Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dentysta - Kielce

144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 09:07:29

Czytałam tu wiele opinii jaki dentysta i powiem szczerze ciężko coś sensownie było mi wybrać zwłaszcza, że chodziło mi o dosyć poważny zabieg a mianowicie wstawienie implantu. Dopiero znajoma poleciła mi gabinet Awansdent i wizytę w nim. Obecnie jestem po półrocznym leczeniu polegającym na odbudowie kości a od dwóch tygodni jestem szczęśliwa posiadaczką implantu. Jeśli ktoś z was szuka gabinetu w którym w Kielcach wykonuje się takie zabiegi to z czystym sumieniem mogę go polecić ja i moja koleżanka, która zrobiła sobie tam przed ślubem swojej córki piękny uśmiech wstawiając również cztery implanty. Ja polecam i pozdrawiam Magda. Gdyby ktoś miał jakieś pytania dotyczące tych zabiegów które miałam postaram się odpowiedzieć.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:20:46

szczerze odradzam lipke kolo korony na warszawskiej. przemadrzala i niemila. powiedziała mi, ze mam 4 żeby do leczenia, a okazało się, ze żadnego. ceny z kosmosu. wstawia korony na metalu za cene porownywalna do porcelanowych

#43 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 15:32:39

A mi moje "pniaki" leczy chromiak, znaczy leczył bo byłem u niego z rok temy a teraz poszedlem zeby sprawdzic co tam jak tam no i nic nie zarobił bo mialem wszystko dobrze. W porządku gosc nie sciemnia. 

#44 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 10:04:46

Ja polecema Dominikę Szczepanek na Warszawskiej na przeciwko korony. Ceny ok i dobrze leczy

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 14:57:05

Ze swojej strony mogę wszystkim polecić klinikę stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach przy ulicy Nowy Świat. Dokładnego adresu nie pamiętam, wpiszcie sobie w google, mają stronę także znajdziecie sobie dokładny adres i nr telefonu.

Wcześniej leczyłam zęby u kilku innych lekarzy i albo dużo płaciłam, albo mnie naciągali - znieczulali i leczyli inne zęby niż ten który miałam leczyć docelowo, a potem i tak ktoś musiał to po nich poprawiać.... Problem mój tkwił np w 7, którą miałam odbudowywaną i ciągle były  z nią problemy, a to się odłamała cześć a to pękła....
Dopiero w Platinum zrobili ją porządnie a cena nie nadszarpnęła studenckiego portfela. 

#46 ~Polecam~

~Polecam~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 15:58:37

Tylko Modent! Dla dzieci również! Panią Darię kochają wszystkie maluchy i ich rodzice!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:42:30

Gabinet Wyrwikieł na Wyspiańskiego, coś nadzwyczajnego.

#48 ~Były pacjent~

~Były pacjent~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:47:50

Nie polecam nanodent na barwinku 28. 

#49 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 12:33:55

Polecam Wieczorka z Klonowej przychodnia Prodentis. Robiłam u niego kilka zębów, plomby się super trzymają i co najważniejsze jest bardzo delikatny. Zastrzyk w cenie plomby. Ceny standard od 100 do 150 zł.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:55:15

Z kieleckich dentystów stanowczo odradzam kobietę, która przyjmuje w przychodni na Lecha. Tak brudnego gabinetu nie widziałam w życiu, śliniak wygląda jakby służył wszystkim pacjentom przez miesiąc, a na lampie można hodować pieczarki. Dentystka rozmawia często przez telefon w trakcie leczenia, a potem wraca do leczenia. Nie chcę nawet wiedzieć, jaki syf ma na tym telefonie. Jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Kilka plomb mi się ukruszyło. Bardzo nie polecam, wręcz odradzam. 

#51 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 12:50:40

Polecam doktora Piotra Salwę z Dental Park na Śniadeckich. Usuwał mi korzenie. Szybko i fachowo. Żadnych komplikacji i wszystko super się zagoiło.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 10:19:26

tak tak 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:34:17

Ja jak najbardziej polecam Piotra Kaczora - moim zdaniem najlepszy jeśli chodzi o kanałowe. 

#54 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:06:07

na sw leonarda 1 nazwisko sander naprawde dobrzy dentysci i nie kroja

#55 ~roza damiecka~

~roza damiecka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:08:50

na sw leonarda 1 nazwisko sander naprawde dobrzy dentysci i nie kroja

ja tez polecam bo bylam i kanalowka zrobiona super mam zdjecia dla potwierdzenia i powaga ceny spoko

#56 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:14:48

z tym gabinetem na sw.leonarda to prawda, naprawde robia dobrze i w portfelu zostaje leczenie zwykle100 podobnie piaskowanie ale fachowo i gwarancja na plomby nazwisko sander to jest malzenstwo jak ktos szuka dentysty to warto do nich pojsc na wszystko rachunek zdjecie i bez zadnych problemow

#57 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:15:52

z tym gabinetem na sw.leonarda to prawda, naprawde robia dobrze i w portfelu zostaje leczenie zwykle100 podobnie piaskowanie ale fachowo i gwarancja na plomby nazwisko sander to jest malzenstwo jak ktos szuka dentysty to warto do nich pojsc na wszystko rachunek zdjecie i bez zadnych problemow

#58 ~agata sadun~

~agata sadun~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:17:21

#59 ~agata sadun~

~agata sadun~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 17:18:08

#60 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 20:29:30

Jak kanołowe to tylko doktor Natalia Dubiel .  Chodzę od lat . Ostatnio tylko przeglądy . Wszystko się trzyma nic nie wypada. Zero stresu. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych