Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dentysta - Kielce

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 Karol42

Karol42

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2019 - 22:09:45

Hej, jeżeli ktoś studiuje we Wrocławiu (jest nas tu coraz więcej!) to polecam gabinet stomatologiczny Acusdent (https://acusdent.pl/...ia-zachowawcza/) na psim polu

#142 ~dawiduśka~

~dawiduśka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 19:17:21

A ja jestem bardzo zadowolona z pakietu stomatologicznego w lux medzie , zęby mam zaleczone perfekt, bez bólu a przeglądy mam za darmo.

#143 ~Baśkownik~

~Baśkownik~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 00:14:47

ja leczę się u doktor Pniok, teraz rozważam też invisalign, ale jeszcze nie jestem zdecydowana. Atmosfera jest miła i czuję się komfortowo, mimo, że wizyta u lekarza nigdy nie jest niczym przyjemnym.

ja od dr Żak!! :D Przyjęła mnie "z ulicy" w sobotę z wyżynającą się ósemką. Usuwanie przebiegło sprawnie i bez powikłań

#144 ~James~

~James~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:05:42

MODENT ! dlugo nie moglem znalezc dobrego dentysty i dlugo kretynsko wierzylem w AWANS dent... co sie okazalo po latach ? ze mam w zebie polamane narzedzie do ktorego sie nie przyznali a podsuneli po zabiegu kartke ze zab jest fatalny i zrobili bez gwarancji... podpisalem zgode :/ wyszlo po latach co w srodku zostawili i teraz jest ropa, obrzek, zanik kosci.... to ma byc standard ? w MODENT bez wahania sie wzieli za zeba w takim stanie i mi go naprawiaja z tygodnia na tydzien antybiotykami i innymi wynalazkami.... roznica ? sami sie domyslcie a dodam iz awans orznie was z kasy jak zagraniczny dentysta. Nigdy sie nie spodziewalem takiej niekompetencji i to w gabinecie, w ktorym ciagna ogromne pieniadze za wszystko a tak naprawde nie maja zadnego standardu najwyrazniej... moze ta szefowa, ale ona zatrudnia iles tam osob niekompetentnych nad ktorymi nie ma kontroli. Druga sprawa to ze Modent stara sie ratowac zeby a nie je usuwac tak jak awans, w ktorym usunieto mi tzw. zab madrosci (wiem ze sie je z reguly usuwa bo nie warto robic) a w modent znalezli mi gorszy problem z inna osemka i uslyszalem slowa "szkoda usuwac"... sami sie domyslcie do kogo lepiej isc. Dodam jeszcze, ze awans lubi robic zeby, ktorych nie trzeba robic i jak mi kiedys wyliczyli 3000 zl za zrobienie wszystkiego to byla przesada, ale wierzylem... jakos po latach i kilku z nich zrobionych (wiekszosci nie leczylem a i tak wyszlo lacznie ze 2000 za kilka zebow) nic zlego sie z reszta nie dzieje a w modent wcale sie nie zalamali nad stanem uzebienia i biora bardzo rozsadne pieniadze za naprawde dobra robote, skrzywili sie natomiast po zobaczeniu 2 kawalkow narzedzia w zebie, ktory byl robiony w awansie.
Ew. byc moze nadal dobra jest pani Miksa z podkarczowki gdyz laaaaata temu do niej chodzilem i dalej wszystko sie trzyma, natomiast STANOWCZO odradzam pania z ul. Barytowej na tym samym osiedlu co przyjmuje w piwnicy i robi jeszcze gorsza kiche niz awans

Pamiętam stamtąd przecudną panią higienistkę- panią Beatę - o przecudnych oczach. Byłem nimi zafascynowany.

#145 ~marzenowa~

~marzenowa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 12:01:19

Chodzę do lux medu, przeglądy są najważniejsze a tu mam je  za darmo, każdy ubytek jest bardzo dobrze zaleczony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych