Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki mechanik do turbosprężarki w Mielcu

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 SocAl

SocAl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2013 - 20:35:36

Witajcie.

W mielcu mamy kilka warsztatów samochodowych które prześcigają się w ofercie napraw i regeneracji samochodów z układem turbosprężarki. Mam pytanie czy ktoś korzystał i jak wygląda współpraca? Wiem że ceny dobrze wykonanej usługi zaczynają się w okolicach 1000zł. Takie ceny mają wszyscy. Innymi czynnikami do wyboru fachowca może być doświadczenie i warsztat. Turbor niejakiego Grzegorza Borowca z ul Długiej ma 20 lat doświadczenia w mechanice pojazdów, dobrze wyposażony warsztat i rzetelne podejście do klienta. tyle wiem. na swoje usługi dają 8 miesięcy gwarancji. nie wiem jak jest u innych ale na stronie Turbor zregenerowane turbosprężarki można zobaczyć efekty pracy tego warsztatu.

A jakie doświadczenia z mechanikami mieleckimi macie wy?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 06:58:48

Michał Zięba ma warsztat tel 504-094-704 ostatnio naprawiał mi samochód - regeneracja turbosprężarki załatwiał u znajomego

#3 ~Paweł_45~

~Paweł_45~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 16:37:37

Pamiętaj, że mechanik ma Ci wymienić poza turbiną obowiązkowo olej, filtr powietrza i wykonać kilka innych napraw łącznie z turbo. Te informacje oraz wiele innych dotyczących regeneracji turbo i czynności, które powinien zrobić Twój mechanik masz na stronie www . turbosprezarki . mielec . pl

Ważne jest później po wymianie abyś pilnował sobie regularnej eksploatacji samochodu.

#4 ~Benjamin~

~Benjamin~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:50:32

Z mojej strony mogę polecić turbomielec.  Naprawiałem tam turbosprężarkę i to po normalnej cenie! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych