Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki materac do łóżeczka dziecięcego wybrać?

Meble dla dzieci Materac do łóżeczka Materace dziecięce

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 11:47:02

Witam, piszę ponieważ przygotowuję się do przyjścia na świat mojego pierwszego dziecka. Aktualnie jestem na etapie wyboru łóżeczka i materaca do niego. Nie chcę aby moje dziecko spało na płaskiej, niewygodnej gąbce jaka dodają standardowo do łóżeczka. Chcę aby materac w łóżeczku był z tych lepszych dlatego poszukuję w sieci informacji i opinii o sprawdzonych materacach. Będę wdzięczna za każdą sugestię, informację czy rekomendację. Pozdrawiam

#2 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 12:11:53

Witam, piszę ponieważ przygotowuję się do przyjścia na świat mojego pierwszego dziecka. Aktualnie jestem na etapie wyboru łóżeczka i materaca do niego. Nie chcę aby moje dziecko spało na płaskiej, niewygodnej gąbce jaka dodają standardowo do łóżeczka. Chcę aby materac w łóżeczku był z tych lepszych dlatego poszukuję w sieci informacji i opinii o sprawdzonych materacach. Będę wdzięczna za każdą sugestię, informację czy rekomendację. Pozdrawiam

sianko, jak dla pana Jezuska.

Kup łóżeczko wiklinowe, albo drewniane tylko żeby nie było malowane żadną farbą ani lakierem. 

no i sianko, ze wsi jakiejś i wymieniaj to sianko na nowe, jak by było za bardzo zeszczane.

#3 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 12:15:03

sianko, jak dla pana Jezuska.

Kup łóżeczko wiklinowe, albo drewniane tylko żeby nie było malowane żadną farbą ani lakierem. 

no i sianko, ze wsi jakiejś i wymieniaj to sianko na nowe, jak by było za bardzo zeszczane.

materac też może być ale tylko z końskim włosiem.

Używany, aby nie był za bardzo zeszczany.

#4 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 12:24:57

materac też może być ale tylko z końskim włosiem.

Używany, aby nie był za bardzo zeszczany.

sianko najlepsze, bo ileż to sianko kosztuje? Chyba nic, bo trawnik jak się skosi to wystarczy wysuszyć trawe.

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 10:03:02

Też jestem zdania, że najważniejszy jest komfort i zdrowie naszych dzieci. Materac ze zwykłej gąbki podmieniliśmy na materac z pianki 3D. Nie mieliśmy problemu z przegrzewaniem dziecka w upalne letnie noce, był wygodny i łatwy w utrzymaniu czystości – ściągany pokrowiec.

#6 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 12:30:04

No tak wszystko fajnie ale taki porządny materac premium troszkę kosztuje w porównaniu do takiego standardowego. 

#7 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 13:45:52

Fakt ale czym jest wydatek rzędu 200-500 zł na materac dziecięcy, który posłuży dziecku od urodzenia do 3-4 lat ?

#8 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 08:56:14

Dokładnie. Zgadzam się z poprzedniczką, tym bardziej, że w okresie po urodzeniu dziecko w łóżeczku spędza bardzo dużo czasu – praktycznie większość doby. Warto zapewnić jemu optymalne warunki do odpoczynku i rozwoju. Pozdrawiam

#9 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 09:06:00

Mój mąż znalazł w internecie firmę Traumeland z Austrii, która produkuje wysokiej jakości materace dla niemowląt i tez starszych dzieci. Materace są bezpieczne dla dzieci, z materiałów ekologicznych, są antyalergiczne, oddychające, komfortowe i innowacyjne. Cena jak za produkt z wyższej półki też bardzo dobra. Nam posłużył 3 lata i jest w znakomitym stanie. Teraz czeka na drugie dziecko. Dokładne info i pełną ofertę znajdziecie na ich stronie. Tutaj podrzucam link - traeumeland.com. Pozdrawiam

#10 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 11:24:16

Ja dostałam dla córki materac od znajomej też antyalergiczny, oddychający i powiem szczerze, że spełnił swoją rolę wyśmienicie. Nocki przespane, dziecko wstawało wypoczęte i uśmiechnięte a to najlepsza rekomendacja. Pozdrawiam

#11 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 15:18:34

Te materace Traumeland wyglądają na porządne, ale nie wiem, czy jednak każde dziecko nie powinno mieć nowego materaca. Czytałam, że stary może być odkształcony po pierwszym dziecku i poza tym ma już w sobie mimo wszystko trochę bakterii i innych żyjątek. Ma to pewnie mniejsze znaczenie,  jak materac jest po starszej siostrze lub bracie, a nie po dziecku z innego domu, w którym jest inna flora bakteryjna,. Z drugiej strony te materace mają wg opisu dobre pianki i funkcję antybakteryjną, więc sama nie wiem. 

#12 ~Violetta~

~Violetta~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 08:40:54

Bezwzględnie powinno się zabronić sprzedawać tych gąbek wsadzanych do tanich łóżeczek imitujących materac. Przecież to się nie nadaje nawet do siedzenia a co dopiero do spania po kilka / kilkanaście godzin w ciągu doby. 

#13 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 13:15:52

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Z pewnością wezmę sobie wasze sugestie do serca i wybór odpowiedniego materaca będzie łatwiejszy. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki za odzew na moje pytanie.

#14 Abusivezjn

Abusivezjn

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 13:25:01

Witam was wszystkich

#15 Dakota

Dakota

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 14:34:15

My mieliśmy lateksowy i świetnie się sprawdził. 

#16 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 11:52:24

My do łóżeczka też wybraliśmy lateksowy, głównie dlatego, że lateks ma właściwości antybakteryjne, a to był dla nas priorytet. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Meble dla dzieci, Materac do łóżeczka, Materace dziecięce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych