Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dentysta - Kielce

144 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ania30~

~Ania30~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:35:14

Pewny jesteś że to nie był gabinet S-M ?

#22 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:08:43

Odradzam dentystke pyndryk-kabałe na klonowej szybko robi i rowniez szybko wypadaja plomby. :( :(

#23 ~mruga~

~mruga~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 07:06:56

Najlepsze rozwiązanie - dbać o zęby, chodzić na systematyczne wizyty to plomb nie będzie. Ja jestem co pół roku u mojego dentysty. Raz na 3 lata pojawia się dziura, a o moje zęby bardzo dbam. 3 razy dziennie mycie to standard ;-)

#24 ~zadolwona~

~zadolwona~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 08:01:35

Ja polecam doktora Jarosława Gąszcza. Chodzę do Niego na Słowackiego do Ekstradentu. Dużym plusem jest to, że robią tam też na Fundusz. W ten sposób usunęłam 8 zębów za free. A lekarz młody, ale zdolny. Nie miałam żadnych powikłań po usuwaniu (a usuwałam po 4 sztuki na raz). Bałam sie strasznie a nie bolało nic a nic. No i lekarz kontaktowy, ma podejście do pacjenta. Bardzo go polecam. Zawsze sie bałam dentysty stąd zęby były w opłakanym stanie. Do dr Gąszcza chodzę na ludzie, bez strachu.

#25 ~perkinsa~

~perkinsa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 07:45:40

Hehe... ziure mam raz na 3 latat. Co robię? Mało słodyczy, pasta ajona, częst zmiany szczoteczki i wszystko wygląda super. Dentysta - tylko z prywatnym gabinetem. Mają zupełnie inne podejście do pacjentów.

#26 CityD123

CityD123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 22:12:15

obawiam się że w Internecie nie dowiesz się tego gdzie warto pójść

Użytkownik CityD123 edytował ten post 06 listopad 2012 - 22:12:46

#27 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:11:07

Ja polecic moge P. Staszczyka, kiedys przyjmowal na Sienkiewicz, teraz nie wiem, bo chociaz bardzo dobry ale uwazam, ze za drogi.
Poza tym M. Glogowska w budynku na Koziej, plomba 100 zl, ale przede wszystkim szybko, sprawnie, wchodzi sie o umowionej godzinie. Podobno tez swietnie wyrywa, chociaz tu akurat nie mam doswiadczenia.

#28 zezowaty

zezowaty

Swojak

• PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:17:55

ciekawe czy Czarkowski praktykuje?

#29 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 03:59:41

Dobrze wyposarzony gabinet to nie wszystko!!!!Czasem jest to wielka zmylka.Pamietam jak znajomych dzieci przylecialy z Usa i chcialy sobie zrobic przeglad zebow. wybraly sie do gabinetu na warszawskiej{wczesniej ich rodzice leczyli sie tam protetycznie] Pani chiala im leczyc zdrowe zeby??????wiec trzeba uwazac. ja osobiscie polecam Dr. Banaczyka swietny lekarz stomatolog ,zarowno leczenie kanalowei kompleksowa protetyka na najwyzszym poziomie.Pracuje lukiem twarzowym.POLECAM!!!!

#30 ~Chory zabek~

~Chory zabek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 00:04:46

Ja polecic moge P. Staszczyka, kiedys przyjmowal na Sienkiewicz, teraz nie wiem, bo chociaz bardzo dobry ale uwazam, ze za drogi.
Poza tym M. Glogowska w budynku na Koziej, plomba 100 zl, ale przede wszystkim szybko, sprawnie, wchodzi sie o umowionej godzinie. Podobno tez swietnie wyrywa, chociaz tu akurat nie mam doswiadczenia.

Mogę potwierdzić opinię o Pani Doktor Magdzie Głogowskiej która przyjmuje na ul. Koziej dawniej pracowała w dwóch innych gabinetach w Kielcach teraz przymuje tylko w swoim właśnie na Koziej. Potwierdzić mogę wyrywanie bo miałem okazję to osobiście sprawdzić znieczulenie, 2 minuty i po ósemce nawet nie poczułem drobna osóbka a tak jej sprytnie poszło. To fakt że sprawnie i szybko jej to wszytko idzie bez komplikacji bardzo konkretna i przystępne ceny. Miła w rozmowie nie naciąg. Duży plusem jest to że nie trzeba czekać nie ma opóźnień jak 16 to 16 i wchodzę.

#31 ~Ziom~

~Ziom~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 23:19:07

To zależy czego szukasz...

Trudno mi polecić Olimp z Jagiellońskiej, bo mimo dobrego zaplecza, widoczny był brak profesjonalizmu i zbytnie skupienie na "ładnie", zamiast "zdrowo". Co doprowadziło do sytuacji, kiedy należy wydać 5 razy tyle gotówki i przerabiać od nowa. Tu w setkach liczone są kwoty. Chyba, że coś studentka wyrywa w ramach "kasy chorych".

Jeśli szukasz lekarza z poczuciem humoru, a jednocześnie z pasji i doświadczeniem, to dr Rafał Wieczorek może zrobić Ci dobrze:
http://katalog.pf.pl...G0B370-m19.html
Bez względu na to czy prywatnie czy nie, bo i tak robi to jednakowo zabawnie.

Bądź dzielny i odważny!
Powodzenia. http://forum.echodni...efault/wink.gif

P.S. Jak wrócisz, daj znać. Będziemy wiedzieć, że jesteś cały i zdrowy. http://forum.echodni...fault/smile.gif)

Olimp to najgorsza porzychodnia jaka istnieje. Lecza zeby ktore sa zdrowe i tego nie wymagaja

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 23:26:28

Iżowska na Plantach. Polecam.

nie polecam
nie umie dawkować znieczulenia
strasznie moje dziecko wycierpiało przy jej zabiegach,co w przypadku innych gabinetów nie miało miejsca

#33 foksu

foksu

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:39:02

Trochę zrobiliście zamieszania i nie wiem, który stomatolog teraz jest okej. Może ktoś obiektywnie ocenić?

#34 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 16:29:27

A czemu nikt nie pisze o Menecie - to przecież bardzo dobry chirurg szczękowy

#35 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:46:25

Dr grudnika nie polecam z Kielc. po 2 latach plomby czernieją, mają skłonnośc do osadu. Od PAni Wenus z Kielc miałem plomby kilkanaście lat, a od niego ....2 lata

#36 ~Roby~

~Roby~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 15:02:51

Ja od siebie polecam http://kielce-stomatolog.pl

#37 ~Zajcew~

~Zajcew~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 07:10:53

Brońcie się przez moto dentem na słonecznej a szczególnie takiej rudej siksy bo robi zdrowe zęby kanałowo i ie dośc tego co chwila zmienia stawki oczywoście w górę i zdjęcia przez każdą wizytą rtg zęba.

Brońcie się przez przychodnią w Koronie. Baba o nazwisku na Wół czy coś, młoda od razu mi powiedziała że mam 7 zębów do zrobienia  plus panoramę żeby lepiej widać i ósemki usunąć bo mogą się psuć, a na komisji lekarskiej o dziwo miałem 0...

Z tego co widzę powyżej, to to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, pewnie dentyści tak pochwalający swoje zasługi.

A te mlode roszczeniowe to chyba nauczyły się  że kasa jest najważniejsa i pewnie za kasę się dostały do zawdowu alboo dały dupy.

#38 ~Gonzaga88~

~Gonzaga88~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 20:41:56

Iżowska na Plantach. Polecam.

czesc kolego...a ta IZowska to serio godna polecenia ?? czy tak tylko napisales??/ co u niej robiles i ile Ci policzyla jeski mozna wiedziec...

#39 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 11:48:40

Ja polecam Panią Ewę Wenus, o której już było wspominane. Gabinet w okolicach starego Ściegiennego.

Dzieciaki ją uwielbiają i chodzą z przyjemnością. Swoją drogą nie mają specjalnie nic do robienia, ale to zasługa Pani Ewy

#40 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 18:45:49

Polecam novident na warszawskiej . Budynek biało-czerwony na przeciwko Politechniki Świętokrzyskiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych