Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dentysta - Kielce

144 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 14:36:04

Iżowska na Plantach. Polecam.

#2 ~CKs~

~CKs~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 16:28:46

Dziękuje ;)
Jeszcze się zastanowię.
Czekam jeszcze na ewentualne sugestie z Waszej strony.

#3 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 17:46:10

na wojska polskiego jest prywatna przychodnia, dobry dentysta tam przyjmuje

nie polecam natomiast dentysty na warszawskiej, w wieżowcu obok sądu. baba niemiła, a znieczulenia czasem nie działają. kobita mi zafundowała tyle bólu, ile nikt nigdy mi nie zadał :lol:

#4 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 11:18:01

a ja polecam gabinet awansdent na warszawskiej, drogo ale dobrze, miło, bezboleśnie.

#5 ~gosciowka~

~gosciowka~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 12:10:27

Na zagnańskiej !!!! ;d
na przeciwko Kolportera.
Chyba MotoMed;d

#6 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 20:53:48

ja polecam MoDent na slichowicach. Nie jest to jednak najtańsza klinika ale bardzo dobrze wyposażona i z podejściem do leczenia zębów jakiego sobie każdy by życzył.

Potwierdzam i też polecam.

#7 ~CKs~

~CKs~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 16:38:10

A moglibyście napisać - notabene najważniejsza rzecz - ile kosztuje taka usługa?
Pozdrowił.

#8 ~Pozdrowienia~

~Pozdrowienia~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 02:11:59

To zależy czego szukasz...

Trudno mi polecić Olimp z Jagiellońskiej, bo mimo dobrego zaplecza, widoczny był brak profesjonalizmu i zbytnie skupienie na "ładnie", zamiast "zdrowo". Co doprowadziło do sytuacji, kiedy należy wydać 5 razy tyle gotówki i przerabiać od nowa. Tu w setkach liczone są kwoty. Chyba, że coś studentka wyrywa w ramach "kasy chorych".

Jeśli szukasz lekarza z poczuciem humoru, a jednocześnie z pasji i doświadczeniem, to dr Rafał Wieczorek może zrobić Ci dobrze:
http://katalog.pf.pl...G0B370-m19.html
Bez względu na to czy prywatnie czy nie, bo i tak robi to jednakowo zabawnie.

Bądź dzielny i odważny!
Powodzenia. ;)

P.S. Jak wrócisz, daj znać. Będziemy wiedzieć, że jesteś cały i zdrowy. :))

#9 ~beta~

~beta~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 17:15:10

A moglibyście napisać - notabene najważniejsza rzecz - ile kosztuje taka usługa?
Pozdrowił.

Też polecam Modent. Myślę, że cena jest porównywalna do innych gabinetów, np. czyszczenie z kamienia(+piaskowanie) 150 zł. Ale muszę stwierdzić, że jakość usług jest zdecydowanie nieporównywalna. Nigdy wcześniej nie miałam tak dobrze i dokładnie wykonanego zabiegu. Pani Magda jest the best!:) Po prostu perfekcyjnie wykonane czyszczenie. Właśnie siedzę i się szczerzę do lusterka:).

#10 kameleon

kameleon

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 29 czerwiec 2011 - 12:56:17

DUODENT Marcin Kowalik rewelacja tani konkretny Ślichowice chyba karbońska .Wyrywa zęby z prędkością światła http://forum.echodni...lt/rolleyes.gif

#11 kameleon

kameleon

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 29 czerwiec 2011 - 15:14:11

Ciekawe czy Czarkowski jeszcze żyje On był OK! :o

Czarkowski żyje a czy był ok to bym się nie zgodził rwał co chciał leczył jak chciał -ale w nocy o północy pomagał to fakt z tego co pamiętam z opowiadań to ból przechodził na poczekalni .

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:14:04

ja polecam pania dr Dorote Piotrowska z ul Sienkiewicza:)
oraz ( z opowiadan kolezanki) p.dr Piotra Grudnika:) na Plantach:) tylko jest ponoc drogi:)

#13 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 15:43:16

ja polecam MoDent na slichowicach. Nie jest to jednak najtańsza klinika ale bardzo dobrze wyposażona i z podejściem do leczenia zębów jakiego sobie każdy by życzył.

Jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu. Umawianie się, potwierdzanie wizyty, punktualność. Bez zarzutu.
Moja pierwsza wizyta: coś mi było, nie umiałam określić, czy to "ćmiący" ból w 8, 7, 6 czy w 5. Prześwietlenie, sprawdzenie zębów. Sprzęt do prześwietlenia znajduje się w gabinecie. Każdy, kto był, widział wyposażenie tego gabinetu, prawda?:) Chyba najlepsze w Kielcach?:) Jeśli dobrze oceniam doktora, musi mieć wszystko najlepsze;).
Druga wizyta: czyszczenie + piaskowanie. Wykonanie: higienistka - po prostu genialna. Staranność, dokładność, precyzja. Czyszczę zęby co jakiś czas, mam porównanie, bo korzystałam z usług różnych gabinetów. Niewiarygodne, że wynik może się tak różnić!
Trzecia wizyta: wymiana plomby w 5. Jest dobrze. Koszt plomby: 150, tyle samo płaciłam 4 lata temu u innego dentysty. Doktor jest delikatny i bardzo staranny. W gabinecie sterylna czystość, co dla mnie ma wielkie znaczenie i zwracam na to uwagę.
Wniosek: polecam Modent z czystym sumieniem. Przetestowałam wizytę na sobie. Przywiązuję niezwykła wagę do standardu usług, jestem alergikiem (zasłużonym), więc stanowię pacjenta niebezpiecznego i wymagającego;). Żyję i jest dobrze (w końcu po wizycie piszę na forum:D).

Uważam, że trzeba sobie polecać dentystów dobrych, bo niewielu takich jest (co potwierdzają moje wcześniejsze przygody stomatologiczne). Doktora Grabowskiego polecam z całym przekonaniem.

#14 ~CKs~

~CKs~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 13:56:16

Dziex za wszystko z Waszej strony.
Wybiorę się w przyszłym tygodniu :)

@up

Rozumiem, że nieważne by było, gdyby nie wydalić sromotnie z siebie czegoś co nie zwróciło by uwagi forumowiczów. Ty dokładnie wpisujesz się w szerokie ramy kretynizmu, bo kto wrzuca coś takiego ? No co Ty, chciałeś spojrzeć na kogoś z piedestału ? Co sobie myślałeś ?! :) Chciałeś się na moment "odkretynić" ? A kretyna, czy deb***a to sobie poszukaj w rodzince. A nie obcych deb***ami czy kretynami będziesz nazywał. Żenada. Pauperyzacja umysłowa.

Pozdrawiam :)

#15 ~Roxo~

~Roxo~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 07:29:08

Bardzo dobrze robi p. Mariusz Soś z Dentlandii na pl. Wolności. Ale tani nie jest.

#16 ~kobietka~

~kobietka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 15:23:55

a ja polecam gabinet awansdent na warszawskiej, drogo ale dobrze, miło, bezboleśnie.

taaaaa...ciekawe jak dawno tam byłas/eś...poczekaj jeszcze trochę na efekty ...też leczyłam tam zęby...miło , drogo i bezboleśnie wszystko zgadza się...jednak jakość leczenia będzie widoczna niedługo....powodzenia! Ja na pewno już tam nie pójdę!

#17 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:12:07

Topdent na Hożej 19 bezbolesna i świetna robota, no i dobra cena

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 18:14:03

Pozdrowił.

#19 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 12:26:29

Czy to napewno nie reklama stomatologa i to bezpłatna ??? " Najlepsza " to była pani doktor ****** z dawnych czasów !
Leczyła dzieciom zęby w szkole, a rodzicom w przychodni często mówiąc: 'oj nie opłaca się leczyć - trzeba usunąć' !

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 19:15:58

ahahahah!!! Mistrzostwo gościu się rozprawił z imbecylem w try miga!
Nie użył ani jednego epitetu a delikwent miotał się z ripostami jak ryba na słońcu.
Gonić takie bydło!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych