Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki nowy market powstanie w centrum SND

406 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 22:43:50

pewnie rozpoczecie budowy przesunięte na nowy rok.......rok wyborczy więc im bliżej wyborów większy ruch tym lepiej dla borowskiego;taki tam "zabieg marketingowy" he he......miejmy nadzieję,że mieszkańcy Sandomierza już zmądrzeli i wydorośleli i nie dadza się już złapać na takie tanie chwyty

A co Borowski ma wspólnego z budową tej galerii???

Przecież buduje ją prywatny inwestor.. wszystko tylko by dopiec naszemu burmistrzowi ;)

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:03:55

hahahaha oj populiści,populiści....co z tego,że to prywatna inwestycja? i co z tego?

jak znacie powody czemu ten prywatny inwestor poprzekładał terminy rozpoczęcia budowy to proszę podać,no proszę;hahahaha.....może cementu w cementowniach zabrakło albo ludzi do pracy?haha

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 10:02:06

No to po ptakach. ..tylko Lidla mi zal....czy ktoś ma jakieś potwierdzenie tych rewelacji o wycofaniu się inwestorów? ?

Zapraszam na stronę retail concept: NAJEMCA w galerii - LIDL. Dziękuję ;)

Jeszcze się zdziwisz....nawet lidl się zmienia i przystosowuje do nowej rzeczywistości. ..a ona jest taka że w większości miast nie ma wolnej przestrzeni żeby budować wolnostojący sklep z parkingiem, więc jak się nie ma co się lubi...

i co Wieśki........wyszło na moje że żadnego Lidla w Sandomierzu nie będzie? :) jak chcecie wrzucać tu swoje gorące "niusy" to proponuję najpierw sprawdzić ich aktualność :D

#384 ~Skrzat~

~Skrzat~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 10:44:07

Nie mogę wkleić linka, ale ze strony retail concept wynika, że to aktualne jest. Otwarcie  w pierwszym kwartale 2015r. Być może to już jednak nie obowiązuje...

Ktoś wie co zamiast Lidla tam będzie i czy w ogóle hipermarket?

#385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 11:00:17

i co Wieśki........wyszło na moje że żadnego Lidla w Sandomierzu nie będzie? :) jak chcecie wrzucać tu swoje gorące "niusy" to proponuję najpierw sprawdzić ich aktualność :D

A masz gdzieś jasno napisane że Lidl się wycofał z tej galerii?

Ktoś wrzucił info że Lidl kupił tereny wojska i po tym wnioskujesz?

Przejeżdżając rano obok gimnazjum nr 1 widziałem jak kolejne sklepy rozbierają więc chyba będą tą galerię budować?

#386 ~onka~

~onka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:46:24

Dzwoniłam do Firmy Wodorol z Lublina inwestora który ma stawiać Galerię i otrzymałam taką wiadomośc że jeszcze nic nie wiadomo co i kiedy.

#387 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 17:43:53

Tu zarabiam pieniądze 

http://pieniazek.latwy.pl

To łatwe i całkiem

zyskowne!

#388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 18:18:51

A masz gdzieś jasno napisane że Lidl się wycofał z tej galerii?

Ktoś wrzucił info że Lidl kupił tereny wojska i po tym wnioskujesz?

Przejeżdżając rano obok gimnazjum nr 1 widziałem jak kolejne sklepy rozbierają więc chyba będą tą galerię budować?

pisałem już tutaj na początku listopada,że żadnego Lidla w Sandomierzu nie będzie...mam swoje źródła :) i nie zamierzam podawać żadnych szczegółów......a kontynuuję tylko ten temat aby zaśmiać się w twarz tym "mądralom: którzy jak zwykle najmądrzejsi próbowali bardzo polemizować :D

do wszystkich zainteresowanych : powtarzam LIDLA w Sandomierzu miało nie być i jak na razie nie będzie !!!!!!!!!!

#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 15:17:26

wole zap*****ac jak mały samochodzik ale mieć na rachunki !!!!

zzz

BEDA MIEJSCA PRACY TZN.MIEJSCA WYZYSKU TO ZNACZY BEDZIESZ ZApier***AC JAK MALY SAMOCHODZIK,OCZYWISCIE ZATRUDNIONA PRZEZ TAK ZWANA AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ,TWOJE PRAWA TO;ZApier***AC BEZ PRZERWY,NAJLEPIEJ NIENARZEKAC,NIE CHOROWAC,NIE KOZYSTAC Z URLOPU,ZRESZTA NA TAKICH WARUNKACH TO O UMOWIE O PRACE TO MOZNA POMAZYC,ALE PO CO KOMU UMOWA JAK SIE PRACUJE ZA PSIE PIENIADZE,I TAK W KOLKO SIE ZAMYKA,WYZYSK!

Matole Komuna Cie wykształciła !!!!! LEPIEJ chodzić, pić piwo i dookoła mówić że nie ma pracy. CO ZA NARÓD !!!!!

#390 ~kekekekek~

~kekekekek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 17:50:27

Galeria Królewska Sandomierz
Sandomierz

GLA:
5 644 m2

adres:
ul. Słowackiego/ Armii Krajowej
Sandomierz
Świętokrzyskie

liczba poziomów:
1

liczba miejsc parkingowych:
162

najemcy:
Lidl

liczba sklepów:
20

data otwarcia:
I kwartał 2015 r.

opis:

Miasto: Sandomierz to miasto i gmina miejska w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad rzeką Wisłą. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa bliskie sąsdziedztwo osiedli mieszkaniowych.
Lokalizacja: Obiekt będzie się znajdował u zbiegu ulic Słowackiego i Armii Krajowej
Zasięg: Zasięg oddziaływania to 55 000 mieszkanców

#391 ~rambit666~

~rambit666~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 20:38:44

podobno ma być kościół pod wezwaniem III kadencji bł.Jerzego!!!

#392 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:24:24

Galeria Królewska Sandomierz
Sandomierz

GLA:
5 644 m2

adres:
ul. Słowackiego/ Armii Krajowej
Sandomierz
Świętokrzyskie

liczba poziomów:
1

liczba miejsc parkingowych:
162

najemcy:
Lidl

liczba sklepów:
20

data otwarcia:
I kwartał 2015 r.

opis:

Miasto: Sandomierz to miasto i gmina miejska w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad rzeką Wisłą. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa bliskie sąsdziedztwo osiedli mieszkaniowych.
Lokalizacja: Obiekt będzie się znajdował u zbiegu ulic Słowackiego i Armii Krajowej
Zasięg: Zasięg oddziaływania to 55 000 mieszkanców

no co za ludzie....dzielić się wiadomościami lokalnymi to i tak sie uprze jeden z drugim......jak ci piszę,że nie będzie lidla to nie będzie coś się tak uparł......najlepiej to już zamknijcie temat tego sklepu nudne się to robi

#393 ~Jovitta~

~Jovitta~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:46:08

No to co będzie według Ciebie? uchyl rąbka tajemnicy skoro taki doinformowany jesteś to pewno wiesz czy Galeria też będzie czy nie ??Podziel się z nami wiadomościami z pierwszej ręki.

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:57:21

Aleście wszyscy ciekawi...szkoda lidla-fajne towary w dobrych cenach..może jednak go tam nie bedzie...może będzie na terenie jednostki. ..
Coś mi się wydaje że ta królewska galeria to będzie taka planeta II...z Intermarche w najlepszym wypadku. .

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:57:48

Aleście wszyscy ciekawi...szkoda lidla-fajne towary w dobrych cenach..może jednak go tam nie bedzie...może będzie na terenie jednostki. ..
Coś mi się wydaje że ta królewska galeria to będzie taka planeta II...z Intermarche w najlepszym wypadku. .

#396 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 08:43:31

No to co będzie według Ciebie? uchyl rąbka tajemnicy skoro taki doinformowany jesteś to pewno wiesz czy Galeria też będzie czy nie ??Podziel się z nami wiadomościami z pierwszej ręki.

Nie mam informacji co do samaej galerii i w tym temacie sie nie wypowiadałem,moja wiedza dotyczy tylko sprawy Lidla.

#397 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:34:56

Czy wie ktoś co dalej z Galerią Królewską bo wszystko ucichło .W Tbgu powstaje właśnie Galeria a tu jak zwykle nic tylko rozochocili ludzi i sprawa ucichła.

#398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 23:03:44

Czy wie ktoś co dalej z Galerią Królewską bo wszystko ucichło .W Tbgu powstaje właśnie Galeria a tu jak zwykle nic tylko rozochocili ludzi i sprawa ucichła.

Będą budować, będą spokojnie.

Będzie tam Lidl i Media Expert

Dodatkowo zaczęli rozbudowywać Galerię Sandomierz. W 2 części ma być market budowlany i kilkanaście nowych sklepów

#399 ~poinnformowany~

~poinnformowany~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 10:11:21

ja wam powiem co bedzie   hehe  niebedzie niczego

#400 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 10:26:39

Galeria w miescie biedaków i bezrobotnych :D tej na dole nie ma kto "wyżywić" pomysł przedni,brawo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych