Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaką szkołę policealną w Radomiu polecacie? Technik masażysta

Szkoły policealne Radom Technik masżysta

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Justyś24

Justyś24

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:14:42

Hej

Którą szkołę policealną polecacie w Radomiu? Wybieram się na kierunek technik masażysta. Od razu zaznaczam, że nie chcę iść do szkoły tylko po papierek, legitymację, status Słuchacza, zaświadczenie, z nudów itd.itp. Chcę jak najwięcej tylko się da wynieść z tej szkoły, nauczyć się, dowiedzieć, zdobyć umiejętności, zdolności, zawód, wiedzę zarówno teoretyczną jak i co ważniejsze praktyczną. Nie chcę stracić na darmo 2 lata  wylądować z nic niewartym papierkiem i pustką w głowie. Chciałabym znaleźć dobrą pracę po tej szkole. Może jakieś opinie? Co myślicie o CKD Edukacja (Centrum Kształcenia Dorosłych)? Pomóżcie proszę.

#2 ~NOVA Gdańsk~

~NOVA Gdańsk~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 08:26:13

NOVA Centrum Edukacyjne Gdańsk, prowadzi rekrutację jesienną (JESIEŃ 2017) na kierunki takie jak:

-higienistka stomatologiczna

-technik masażysta 0zł

- technik administracji, 0zł

- technik bezpieczeństwa i higieny pracy, 0zł

- technik informatyk, 0zł

- technik usług kosmetycznych  0zł

- manicurzystka/pedicurzystka

- dietetyk

- instruktor fitness

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie Gdańsk , ul. Długa 70/71.

tel.: 58 320 56 66, 58 324 88 44, 513 195 722

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:54:49

A na drutach się naucz robić i obciągać guziki i nie tylko.

#4 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:49:11

Nowa aferka rektora Uniwersytetu w Radomiu - dzisiejsza Wyborcza:

Uniwersytet zleca obsługę prawną kancelarii prowadzonej przez syna rektora. "Jak nie będzie sobie radził, to umowę się rozwiąże"

#5 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 12:11:39

TYLKO ŻAK KOCHANA. Ja byłam, skończyłam, nauczyłam się i jest świetnie. Skończyłam dokładnie właśnie technik masażysta i planuje otworzyć swój salon (zobaczymy co wyjdzie).

PS. to faktycznie szkoła, która uczy i pomaga <3

#6 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 12:12:16

TYLKO ŻAK KOCHANA. Ja byłam, skończyłam, nauczyłam się i jest świetnie. Skończyłam dokładnie właśnie technik masażysta i planuje otworzyć swój salon (zobaczymy co wyjdzie).

#7 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 12:12:50

#8 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:36:01

No ogólnie ja polecam Cosinusa, chodziłem sprawdziłem i byłem zadowolony. Niestety z tego co wiem nie mają w Radomiu masażysty, ale gdybyś kiedyś poszukiwał czegoś fajnego, to warto zerknąć. 

#9 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:36:50

No ogólnie ja polecam Cosinusa, chodziłem sprawdziłem i byłem zadowolony. Niestety z tego co wiem nie mają w Radomiu masażysty, ale gdybyś kiedyś poszukiwał czegoś fajnego, to warto zerknąć. 

#10 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:30:30

Ktoś coś wie, że od tego roku w Cosinusie ma być technik masażysta? Kończyłem LO w Cosinusie, fajna szkoła i chętnie kontynuowałbym naukę, ale nie było masażysty.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoły policealne, Radom, Technik masżysta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych