Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak Wójt Secemina organizuje nowy NZOZ

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ROZUM~

~ROZUM~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:20:10

Jestem stałym pacjentem dr. Liweja i nadal nim zostanę ale nie podoba mi się co wyrabia Wójt Piekarski latając po mieszkańcach gminy z gotowymi deklaracjami z data 1 lipca .Panie Wójcie czy nie obowiązuje RODO czy nie powinien Pan być przykładem praworządności  w NASZEJ GMINIE !   

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:38:23

Jak z datą pierwszy lipca many już sierpień !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 16:29:29

a może sam jeszcze nie przeczytał tego pisma ....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 16:33:37

Tadek dla kogo zbierasz deklaracje dla dr Joli czy dr Gabrysi ???

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:36:35

A wam to przeszkadza?

Pomijając fakt, że żadne przepisy nie zakazują zbierać podpisów pod deklaracjami (np. za kilka tygodni lokalni działacze partyjni będą zbierać podpisy tj. dane osobowe pod listami poparcia), to dla mnie zachowanie Wójta jest jak najbardziej na plus, że mu zależy by były dwa ośrodki zdrowia.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem za tym żeby były dwa ośrodki zdrowia. Konkurencja pomiędzy nimi o jakość usługi, będzie dobra dla pacjentów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:25:40

A wam to przeszkadza?

Pomijając fakt, że żadne przepisy nie zakazują zbierać podpisów pod deklaracjami (np. za kilka tygodni lokalni działacze partyjni będą zbierać podpisy tj. dane osobowe pod listami poparcia), to dla mnie zachowanie Wójta jest jak najbardziej na plus, że mu zależy by były dwa ośrodki zdrowia.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem za tym żeby były dwa ośrodki zdrowia. Konkurencja pomiędzy nimi o jakość usługi, będzie dobra dla pacjentów.

idzie o to żeby został w końcu jeden - ten lepszy, albo obecny albo nowy. Oba nie wytrzymają utrzymania się.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:06:26

idzie o to żeby został w końcu jeden - ten lepszy, albo obecny albo nowy. Oba nie wytrzymają utrzymania się.

Ale czemu się aż się tym tak przejmujesz?

Jeśli tak będzie, to wygra lepszy. Walka między tymi ośrodkami może być tylko jakością usług, a to jest korzystne dla nas czyli pacjentów. Dlatego dobrze się dzieje, że Wójt poświęca swój prywatny czas, by były dwa ośrodki zdrowia. Pacjenci będą mieć wybór.

Jak dla mnie dwa ośrodki zdrowia się utrzymają.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:37:57

Ale czemu się aż się tym tak przejmujesz?

Jeśli tak będzie, to wygra lepszy. Walka między tymi ośrodkami może być tylko jakością usług, a to jest korzystne dla nas czyli pacjentów. Dlatego dobrze się dzieje, że Wójt poświęca swój prywatny czas, by były dwa ośrodki zdrowia. Pacjenci będą mieć wybór.

Jak dla mnie dwa ośrodki zdrowia się utrzymają.

popieram jestem za 

#9 ~TOYA~

~TOYA~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:31:29

Jak z datą pierwszy lipca many już sierpień !

Prawdopodobnie chodzi o to ze 1 lipca pacjencji zostali zgłoszeni do funduszu jako zadeklarowani do "nowego ośrodka" bez wzgledu na to czy wyrazili zgode czy nie...

#10 ~...ciekawy...~

~...ciekawy...~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:20:26

A wam to przeszkadza?

Przeszkadza nie przeszkadza ale zastanawia skąd pan wójt mial dane osób które nalezaly do "starego ośrodka" i kto mu je udostepnił oraz czy udostepnil tylko dane osobowe czy też całą dokumentacje medyczną ,dobrze zeby pan wójt sie wypowiedzial w tym temacie....zaczyna sie robic interesująco

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 09:51:12

robi się nerwowo  :wub:  bo pacjencji przechodzą do nowego ośrodka

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:28:11

i mają rację 

#13 ~TOYA~

~TOYA~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:17:54

robi się nerwowo  :wub:  bo pacjencji przechodzą do nowego ośrodka

Moze i robi sie nerwowo ale wydaje mi sie ze nie jest to spowodowane "przchodzeniem pacjentów" .Prawdopodobnie powodem nerwowosci  jak domniemywam moze być :
termomodrnizacja budynku  "stargo ośrodka" z dotacji UE,  nastepnie ad hoc podjeta decyzja o likwidacji "likwidacji starego osrodka" i rozwiązanie kontraktu z fuduszem...
Dobrze by było zeby pan wójt sie wypowiedział w tym temacie.

#14 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:42:15

Konkurencja jest w każdej branży,nie wyłączając służby zdrowia, to w czym problem? Wójt byłby nie w porządku gdyby zakazywał utworzenia nowego ośrodka zdrowia.

#15 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:42:40

Konkurencja jest w każdej branży,nie wyłączając służby zdrowia, to w czym problem? Wójt byłby nie w porządku gdyby zakazywał utworzenia nowego ośrodka zdrowia.

#16 ~TOYA~

~TOYA~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 12:01:09

...a czy tu ktoś pisze o zakazywaniu i czy wójt moze zakazać powstanie jakiegoś podmiotu gospodarczego?,,,oj chyba ktoś tu przecenia mozliwości decyzyjne pana wójta...

#17 ~TOYA~

~TOYA~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 11:39:51

Pan  Wójt jeszcze "lata po chałpach" za podpisami deklaracji czy soltysi go wyręczają?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych