Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zostać Radnym

Wiem

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:28:13

Ta grupa jest zabetonowana sami swoi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:36:44

Ta grupa jest zabetonowana sami swoi.

Obcym wstęp wzbroniony ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:56:19

Aby zostać Radnym trzeba mieć na wszystko radę.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:34:41

trzeba być z tego środowiska.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:03:27

Chcesz mieć nazwisko Radny?
No cóż, rzecz gustu.
Chyba, że chodzi ci o funkcję społeczną, to pisze się z małej litery i trzeba skończyć szkołę żeby to wiedzieć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:12:11

No cóż, rzecz gustu.
Chyba, że chodzi ci o funkcję społeczną, to pisze się z małej litery i trzeba skończyć szkołę żeby to wiedzieć.

Szkoda bo zlikwidowaliście szkołę takich macie Radnych po szkołach , likwidatorzy :lol:  B)  :P

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:20:49

No cóż, rzecz gustu.

Bibliotekarz bez własnego zdania.

#8 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:18:20

Mam 100 rad gotowych mogę leczyć nawet ciężko zdrowych  :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 06:50:01

Tak samo jak ci co już są

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:02:15

Zapytaj króla, teraz będzie startował na pOsła.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:11:15

A z jakiej partii bo z PSLu się WSTYDZI.?.!.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:20:42

A z jakiej partii bo z PSLu się WSTYDZI.?.!.

jest to nie istotne ,ostatni atak podczas kampanii wyborczej akurat mogl wywolac trwaly uszczerbek na zdrowie nie tylko utrate poparcia czy tez probe pozbawienia mozliwosci stratu poparcia w kolejnych wyborach.Teraz jest juz za pozno byl taki czas ,ze mozna bylo sie przyznac zrobic wszystko by to tak nie wygladalo ,dzialania powiinny byc podjete w latach 08-15.Teraz sprawy to juz nie zalatwi nawet wyplacenie tych dwoch milionow pozyskanych na kampanie wyborcza w nielegalny sposob (sa tutaj watki sluzb).Z tego co wiemy te pieniadze szczescia nie daly doprowadzily do podzialow a prowokatorzy maja zycie takie jakie maja.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:33:33

jest to nie istotne ,ostatni atak podczas kampanii wyborczej akurat mogl wywolac trwaly uszczerbek na zdrowie nie tylko utrate poparcia czy tez probe pozbawienia mozliwosci stratu poparcia w kolejnych wyborach.Teraz jest juz za pozno byl taki czas ,ze mozna bylo sie przyznac zrobic wszystko by to tak nie wygladalo ,dzialania powiinny byc podjete w latach 08-15.Teraz sprawy to juz nie zalatwi nawet wyplacenie tych dwoch milionow pozyskanych na kampanie wyborcza w nielegalny sposob (sa tutaj watki sluzb).Z tego co wiemy te pieniadze szczescia nie daly doprowadzily do podzialow a prowokatorzy maja zycie takie jakie maja.

a te ich frazesy PARTIA jest po to zeby pomogac ,prowadzic przez zycie ze szczytnymi ideami moralnosci.Szkoda tylko gdy w taki sposob przekonujemy swoich wyborcow z tylu napuszczamy na nich ogrodnikow z pilami lancuchowymi aby przycinali i uniemozliwiali wszystko , przecie jeszcze kilka lat nie podejzewalisci moi wielcy Towarzysze,ze to wgl wyjdzie na jaw ,mamy teraz analogiczna sytuacje ,ze nie podejzewacie co przyniesie przyszlosc.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 09:16:29

Znowu się przebudziła. Że też nie zajmie się swoją chałupą.
Kobito przestań jątrzyć. Przez tę nienawiść to już spaskudniałaś. Nie widzisz tego? Czarownica jakaś.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 09:30:49

Ty lachudro wyzywam Cie na pojedynek :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 09:44:19

Radny bezradny tero bydzie posłem, hahah zajmij się złomanym kulosem złomasie. Gorszej paskudny od ciebie to nie ma na całym świecie radwanowska szujo. Pier.....l się

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 09:57:26

Radny bezradny tero bydzie posłem, hahah zajmij się złomanym kulosem złomasie. Gorszej paskudny od ciebie to nie ma na całym świecie radwanowska szujo. Pier.....l się

poloz sobie penisa na czole i przyklej :D

#18 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:31:18

poloz sobie penisa na czole i przyklej :D

Nie będę brał z ciebie przykładu frajerze.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:58:37

Nie będę brał z ciebie przykładu frajerze.

ja nie musze bo chujem nie jestem ,a jak jestes frajer to wiesz gdzie go sobie wsadzic ,bo ci pewnie juz wsadzalu

#20 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 11:28:35

ja nie musze bo chujem nie jestem ,a jak jestes frajer to wiesz gdzie go sobie wsadzic ,bo ci pewnie juz wsadzalu

przepraszam nie zrozumialem twojej aluzij ,ze przykleienie penisa do czola ma symboliczne znaczenia chujem a nie jak mniemalem zwiazanie i ponizanie.WYBACZ mi!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych