Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak wybrać bezpieczną chwilówkę?

chwilówka

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 15:13:06

NIE MA bezpiecznych chwilówek.

Sprzedaj laptopa, stół i krzesła - wyjdzie taniej. Dwa albo trzy razy taniej.

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 07:25:14

Vivus.Szybko.Ja biorę już od jakiegoś czasu.Pieniądze szybko są na koncie

#3 pawil

pawil

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:21:43

Dzięki bogu nigdy z lichwy nie korzystałam. Czasem jak muszę, to pożyczam od znajomych, albo rodziny. Nigdy od lichwy.

#4 tkaliszuk

tkaliszuk

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 11 maj 2015 - 20:52:34

Nie rozumiem jednej rzeczy w „chwilówkach”. Skoro ludzie decydują się na wzięcie takiej pożyczki i spłacanie jej np. w tygodniowych ratach z odsetkami, to czy nie mogą po prostu pozbierać przez kilka tygodni pieniędzy, które i tak będą wydawać na spłacenie kredytu?

#5 Marianamak

Marianamak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2015 - 21:29:37

Kolejną z dostepnych opcji jest http://exprescredit.pl, tylko jak się wczesniej bierze to trzeba dokładnie przeczytać umowę.

#6 elektroda

elektroda

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 17:01:29

Nie ma bezpiecznych chwilówek !! No chyba że na chwilę pożyczysz od sąsiada. :)

#7 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 10:43:54

ja pytałam wśród znajomych i polecili mi ekspres kasę, sprawdziłam, to duża firma, z dobrymi opiniami. wzięłam u nich pożyczkę, szybko przelali mi pieniądze, potrzebny był mi dowód, spłacam teraz i nie ma problemów. polecam. 

#8 justynak85

justynak85

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 08:03:38

Polecam porównywarki internetowe, można szybko sprawdzić korzystne oferty. Jak chciałam wziąć kredyt to sprawdziłam sobie na https://finanse.rankomat.pl/ i porównałam co proponują banki.

#9 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 17:27:20

bezpieczne chwilówki ;) owszem są ;) Np. lendon . Pożyczkę bierzesz online , Pierwsza pozyczka zawsze jest darmowa . poza tym warto sprawdzic sobie ranikingi to na prawde wysoko stoi ;)

#10 ~Kamilpp~

~Kamilpp~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 21:31:02

Są bezpieczne chwilówki o ile wiesz, ze na 100% spłacisz. Jestem fanem takich rozwiazań jakie jest w feniko, do 1000 zł, rozłożne w ratach do 4 miesięcy. Bezpiecznie, wygodnie

#11 ~Dante~

~Dante~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:04:40

Pracuję na etacie (minimalna krajowa) i chciałem otworzyć mały biznes. Potrzebowałem kapitału. Wystartowałem z 5000 złotych przez fresh-finance.pl. Spłaciłem pożyczkę i dostałem od razu kolejną. Ten portal polecam, bo przede wszystkim nie trzeba się bać o prowizje i ukryte koszty. Regulamin jest prosty, umowa klarowna.

#12 ~Klaudiusz~

~Klaudiusz~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 14:58:21

bezpieczną i pewną pożyczka jest na pewno lendon . Sprawdzony przeze mnie więc mogę polecić . Pierwsza pożyczka jest oczywiście darmowa i moze byc udzielona do 2500 zł na okres 45 dni . 

#13 ~dariaaa~

~dariaaa~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:30:54

Na stronie lowcachwilowek.pl masz dobrą porównywarkę, fajnie uczciwie opisane oferty, od razu wiadomo gdzie i ile trzeba będzie za konkretne pieniądze łącznie zapłacić. Ja akurat regularnie z różnych pożyczek korzystam..jak się ma bliźniaki w domu to zawsze się jakieś niespodziewane koszty pojawią. Taki life.

#14 MK024

MK024

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 10:19:44

A ja się nie zgodzę z tym, co tu część osób pisze. Są bezpieczne chwilówki, tylko trzeba zaciągać je "z głową" i u sprawdzonych firm. Polecam przeczytać artykuł https://chwilowkiok....-sa-bezpieczne/

tam fajnie wyjaśniają całą sytuację.

#15 mkr123

mkr123

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:25:23

Chwilówka to zawsze złe rozwiązanie. Zawsze będzie drogo. Poczytyaj sobie co chwilówki mogą zrobić z twoimi finansami https://finp.pl/skad-sie-biora-dlugi/

#16 Ciekawostka1997

Ciekawostka1997

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2019 - 21:02:49

Chwilówki mogą być dobrym rozwiązaniem pod warunkiem, że korzysta się z nich z głową. Fajne oferty znajdziesz na https://pozyczkipremium.pl

#17 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 10:15:13

Z Szybkiej Gotówki korzysta większość moich znajomych, nawet sam czasem zaciągam chwilówki, kiedy potrzebuje większej kwoty natychmiast. Chyba mają najbardziej bezpieczną ofertę pożyczkową. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chwilówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych