Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak zachowuje się cham!


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ks.Mamona~

~ks.Mamona~
 • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 20:06:01

Strona: 1


JOANNA SKIBNIEWSKA

Mściwy książę Kościoła

Policjant uwięziony po dąsach przewodniczącego episkopatu Polski.

Policjant nadział się na szosie na przewodniczącego episkopatu Polski arcybiskupa Józefa Michalika. To gorsze, niż gdyby przejechał go samochód.
Sierżant Paweł S. Harcerz. Kolekcjoner. Idealista. Były policjant. Obecnie aresztant.
W sierpniu zeszłego roku Paweł S., policjant drogówki w Ustrzykach Dolnych, zatrzymał samochód. Kierował nim watykański ksiądz Stival Cianciarello. Jadąc na wycieczkę po Bieszczadach, nie zapalił świateł i przekroczył prędkość o przeszło 30 km/h. Sierżant postanowił wlepić mu 200 zł mandatu i pouczył, że na bieszczadzkich serpentynach trzeba jechać ostrożnie. Do rozmowy włączył się pasażer. Krzyczał na policjanta i machał rękoma. Wysiadł też z samochodu, zachowywał się agresywnie. Ty nie wiesz, kim ja jestem! – powtarzał wielokrotnie. Ponieważ sierżant nieraz już słyszał takie teksty, nie zareagował, tylko polecił siwemu krzykaczowi wsiąść do auta. Wypisał mandat, życzył szerokiej drogi i pożegnał panów uprzejmie. Zapomniał o tym zdarzeniu jak o tysiącu innych kontrolach drogowych.
Ludzie z góry
Po miesiącu został wezwany na dywanik do szefa: Ty naprawdę nie wiesz, z kim zadarłeś? Wtedy dowiedział się, że ów agresywny pasażer to arcybiskup Józef Michalik. Szef Kościoła katolickiego w Polsce zadzwonił do komendy wojewódzkiej, skarżąc się na sierżanta. Ponoszony miłością bliźniego poprosił o ukaranie „nadgorliwego” policjanta. Prośba najważniejszej osoby w kraju to więcej niż rozkaz. Sprawą zajął się ówczesny zastępca komendanta wojewódzkiego w Rzeszowie Jan Zając. Zapytał sierżanta S., jakiego jest wyznania, dlaczego uderza w Kościół katolicki i czemu zwracał się niegrzecznie do biskupa, nazywając go „proszę pana”, a nie „wasza eminencjo” (w rzeczywistości abepe Michalik jest ekscelencją zaledwie. Przy tym skoro do Boga mówi się Panie, to wypada podobnie do jego urzędników). Wicekomendant zażądał też anulowania mandatu. W trzy tygodnie potem Paweł S. został przeniesiony z wydziału ruchu drogowego do plutonu patrolowego, czyli na posadę krawężnika.
– Komendant powiedział, że musiał go przenieść, żeby „uciszyć tych ch*** z góry” – mówi mi ojciec sierżanta S. Kogo miał na myśli, strach się domyślać.
W noc sylwestrową, gdy sierżant miał interwencję za interwencją, zauważył, że z radiowozu zginął jego zasobnik z bloczkami mandatów karnych oraz część pieniędzy i prawo jazdy. Szybko złożył raport, a pieniądze wyjął z własnej kieszeni i wpłacił w kasie komendy. Myślał, że to koniec kłopotów. To jednak był dopiero początek.
Ryzykowny incydent
Niedługo potem usłyszał podobno od przełożonego, komendanta Stanisława Dziedzica, że albo odejdzie ze służby, albo zostanie wyrzucony dyscyplinarnie. Taką wersję potwierdzają też anonimowo jego koledzy policjanci. Chłopak złożył rezygnację, a Dziedzic złożył doniesienie do prokuratury, że S. zniszczył mandaty po to, by przywłaszczyć sobie pieniądze. Te pieniądze, które oddał z własnej kieszeni. Prokuratura w parę dni potem postawiła byłemu już policjantowi zarzut niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień.
– Nie mam sobie nic do zarzucenia – mówi Dziedzic. – Tam były uchybienia.
Co prawda przyznaje, że podobnych uchybień w policji jest wiele i kończą się jakąś karą porządkową, a nie doniesieniem do prokuratury, ale pamięta też o kłopotach policji po „incydencie” z arcybiskupem Michalikiem.
– Policjant musi zachowywać się godnie i z szacunkiem do zatrzymanego – komentuje tamto zdarzenie. Zapewnia jednak, że „incydent” nic go nie obchodzi, a ukaranie mandatem kościelnego dygnitarza nie ma związku z postępowaniem prowadzonym przeciwko S. Mówi też, że nikt „z góry” nie interweniował. Co innego twierdzi Komenda Główna Policji: ...interwencja w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych spowodowana była ustną skargą na „wulgarne” zachowanie się policjanta wobec abp. Michalika w trakcie kontroli drogowej.
Kto, z kim, gdzie i kiedy
Prokuratura zdawała sobie sprawę, że postawione Pawłowi S. zarzuty nie utrzymają się w sądzie. Bo jak ukarać za zniknięcie mandatów, które i tak są wpisywane po zakończeniu służby w rejestrze nałożonych mandatów? Sierżantowi nic by to nie dało. Z zarzutów pozostał jedynie brak dbałości o dokumenty. A to cienkie.
Tymczasem S. wciąż głośno mówił o arcybiskupie i interwencji w tej sprawie komendy wojewódzkiej z Rzeszowa. Wtedy do akcji wkroczyło Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji. Już w niespełna miesiąc później Paweł S. siedział w areszcie. Tym razem otrzymał grube zarzuty. Nielegalne posiadanie broni, jej przetwarzanie i handel nią. Prokurator Aurelia Skiba napisała, że w bliżej nieokreślonym czasie, w bliżej nieokreślonym miejscu i z bliżej nieokreślonymi osobami Paweł S. handlował bronią. Przeszukanie w domu sierżanta dało niebywałe wyniki: zabezpieczono dwa telefony komórkowe. Żadnej broni. Skąd więc takie zarzuty?
– Wszyscy w okolicy wiedzą, że Paweł ma hopla na punkcie różnych „wykopalisk” – mówi jego kolega z komendy. – Ciągle wykopywał jakieś orzełki, guziki od mundurów, jakieś bagnety z pierwszej wojny, skorupy. To zapaleniec. Jego zbiory nieraz zasilały okoliczne muzea.
– On był po przeszkoleniu pirotechnicznym, nie trzymałby żadnych niebezpiecznych materiałów, bo wie, czym to grozi – dodają koledzy S.
Przeszukania dokonano także u rodziców Pawła S. Sześciu funkcjonariuszy z bronią gotową do strzału, w kominiarkach, o szóstej rano wtargnęło do ich domu. Para starszych ludzi była szarpana i popychana. Przeszukanie trwało 2 godziny. Ani broni, ani mandatów nie znaleziono. Zabezpieczono komputer, telefon komórkowy i zdjęcia wnuków.
Razem z sierżantem zatrzymano innych kolekcjonerów. U nich znaleziono atrapy granatów, jakieś łuski po nabojach z wojny i inne żelastwa. Do aresztu trafił jednak tylko S. Prokurator Skiba zrobiła z sierżanta herszta bandy. Przy tym bandy nieistniejącej. Napisała, że zarzucane podejrzanemu czyny popełnione zostały (...) z udziałem osób, których tożsamości jeszcze nie ustalono. Uzasadniając areszt, napisała też, że ponieważ ona nie wie, z kim on jest w tej grupie przestępczej, niewiedza ta uzasadnia niezwłoczne odizolowanie Pawła S. od pozostałych osób. Pewnie od użytkowników Allegro, gdzie kolekcjonerzy wymieniali się swoimi wykopanymi zdobyczami.
Glina nie podskoczy
Według przełożonego Aurelii Skiby, prokuratora Piotra Krausa, materiał dowodowy oraz okoliczności popełnienia czynów uzasadniały wystąpienie do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec Pawła S. środka zapobiegawczego.

Dziś jedynym dowodem są zeznania moim zdaniem tendencyjne. Osoba pozostająca blisko prowadzonego śledztwa mówi mi, że to drobni przestępcy, którzy poszli na współpracę z prokuraturą oraz... funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych KWP. Prokurator Skiba nadal wnioskuje o przedłużenie aresztu, choć od kwietnia nie prowadzi wobec aresztowanego żadnych czynności procesowych. Prokurator Kraus zapewnia także, że szykany i toczące się postępowanie nie ma żadnego związku z ukaraniem kierowcy arcybiskupa mandatem za popełnione przekroczenie.
W każdym razie cały czas chodzi o stare żelastwo z czasów wojny, różne wykopywane bagnety, a nie o żadną realną broń. Prokurator Skiba dla dobra śledztwa długo nie pozwalała sierżantowi zobaczyć się z rodziną. Teraz każda taka rozmowa odbywa się w towarzystwie funkcjonariusza BSW. Podczas przesłuchania sierżanta funkcjonariusz BSW Dariusz Piguła sam dzwonił do żony S. z pytaniem, czy chce się widzieć z mężem. To miało złamać i tak już załamanego policjanta. Potem powiedział sierżantowi, że jeśli się nie przyzna do stawianych mu zarzutów, to rodzina nigdy nie dostanie widzenia. Podobno podał mu czysty protokół do podpisania. On sobie uzupełni...
– Czy to on pani o tym powiedział? – zapytał zdenerwowany Piguła, gdy do niego zadzwoniliśmy. – Skąd pani to wie?
Paweł S. ma dwoje malutkich dzieci. Roczna Marysia choruje (ma ataki duszności), a 4-letni Patryk wciąż siedzi w oknie i wypatruje, kiedy wróci tata. Chowa się w kącie z wyimaginowanym telefonem i dzwoni do ojca. Żona policjanta ze względu na chorobę małej nie może pracować. Od miesięcy zdychają z głodu.
Ojciec Pawła S. dowiedział się, że szef wszystkich biskupów polskich opowiada podczas różnych spotkań o tym głupim policjancie z Ustrzyk Dolnych, który już się napodskakiwał. Napisał list do abp. Michalika. Zapytał, dlaczego Michalik zrobił taką krzywdę jego synowi. Nie dostał odpowiedzi.
Arcymiłośnik bliźniego
Arcybiskup Józef Michalik jest głową polskiego Kościoła. Mówi w kazaniach, że najważniejsza jest rodzina i dzieci, zwłaszcza te dopiero poczęte. Jest też autorem książki „Kochać Boga – szanować człowieka”. Pisze w niej o miłości do bliźniego, o tym, że trzeba wspierać nawet tych, którzy są naszymi wrogami. A Paweł S., 32-letni policjant z Ustrzyk Dolnych, gnije w pudle, bo nie nazwał ekscelencji księdza arcybiskupa „eminencją”, tylko zwrócił się „proszę pana”.

askibniewska@redakcja.nie.com.pl

#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 15:00:39

http://www.polityka....-potrzebne.read

#3 ~odkupiciel~

~odkupiciel~
 • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 12:26:30

~ks.Mamona~ to hipokryta.Polacy, wydymano Was w biały dzień, by tym politycznym ...synom żyło się cudowniej.

#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 16:19:20#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 16:20:15#6 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 11:18:20

A co można powiedzieć o funkcjonariuszach którzy transferują pieniądze z Polski do rajów podatkowych ?Lub o takich którzy lataja co tydzień do domu samolotem ?

Wtorek, 14.02.2012 15:02 178 komentarzy
pieniądze premier budżet Tusk

Fot.sxc.hu
My z pracy wracamy autobusem, premier lata samolotem.


"Super Express" dotarł do zestawienia wszystkich ubiegłorocznych lotów premiera Donalda Tuska. Biorąc pod uwagę, że godzina lotu czarterowanego przez rząd embraera wynosi 30 tysięcy złotych obliczono ile kosztowały podróże Tuska w ubiegłym roku.

Ustalono, że miało miejsce 100 lotów premiera z Warszawy do Gdańska i z Gdańska do Warszawy. Z tego wynika, że Tusk latał do domu niemal co czwarty dzień, a wycieczki kosztowały w sumie 2 miliony złotych.

Dziennik zauaża, że premier często leciał do Gdańska w czwartek (9 czerwca), a wracał do Warszawy w poniedziałek (13 czerwca).
- Pan Bóg tak wymyślił świat, by ludzie przez cały tydzień pracowali, a siódmego dnia odpoczywali. Jak widać Donald Tusk zna zupełnie inny Testament - stwierdza rzecznik PiS Adam Hofman.

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 14:47:24

Ojciec dyrektor wydał odezwę do wiernych, aby stanęli w potrzebie: Ojczyzna wzywa!Mamy do czynienia z zupełnie czymś nowy w katolicyzmie, a może to jednak tylko odświeżenie starych treści. O. Tadeusz Rydzyk wzywa swoich wiernych: „Polska umiera, bądźcie odważnymi żołnierzami!”Zastanówmy się przez chwilę. Można odnieść wrażenie, że jest to wezwanie do krucjaty, powołanie wszystkich wiernych pod broń (żołnierze), ale tym razem nie jest to wysyłanie ich do Palestyny, bądź na ziemie pogan, ale do Polski. Czyli na miejscu.Nie jest to też kontrreformacja, bo nikt nie chce Kościoła reformować, a jedynie uzdrawiać relacje państwo – Kościół.

W wezwaniu o. Rydzyka nic się nie zgadza. Można tylko traktować je w jeden sposób. Mianowicie redemptorysta mianował się dowódcą oddziałów wiernych i jako ktoś w randze samozwańczego generała (marszałka) wydał swoim pododdziałom coś w rodzaju rozkazu, aby podjęli walkę w wojnie domowej i utoczyli krew innym Polakom.W ten sposób narodził nam się polski Napoleon w habicie, który chce splamić ręce wiernych krwią ziomków.

#8 ~pasterz pobiezajacy~

~pasterz pobiezajacy~
 • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:51:07

~ks.Mamona~ to hipokryta.Polacy, wydymano Was w biały dzień, by tym politycznym ...synom żyło się cudowniej.

wlaczcie szybko na tv Polonia!!! zobaczycie ,posluchacie spiewy ,modly ,zawodzenia jakis pryszczatych ministrantow i jakiego czlonka czarnej zarazy ,[ubrany na czerwono,pewnie dla jaj] . Ale zabawa, kabarety przy nich maly pikus. Zaczynamy ogladac TV TRwam! Tam sa dopiero jazdy i jaja!!! Ze czarni jeszcze tu sa to naprawde cud!!!!AAAAAmmmm eeeeee n :lol: :D teraz jakis gosc w kartonie na lbie opowiada jakas historie stworzana pewnie gdzies tam w cudolandzie...

#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 22:22:17

Posłanka Beata Kempa chce ukarania Palikota, który wygłosił dziś sentencje tyleż barwną co absolutnie prawdziwą. Powiedział mianowicie w radiu, że „Michalik jest takim samym chamem jak Rydzyk". Więc nie bardzo rozumiem czemu to za mówienie prawdy ma być karany człowiek. I tak Palikot pojechał lightowo, bo równie dobrze mógł powiedzieć, że obaj wspomniani panowie to po prostu skończone chuje. Choć nie… Wedle mnie ten biskup to jednak większy cham i ch***.
wtorek, 27 marca 2012, revelstein

KIEDY WYWALALEM NA SMIETNIK JAKIS OBRAZEK Z KOMUNII[niestety ] WSZYSTKIE OBRAZY ,OBRAZKI, NAWET TE GRUBA KSIAZKE,KRZYZE ,KRZYZYKI TO WIDZIALEM ZE TROCHE MOJA RODZINKA [niestety,zastraszone oszolomy]PRZEZYLA SZOK. Dzis po programie Tomasz Lis na zywo, widze ,ze....JUTRO POLECI ZNOWU TROCHE WIDOCZKOW "SWIETYCH",KAROLA[wiecie ktorego :D ]KRZYZY,KRZYZYKOW NA SMIETNIK. RODZINKA STAJE SIE NARECIE SWIATLA!!! MADRA!! POWIEM TAK,KIEDY WYWALILEM TO NA SMIETNIK POCZULEM TAKA ULGE,RADOSC. UCZUCIE JAKBYM WRESZCIE SIE OCZYSCIL.SZCZESCIE!!! ZARAZ PEWNIE JAKAS ZADZUMIONA ISTOTA COS NAPISZE, JESLI TAK Z GORY TAKIEMU CUDAKOWI ODDAJE SWOJE MIEJSCE W TZW "NIEBIE". A WEZMIESZ SE KOCHANKA,KOCHANKE, NIESLUBNE DZIECKO. ALBO JAKIEGOS ULUBIONEGO FACETA W SUTANNIE. Ammeeeen...

#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:24:21

Dołączona grafika

http://www.radiomawryja.pl/ pasozytow i darmozjadow gonic do roboty,zawijac im kiecki i do roboty,az zobacza swego boga!! czemu ten lud jest tak ciemny? Wierzyc czarnym pasozytom, to tak jak wziasc kredyt od oszusta...ALE! "CO NAM OBCA ZARAZA WZIELA ,SZABLOM ODBIERZEMY! MARSZ ,MARSZ PALIKOT....CZY TEN PASOZYT CO DOROBIL DZIECIAKA NAUCZYCIELCE ZWOLENSKIEJ JESZCZE ZAWODZI W KOSCIOLOWIE, PROWADZI OWIECZKI NA MSZE :D , CIEKAWE ILU SZMATOM KLER DORABIA BACHORKI W CIAGU ROKU? STAWIAM NA SETKI,A WY? :lol:

#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:36:30

Rydzyk, pop i rabin opowiadają, co każdy z nich robi z pieniędzmi zbieranymi na tacę.
Rabin: - Ja rysuję kółko wielkości tacy i podrzucam pieniądze. Co spadnie do kółka, to dla Boga, a reszta dla mnie.
Pop: - Ja rysuję kreskę i podrzucam pieniądze. Co spadnie na prawo to dla Boga, a to po lewej jest dla mnie.
Rydzyk: - Ja tak samo podrzucam pieniądze do góry. Co Bóg złapie, to jego!!!


- Jak się nazywa facet wykorzystujący dzieci? - Pedofil. -
Jak się nazywa facet wykorzystujący zmarłych? - Nekrofil. -
Jak się nazywa facet wykorzystujący starszych ludzi? - Rydzyk!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:39:46

- Ładne buty proszę Ojca Dyrektora, zamszowe ?
- Nie!!! Za swoje !


- Ktoś mi ukradł rower - skarży się biskupowi Rydzyk.
- Wiem jak go możesz odzyskać. Jutro w czasie mszy wymień dziesięć przykazań, kiedy dojdziesz do 'nie kradnij' jeden z parafian na pewno się zaczerwieni.
Kiedy w poniedziałek biskup spotkał się z Rydzykiem i spytał:
- Czy wyjaśniła się sprawa z rowerem?
- Tak, zrobiłem jak mi poradziłeś, a kiedy doszedłem do 'nie cudzołóż', przypomniałem sobie, gdzie go postawiłem...

#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:44:12

- Ktoś mi ukradł rower - skarży się biskupowi Rydzyk.
- Wiem jak go możesz odzyskać. Jutro w czasie mszy wymień dziesięć przykazań, kiedy dojdziesz do 'nie kradnij' jeden z parafian na pewno się zaczerwieni.
Kiedy w poniedziałek biskup spotkał się z Rydzykiem i spytał:
- Czy wyjaśniła się sprawa z rowerem?
- Tak, zrobiłem jak mi poradziłeś, a kiedy doszedłem do 'nie cudzołóż', przypomniałem sobie, gdzie go postawiłem...Info: strona na razie w budowie
Dekalog Moherowych Beretów!
Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli.

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej,
z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego.

- co robi Rydzyk w niedziele palmowa?
- zbija kokosy

Dlaczego ojciec dyrektor jeżdzi Maybachem?
- A czym ma jeździć? Papa-mobilem?


Chuck Norris głosował na Tuska :]
- to czemu wygrał Kaczyński?
- Bo w Polsce nawet Chuck Norris nie ma wiekszych wpływów niż Ojciec Rydzyk :]


i wszyscy razem ;)
Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
czarną sukienkę ma ten koleżka.
Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
kto godny chwały a kto wręcz kija.
Leje na serce miód swoim gościom
do adwersarzy zionie miłością.
Żyda, Masona czuje z daleka
wszystko w nim widzi oprócz człowieka.
Glemp traci nerwy: "Rydzyk - łobuzie",
Tadzio z uśmiechem nadyma buzię.
Pieronek błaga: "Daj na wstrzymanie",
to on rozkręca nową kampanię.
Życiński prosi: "weź - odpuść sobie",
a Rydzyk: "spadaj, co zechcę - zrobię".
Rząd go popiera, prezydent chwali
Lepper z Giertychem pokłony wali.
Czuje się bosko jak w siódmym niebie
do Sejmu wchodzi tak jak do siebie.
A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje
armię BERETÓW mobilizuje.
Ich nie obchodzi, co sądzi prasa
- że dla Rydzyka Bogiem jest KASA.
Mohery wielbią swego pasterza
dla nich ważniejszy jest od PAPIEŻA!

#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:49:20

- Ktoś mi ukradł rower - skarży się biskupowi Rydzyk.
- Wiem jak go możesz odzyskać. Jutro w czasie mszy wymień dziesięć przykazań, kiedy dojdziesz do 'nie kradnij' jeden z parafian na pewno się zaczerwieni.
Kiedy w poniedziałek biskup spotkał się z Rydzykiem i spytał:
- Czy wyjaśniła się sprawa z rowerem?
- Tak, zrobiłem jak mi poradziłeś, a kiedy doszedłem do 'nie cudzołóż', przypomniałem sobie, gdzie go postawiłem...

gdzie spier...,uciekacie przed swietami aby nie ogladac wedrowcow. My jak zawsze do Austrii, nie ma prawie juz kosciolow,chodzacych do kosciola, jest pieknie!!!! Chyba tylko chorzy i obojetni nie zlozyli tu apostazji. Normalny swiat[ mysle tu o kraju!! ]. Przekazcie sobie znakjakiegos pomieszczenai, kosciolowi majatki a PSL owi mapy z droga powrotu do zagrod.

#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 14:11:55

Jak mnie wnerwiająte czarne sk....ysyny. I nie mówię o czarnych braciach z Afryki. Mówię o tych pasibrzuchach, ochlapusach, pedofilach w sutannach z katolyckiej sekty. Wszędzie ich diabeł wcisnął z tą pseudo religią pełną bzdetów do prania mózgów. Włączam TV – czarnuch, przełączam, msza, przełączam, abepe jakiś tłusty ku*** pie....oli, umoralnia. Nie ma wiadomości żeby nie pokazali katabasa. Autorytety je....ne – pytam CZYJE! KU..WA żeby was ch..je pie...olone szlag trafił, czekam na to wyzwolenie gdy ta czarna stonka co pasożytuje na tym biednym kraju zostanie przepędzona na wieki.

#16 ~ks.Mamona~

~ks.Mamona~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 14:43:00

Jak mnie wnerwiająte czarne sk....ysyny. I nie mówię o czarnych braciach z Afryki. Mówię o tych pasibrzuchach, ochlapusach, pedofilach w sutannach z katolyckiej sekty. Wszędzie ich diabeł wcisnął z tą pseudo religią pełną bzdetów do prania mózgów. Włączam TV – czarnuch, przełączam, msza, przełączam, abepe jakiś tłusty ku*** pie....oli, umoralnia. Nie ma wiadomości żeby nie pokazali katabasa. Autorytety je....ne – pytam CZYJE! KU..WA żeby was ch..je pie...olone szlag trafił, czekam na to wyzwolenie gdy ta czarna stonka co pasożytuje na tym biednym kraju zostanie przepędzona na wieki.

AMEN!NIECHAJ NAM SIĘ STANIE WEDŁUG SŁOWA TWEGO!

#17 ~XXL~

~XXL~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 13:09:31

AMEN!NIECHAJ NAM SIĘ STANIE WEDŁUG SŁOWA TWEGO!

przeczytajcie: http://politykier.pl...,wiadomosc.html

#18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 13:31:40

Jak mnie wnerwiająte czarne sk....ysyny. I nie mówię o czarnych braciach z Afryki. Mówię o tych pasibrzuchach, ochlapusach, pedofilach w sutannach z katolyckiej sekty. Wszędzie ich diabeł wcisnął z tą pseudo religią pełną bzdetów do prania mózgów. Włączam TV – czarnuch, przełączam, msza, przełączam, abepe jakiś tłusty ku*** pie....oli, umoralnia. Nie ma wiadomości żeby nie pokazali katabasa. Autorytety je....ne – pytam CZYJE! KU..WA żeby was ch..je pie...olone szlag trafił, czekam na to wyzwolenie gdy ta czarna stonka co pasożytuje na tym biednym kraju zostanie przepędzona na wieki.


~Stanisław: Wstanie dziś wcześnie, założy spodnie,
By na Krakowskim wyglądać godnie,
Zabierze wieńce, chwyci sztandary,
Za nim zaś pójdą wszelkie fujary.

Zbawca, zbawiciel - rykną znów tłumy,
Co różańcowe mają rozumy,
On zaś "Mazurka" godnie odśpiewa,
Trochę pomlaszcze, trochę poziewa,

Trochę popieprzy, trochę posmęci.
Wlepią weń oczy mocno walnięci
I go po rękach będą całować,
Będą go wielbić i adorować.

Partia naciska, nie chce, lecz musi,
Prezydentura bardzo go kusi,
Chciałby porządzić se trochę jeszcze
I na myśl samą odczuwa dreszcze.

Furda obchody, władza mu w głowie,
Ona go kusi, ona go nęci,
Lecz się pan prezes dobrze maskuje,
Więc wierzą jemu różni stuknięci! zwiń

#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 13:39:51

Jak mnie wnerwiająte czarne sk....ysyny. I nie mówię o czarnych braciach z Afryki. Mówię o tych pasibrzuchach, ochlapusach, pedofilach w sutannach z katolyckiej sekty. Wszędzie ich diabeł wcisnął z tą pseudo religią pełną bzdetów do prania mózgów. Włączam TV – czarnuch, przełączam, msza, przełączam, abepe jakiś tłusty ku*** pie....oli, umoralnia. Nie ma wiadomości żeby nie pokazali katabasa. Autorytety je....ne – pytam CZYJE! KU..WA żeby was ch..je pie...olone szlag trafił, czekam na to wyzwolenie gdy ta czarna stonka co pasożytuje na tym biednym kraju zostanie przepędzona na wieki.

DOKLADNIE!!!! PIEPRZA IM KOBIETY,ROBIA IM BEKARTY,GWALCA DZIECI, OPOWIADAJA BREDNIE A TA CIEMNA ZASTRASZONA BANDA I TAK LEZIE DO NICH. ZDZICZENIE,OBLED, ZACOFANIE...Przeklenstwem tego kraju oprocz czarnej zarazy sa te wiesniaki PSL owskie. Ale moze ta tzw "spiaca wiekszosc obudzi sie i dolaczy do nas. Niczego tak nie nawidze jak kleru. DAWNO WYWALILEM NA SMIETNIK WSZYSTKO CO Z NIMI SIE KOJARZY,OBRAZY,OBRAZKI,KSIAZKI,A SZCZEGOLNIE RADOSNIE "PAMIATKE 1 [ MAJA BYC NASTEPNE!!!] KOMUNII. Czuje sie o wiele lepiej, niestety tego co czuje po chrzcie,komunii nie da sie zmyc!!!! Ilu jeszcze frajerow sie musi powiesic po tymjak sie dowiedza ze czarny smiec zwalil mu babe!!!? Kto widzial "boga" -reka do gory :D , nie widze. Kto sie boi kleru i "piekla"? Ooooo, dobra ,dobra opuscic lapy !!!

#20 ~WIDZIALEM OOORLA CIEN~

~WIDZIALEM OOORLA CIEN~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 13:44:45

AMEN!NIECHAJ NAM SIĘ STANIE WEDŁUG SŁOWA TWEGO!

POKOJ TEMU FORUMOWI. POKOJ TEMU PISARZU. POKOJ DLA BEZDOMNYCH. AMENEK. PRZEKAZCIE SOBIE ZNAK PRZEDPOKOJU,A MAJATKI KOSCIOLOWI. SZCZESLIWIE DOZNACIE RADOSCI Z ZAKUPU BILETOW NA PROM DO NIEBA, MIEJSCA PRZY OKNIE TYLKO DLA RODAKOW SWIETEGO OJCA, OBRONCY PEDOFILI I WSZELKIEJ MASCI OSZUSTOW W KIECKACH Z SETKA GUZICZKOW. MOZE ZAPALIC SWIATLO W TYM KRAJU, BO CIEMNO JAK POD MESKA SUKIENKA...Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych