Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zahamować wypadanie włosów? :: zobacz komentowany artykuł

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~petronela~

~petronela~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 09:19:52

Mi znajoma dermatolog poradziła, żebym zaczęła brać tabletki z biotyną, bo ma dobroczynny wpływ na włosy, hamuje wypadanie i pobudza porost. No i wybrałam biotebal, bo w tych tabletakch biotyny jest najwięcej

#2 pieczonyturbot

pieczonyturbot

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 19 październik 2017 - 13:56:46

Na pewno przydałoby się wprowadzenie pewnych zmian w diecie, a także wizyta u lekarza, który sprawdzi niedobór witamin i mikroelementów.

Myślę, że warto postawić na metody zagęszczania włosów, nieinwazyjne czyli żadne przeszczepy, a np. mikrowłókna do włosów.

#3 ~kwercetla22~

~kwercetla22~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 20:35:41

Przyczyny wypadania włosów to najczęściej zła dieta lub stres. U mnie był to stres w pracy. Pamiętam, że w tamtym okresie najlepiej pomógł mi Vitapil. Już po miesiącu włosków zrobiło się dużo więcej i co najważniejsze przestały wypadać

#4 Tarania

Tarania

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 21:25:49

Natury nie oszukasz;/

#5 ~kanja~

~kanja~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 19:28:52

Fakt, biotyna jest naprawdę super jeśli chodzi o wypadanie włosów. U mnie po dwumiesięcznej kuracji biotebalem włosy przestały wypadać. Stały sie mocniejsze i zaczęły odrastać

#6 punkkokoo

punkkokoo

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:36:07

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady. Przydadzą mi się ;)

#7 ~manierkowa~

~manierkowa~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:24:58

Przeszczep to jest ostateczność ale wcale nie taka straszna jak się niektórym wydaje. Mój brat miał tylko że on zaczął łysieć raczej powoli i stopniowo i ani nic go nie bolało ani zostały mu żadne blizny które byłoby widać. Jak coś to robił w Klinice Zawodny w Szczecinie.

#8 ~laluna~

~laluna~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:50:29

Mnie pomogła biotyna. Przez kilka miesięcy brałam biotebal z dużą dawką tej witaminy i przestały mi włosy wypadać, do tego też się bardzo wzmocniły

#9 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:43:57

Tak, biotyna będzie dbra. Mnie mocno włosy nie leciały, ale jednak zawsze po prysznicu trochę ich było. Dla mnie pomocny okazał się Skrzyp Total Repair z doz.pl  Ma dosyć bogaty skład, dużo biotyny, miedzi i cynku.

#10 ~Felka~

~Felka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 17:56:08

Skrzyp mi nie pomógł, tak samo jak i pokrzywa. Dopiero po biotynie widziałam rezultaty i koniec wypadania włosów. Myślę, że u mnie ewidentnie brakowało witamin. 

#11 MK024

MK024

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 15:00:28

Warto zapytać w aptece, tam panie na pewno doradzą co jest najbardziej skuteczne.

#12 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:12:57

Ja bym podpowiadał Hair Medic to mi siostra zamówiła już jakiś czas temu i jest to pierwszy szampon po którym faktycznie są efekty. Włosy przestały wypadać, zaczęły w końcu odrastać a nie tak jak wcześniej że w zasadzie wychodziły mi garściami z głowy..

#13 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:27:14

Mam Biotebal men od dwóch miesięcy i tak naprawdę to jemu zawdzięczam poprawę kondycji swoich włosów. Nadmierne wypadanie się skończyło, dlatego nie szuka dodatkowych suplementów. 

#14 sylwia4012

sylwia4012

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:34:21

Hej, spróbuj przez jakiś czas korzystac z jakiejś lepszej odżywki do włosów czy szamponu. Na https://jejustore.pl znajdziesz dużo kosmetyków dobrej jakości, które są naturalne.

#15 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:10:37

Skutecznym naturalnym sposobem na łysienie jest serum Hair Medic. Jeśli miałabym coś doradzać żeby kuracja faktycznie przyniosła skutek to ten środek. Pierwsza rzecz jaką kupiłam do której chcę wracać, bo wcześniejsze różne szampony czy medykamenty to tylko mnie dołowały, bo ewentualny wzrost włosa był minimalny.

#16 Erykowski

Erykowski

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 11:39:00

Też miałem kiedyż tym problem. Trochę łysiałem ale znalazłem serum do wypadających włosów i pomogło :) Tutaj można go znaleźć https://shapeandbody.eu/pl/ - bardzo fajny sklep

#17 herinska

herinska

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:51:11

Myślę, że warto zacząć od naturalnych metod, skrzyp jest od dawna znany ze swoich dobrych dla włosów właściwości, ale na pewnot rzeba regulnoci w stosowaniu żeby zobaczyc rożnicę, ta herbatka jest bardzof dobra https://www.doz.pl/a...wa_2_g_20_sasz.

oprócz skrzypu ma także pokrzywę, borówkę, rokitnika

#18 ~lato~

~lato~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:31:27

Ja dopiero zaczynam stosować Biotebal, wcześniej miałem inny produkt, ale nie widziałem poprawy. Teraz staram się regularnie stosować kurację, żeby efekty były zadowalające i żeby wyglądać dobrze na własnym ślubie. 

#19 ~Marek Polo~

~Marek Polo~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:42:09

Chyba najlepszy jest skrzyp. Próbowałem szamponów, ale one nie do końca dają dobry efekt. W doz.pl jest "Skrzyp total repair", który chyba ze względu na skład u mnie dał najlepsze efekty, choć kilka tygodni trzeba było czekać.

#20 Natulaa

Natulaa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 12 luty 2019 - 12:21:16

Witaminy będa chyba działały jak się ma niedobór o ile dobrze myślę?

Jak dużo włosów wypada to może być wina hormonów albo jakiejś choroby, więc lepiej się zbadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych