Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zahamować wypadanie włosów? :: zobacz komentowany artykuł

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jasiek~

~jasiek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:52:23

Mój braciak cioteczny łysieje i to niestety u nich dziedziczne jest. Na głowie łyse pola a jest młodym facetem. Wygląda to dość marnie i według mnie traci w oczach kobiet. U mnie wystarcza biotebal, żeby skutecznie wzmocnić włosy i zatrzymać nadmierne wypadanie, u niego pozostaje ogolić głowę na łyso i skupić się na fajnej brodzie. 

#22 princeska

princeska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 24 luty 2019 - 13:02:32

zanim zaczniesz brac cos na wypadanie wlosow powinnas zrobic podstawowe badania i wyjasnic przyczyne powstania problemu.. u mnie na poczatku byl problem z hormonami po ciazy a potem gdy to wyregulowalam a wlosy dalej wypadaly doczytalam ze zle zywienie tez moze miec wplyw.. zrobilam sobie test nietolerancji pokarmowej w Panaceum w Wawie i okazalo sie ze faktycznie źle reaguje na niektóre zboza.. wyeliminowalam je z diety i problem powoli powoli zaczal znikac.. obecnie nie łysieje i jestem szczesliwa :D

#23 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 19:26:06

Mam biotebal men od trzech miesięcy i moje włosy się zagęściły i nie wypadają tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Prosta metoda i prosta. Nie potrzeba wydawać majątku a mimo to jest efekt. 

#24 ~Robia~

~Robia~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 20:33:47

Zgadzam się, że warto zrobić podstawowe badania i sprawdzić, czy nie ma jakichś niedoborów, problemów z hormonami. Kupiłam sobie taki spray/lotion do włosów Vitapil, chyba się sprawdza, bo nawet fryzjerka ostatnio zwróciła uwagę na to, że mam sporo krótkich, nowych włosów :)

#25 Katarzynazlublina

Katarzynazlublina

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 04:57:09

Oprócz jakiś tam witaminek i suplementów, styl życia też odciska sie na naszych piórkach. Stres/ zła dieta/ zmęczenie. Także jak się już zdecydujesz na jakieś tabletki to polecam też popracować nad odżywianiem się i zdrowiem psychicznym. Co najważniejsze same witaminy też nie wypadają tak świetnie jak zwykłe produkty (owocki, warzywka) czyli witaminy przyswajane w sposób naturalny.

#26 ~Zapaska~

~Zapaska~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:43:57

Zgadzam się, że warto zrobić podstawowe badania i sprawdzić, czy nie ma jakichś niedoborów, problemów z hormonami. Kupiłam sobie taki spray/lotion do włosów Vitapil, chyba się sprawdza, bo nawet fryzjerka ostatnio zwróciła uwagę na to, że mam sporo krótkich, nowych włosów :)

Też właśnie myślę na Vitapilem, bo polecała go magister w aptece. Jak długo stosowałaś, że widzisz już takie efekty? 

#27 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 22:32:40

Dostaliście wściku jako sprzedawcy, klakierzy. Jeden przez drugiego jak farmaceuci, jak onkolodzy spieszący się aby zdążyli zaaplikować trupowi dawkę przeznaczoną w budżecie.

...pani magister, pan profesor, wszyscy święci grabarze.

#28 ~Rossa~

~Rossa~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 19:51:29

Zawsze zacznijcie od badań i znalezienia przyczyny nadmiernego wypadania włosów. To bardzo ważne, ponieważ włosy i skóra pierwsze informują o chorobach. Nie znam wszystkich produktów, u mnie wystarczył Biotebal. Brakowało witamin, dlatego leczenie było bardzo proste. Są jednak osoby, które zaczynają łysieć genetycznie i tu trzeba lekarza.

#29 ~azdka~

~azdka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 06:20:53

Też właśnie myślę na Vitapilem, bo polecała go magister w aptece. Jak długo stosowałaś, że widzisz już takie efekty? 

Ja mam Vitapil i tabletki łykam i stosuję lotion, minal miesiac a ja już widze różnicę. Wlosy widocznie są gęstrze i pojawiły się nowe -baby hair. Przestały wypadać, więc i wyglądają dużo lepiej. 

#30 ~babitka~

~babitka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 23:05:09

Ja mam Vitapil i tabletki łykam i stosuję lotion, minal miesiac a ja już widze różnicę. Wlosy widocznie są gęstrze i pojawiły się nowe -baby hair. Przestały wypadać, więc i wyglądają dużo lepiej. 

Nie wiedziałam że Vitapil ma lotion. Jak częśto go używasz i jak sie go stosuje? 

#31 gina89

gina89

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:13:23

ja korzystałam z Amalian Hair Booster i efekty są naprawdę zadowalające :)

Użytkownik gina89 edytował ten post 24 czerwiec 2019 - 13:14:48

#32 ~azdka~

~azdka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:58:32

Nie wiedziałam że Vitapil ma lotion. Jak częśto go używasz i jak sie go stosuje? 

tak ma lotion, stosuje się co 2-3 razy w tygodniu, po prostu się wciera w skórę głowy. Ja właśnie go łączę z tabletkami. Ma bardzo bogaty skład, kilkanaście składników które wzmacniają włosy ale też poprawiaja stan skóry głowy, zauwazylam że włosy mi się duzo wolniej przetluszczają.

#33 ~babitka~

~babitka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:46:24

tak ma lotion, stosuje się co 2-3 razy w tygodniu, po prostu się wciera w skórę głowy. Ja właśnie go łączę z tabletkami. Ma bardzo bogaty skład, kilkanaście składników które wzmacniają włosy ale też poprawiaja stan skóry głowy, zauwazylam że włosy mi się duzo wolniej przetluszczają.

Myślisz, ze mogę stosować ten lotion Vitapil codziennie? Włosy myje odziennie, bo lubie jak są ładnie ułożone, a jest to możliwe jak się je umyje rano. 

#34 ~azdka~

~azdka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 22:00:40

Możesz spokojnie codziennie stosować, zaleca się minimum 3 razy w tygodniu. Ja co drugi dzień i też jest super efekt. Najlepiej to połączyć z tabletkami, wtedy będzie jeszcze lepszy efekt. Jak myjesz włosy codziennie to po myciu wcierasz i gotowe.

#35 Ewelka11

Ewelka11

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:02:07

Fakt, biotyna jest naprawdę super jeśli chodzi o wypadanie włosów. U mnie po dwumiesięcznej kuracji biotebalem włosy przestały wypadać. Stały sie mocniejsze i zaczęły odrastać

Niestety u mojego męża te pigułki nie działają. Łysinkę po 40+ ma rodzinną a ona mu w ogóle nie pasuje. Próbuję wysłać go do lekarza, ale oczywiście bezskutecznie. Znalazłam artykuł o stymulacji wzrostu włosów zabiegami estetycznymi (https://dermestetic....a-odrost-wlosow), ale nie wiem jak go do tego przekonać. Może macie jakąś radę?

#36 ~derkoz~

~derkoz~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 18:06:03

a próbował vitapilu? Mój facet stosował kombo wcierka plus tabletki i sama byłam zdziwiona jak dobrze to podziałało, na pewno to wymaga cierpliwości i systematyczności al było warto

#37 EstetycznaWarszawa

EstetycznaWarszawa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:07:12

Pomyśl o mezoterapii igłowej, bo ten zabieg dostarczy do skóry głowy odpowiednich substancji odżywczych, co w efekcie przyczyni się do wzrostu włosów, ale też je wzmocni i powinno mniej wypadać, a te co będą rosły, to będą wzmocnione. Zerknij tutaj mezoterapia głowy https://medycynaeste...terapia-iglowa/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych