu w ciemno, bo mogę akurat trafić na coś, co już mają. Najbezpieczniej jest chyba dać pieniądze zazwyczaj wybieram tę właśnie opcję.

#6 stara_jaga

stara_jaga

Swojak

• PipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 20 maj 2013 - 14:28:24

Pieniądze. Państwo młodzi sami sobie sfinansują wymarzone prezenty.

#7 adms12

adms12

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 18:32:48

Dokładnie tak, w dzisiejszych czasach najlepszym prezentem są pieniądze, przy dzisiejszym wyborze w sklepach ciężko trafić w gusta młodej pary...

#8 janek2

janek2

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 19:44:32

Przy ważnych uroczystość zawsze pojawia się problem pt. "Co kupić jako prezent?". Kiedyś najczęściej dawano własnie te wszystkie roboty kuchenne, ekspresy do kawy itp. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ młodej parze przydadzą się takie podstawowe rzeczy do domu. Ostatnio jednak co raz częściej zauważam, że ludzie nie chcą się wykazać kreatywnością i dają pieniądze jako prezent. No jest to też jakiś całkiem dobry pomysł, aby młoda para miała parę groszy na start. Mi jest ciężko doradzić co jest dobrym prezentem. Zwłaszcza, że będziesz świadkiem to wtedy wypada się pokazać i dać coś naprawdę bardzo porządnego co się spodoba i będzie użyteczne, ale pomysłów w mojej głowie brak :( Coś musisz wymyślić. Każdy przez to przechodzi, że musi jakiś prezent wykombinować :)

#9 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 12:35:45

akurat u mnie nie było problemu bo dostaliśmy listę z prezentami i akurat ja z moim partnerem kupiliśmy młodej parze miniwieże, a swoją drogą to naprawdę fajny prezent, a dzięki temu poznałam fajną i niedrogą firmę z dobrym sprzętem audio. a od siebie dołożyliśmy jeszcze zestaw dwóch płyt. bardzo im się podobał taki zestaw muzyczny i wiem, że wieża sprawuje się bardzo dobrze. gdyby ktoś chciał namiary na firmę tp służę pomocą ;)

#10 ~Kari~

~Kari~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 13:13:19

Nie wiem co złego jest w prezentach praktycznych. Przecież wiadomo, że zaraz po ślubie ludzi nie stać na super wyposażenie. Mojej siostrze na ślub kupiliśmy coś takiego  http://www.redcoon.p... 7778/00&xtcr=1 - Państwo Młodzi zachwyceni. Choć bardziej siostra, bo to głównie ją wyręcza w kuchni, a ona mówi, że sprawiłam jej drugiego męża :P

#11 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 12:31:33

http://www.prezentsl...szy-prezent.pl/

tutaj mozna ich wiele znaleźć 

#12 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 17:36:12

Ze swojego doświadczenia wiem, że prezent ślubny musi być wyjątkowy i zależy od tego, jak bliskie są relacje danej osoby z parą młodą. W zeszłym roku skorzystałam z vocherów oferowanych na http://devil-cars.pl/prezent i wybrałam dla moich młodych przejazd po torze wyścigowym KTM X-BOW i dodatkowo mieli z tym samochodem sejsę ślubną :) więc mają świetną pamiątkę na lata. Obługa świetna - można z nimi dogadać każdy szczegół.

wydarzenie.jpg

#13 ~martka~

~martka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 21:34:32

jak dobrze, że natrafiłam na to forum. właśnie jestem na etapie szukania miniwieży. tylko właśnie wyremontowałam mieszkanie i chciałabym by wieża miała dość nowoczesny design;) katarzyna czy mogłabyś podać model tej wieży?

#14 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 09:11:06

jeśli zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie to dobrze trafiłaś ;) kupiliśmy miniwieże firmy kruger, model KM 7089. jeśli chodzi o design no to prezentuje się świetnie, natomiast jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie bardzo mogę się wypowiedzieć, bo nie słyszałam jak gra. pytałam się młodej pary czy są zadowoleni, mówili, że bardzo, ale w sumie może to tylko z grzeczności;)

#15 ~Kam~

~Kam~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 08:29:31

moim zdaniem najlepszym prezentem są pieniądze :) wtedy młodzi kupią to co chcą i takie jakie chcą. wiele osób biorąc ślub ma już wyposażone mieszkanie, ma odkurzacz toster i ekspres do kawy i kolejne nie są im do niczego potrzebne. pościel? pomysł niby ok ale cieżko trafić w wymiary kołdry czy poduszek i później młodzi mają komplety pościeli, których nie mają na co założyć. jeśli chodzi o obrazy czy inne rzeczy do wystroju mieszkania to tylko jeśli naprawdę zna się gust młodych

#16 ~martka~

~martka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 19:54:39

nie znam tej firmy, a nie lubię kupować w ciemno i trochę boję się mało znanych marek, ale przyznam szczerze, że strona www kruger&matz wygląda super, miniwieże też fajnie się prezentują (przynajmniej na zdjęciach;)) i nawet poczytałam trochę na forach o tej firmie i dużo osób mówi, że sprzęt audio mają bardzo dobry. dzięki za info, musze to jeszcze przemyśleć :)

#17 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 09:43:54

uwierz, że też się bałam kupić coś ich firmy, ale znajomi zachwalali, więc zaryzykowaliśmy i z tego co mi wiadomo, było warto;) strona ich rzeczywiście jest fajna, a jak wiadomo strona www jest wizytówką firmy, komentarzy nie czytałam, oparłam się tylko na opinii znajomych. także wszystko przemawia za tym żeby zaryzykować i kupić, ale decyzja należy do Ciebie. jeśli się zdecydujesz to daj znać, co wybrałaś. pozdrawiam.

#18 ~iskierka~

~iskierka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 10:35:24

Niby pieniądze są ważne i teraz przede wszystkim daje się kopertę, ale na ślubie siostry chciałam dać coś młodym, co będzie wyjątkowe. Oprócz w/w koperty dałam im też ich wspólne zdjęcie naniesione na deskę. Myślę, że jest to dość oryginalny prezent, a z samą kopertą byłoby mi tak trochę niezręcznie.

http://www.fotodeska.pl

#19 ~makkarena~

~makkarena~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:42:18

fajnym pomyslem jest tez fotoksiazka np. ze zdjeciami pary mlodej sprzed slubu :) cos w tym stylu http://fotobistro.pl :) fajna pamiatka i wiadomo, ze prezent od serca :)

#20 ~kuba barski~

~kuba barski~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:22:06

My kupiliśmy coś takiego - http://prezentmarzen...dworze-elizy-3/ Sądzę, że w 100% trafiliśmy, bo byli bardzo zadowoleni, pokazywali zdjęcia, nigdy w takim miejscu nie byli. I własnie o to chodzi w prezentach - uszczęśliwianie innych ;-0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych