Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki inhalator dla dziecka kupic?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mazrena~

~mazrena~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 12:51:03

Z jakich inhalatorów wasze pociechy korzystają?Szukam dobrej jakości inhalatora polecacie cos?

#2 ~mlood~

~mlood~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:13:22

Dużo osób mi polecało  Baby – i to mowie o ludziach w realu jak i w internecie na forach. Dziala bezproblemowo, też mogę go podpowiedzieć.

#3 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 20:20:17

To tak samo jak nasz Air Pro. Kupiłam z polecenia i bardzo zadowolona jestem, bo jest szybki, cichutki i córeczka szybko go polubiła. Już się nie boi nebulizacji. :)

#4 ~Lara~

~Lara~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 21:07:35

A ile da się zrobić nebulizacji na jednym ładowaniu nim?

#5 Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2019 - 17:56:11

Dzień dobry,

w nebulizatorze Air Pro, o którym Panie rozmawiają, tempo nebulizacji kształtuje się na poziomie 0,35 ml/m, co pozwala na skrócenie każdej sesji o 30% w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, a jego bezgłośna praca pozwala dodatkowo na komfortowe użytkowanie wieczorem i w nocy.

Jeżeli mają Panie dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam

Ekspert Air Pro

Użytkownik Ekspert Healthin edytował ten post 17 luty 2019 - 17:56:37

#6 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 02:14:39

A z jakimi lekami współpracuje Air Pro? Co z lekami z kwasem hialuronowym?

#7 Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 11:31:22

Dzień dobry, 
najważniejszym wskazaniem przy weryfikacji substancji, którą planuje Pani zastosować w urządzeniu jest to, aby nie była cieczą oleistą i NIE zawierała kwasu hialuronowego.
Stosowanie preparatów z kwasem hialuronowym w Air Pro może powodować zapchanie membrany w nebulizatorze poprzez osadzanie się jego cząsteczek na membranie. Po użyciu preparatu z kwasem hialuronowym urządzenie może nie działać poprawnie. 
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

#8 ~Dorota_Wawka~

~Dorota_Wawka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:27:59

Jest świetny włoski inhalator do kupienia Familino Pro marki Flaem.

Moja siostra sobie coś takiego sprawiła niedawno i parę razy miałam okazję zrobić sobie taką inhalacją roztworem soli fizjologicznej u niej – rewelacja!

Można po takim zabiegu odetchnąć pełną piersią, zupełnie inaczej się oddycha, sama myślę o tym żeby sprawić sobie podobny sprzęt :)

pozdrawiam: Dorota

#9 ~moninisa~

~moninisa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:14:45

Ja też dobrze wspominam zakupy na sanity.pl.

Kupowałem inhalator w prezencie dla chrześniaka jak się urodził i siostra ze szwagrem są zadowoleni. Przy dziecku inhalator ponoć się bardzo przydaje można dużo szybciej podleczyć przy jakiś infekcjach, przeziębieniach itp.

#10 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 08:08:12

Jeżeli chodzi o sprzęt medyczny, to zdecydowanie polecam sklep sanity.pl. Kupuję u nich od wielu lat. Gwarancja najwyższej jakości obsługi oraz co ważne doświadczona i pomocna ekipa. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony.

#11 Martinka

Martinka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:09:04

Ja też polecam sprzęt sanity, bo kiedyś z niego korzystałam. Ostatnio jednak przerzuciłam się na Microlife (dokładniej na ten model https://www.seni24.p...wy-neb-200_2653) i widzę, że jest lepszy, chociaż to nie jest jakiś bardzo zaawansowany model, widziałam lepsze. Dla dziecka też będzie dobry, bo nie jest głośny. 

#12 ~ireii~

~ireii~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:56:36

Zobacz sobie ofertę sanity.pl. Zarówno termometry i ciśnieniomierze, wszystko od polskiego producenta więc na pewno będą się fajnie sprawdzać w praktyce, urządzenia które rzeczywiście są wiarygodne w swoim działaniu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych