Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wójt Górna pokazał ludowcom figę :: zobacz komentowany artykuł

270 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 14:51:56

Mam pytanie a co z radnymi z PSL czy dalej popierają PO i Wójta z PO :rolleyes: <_< B)

#2 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 14:57:52

I znów sie zacznie jazda

#3 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 15:02:14

A co się dzieje z radnymi z PSL czy dalej popierają Wójta i przewodniczącego z PO :mellow: :unsure: B)

#4 ~xxl~

~xxl~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 17:50:51

A co się dzieje z radnymi z PSL czy dalej popierają Wójta i przewodniczącego z PO :mellow: :unsure: B)

Taktyka Łysaka:
1.Przed wyborami - wszystkiemu winny jest Sikora
2.Po zaprzysiężeniu - wszystkiemu winny jest Sikora
3.Po dwóch miesiącach rządzenia - wszystkiemu winny jest Sikora
4. Po czterech latach rządzenia - powie "wszystkiemu winny jest Sikora"

#5 ~PSL~

~PSL~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 17:53:38

Mam pytanie a co z radnymi z PSL czy dalej popierają PO i Wójta z PO :rolleyes: <_< B)

Mam nadzieję, że się opamiętają. Przejrzą na oczy.
Koledzy nie idźcie ścieżką kłamstwa.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 17:59:34

Panie Pindral. Widzę, że i pana Łysak wyrolował. Taki doświadczony polityk i się dał szczylowi. Wstyd!!!
Mietku w tobie nadzieja!!!

#7 ~Lepper~

~Lepper~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 18:08:32

Taktyka Łysaka:
1.Przed wyborami - wszystkiemu winny jest Sikora
2.Po zaprzysiężeniu - wszystkiemu winny jest Sikora
3.Po dwóch miesiącach rządzenia - wszystkiemu winny jest Sikora
4. Po czterech latach rządzenia - powie "wszystkiemu winny jest Sikora"

Może hasło "...Łysak musi odejść".

#8 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 19:34:29

DAJCIE SPOKÓJ Z TYM GÓRNEM

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 20:24:12

DAJCIE SPOKÓJ Z TYM GÓRNEM

Popularna Gmina :lol: jak chcesz to nie musisz czytać ,są osoby które się interesują takimi sprawami i co aktualnie się dzieje w Gminie Górno.

#10 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 22:50:26

Popularna Gmina :lol: jak chcesz to nie musisz czytać ,są osoby które się interesują takimi sprawami i co aktualnie się dzieje w Gminie Górno.

Popieram ! nie mogę uczestniczyć w sesjach, nie mam po co przychodzić do urzędu, dzięki forum wiem co w gminie piszczy. Przesiewam obelgi, ale między wierszami można dużo wyczytać. Kto potrafi niech pisze. Jestem z Wami pisarzami.

#11 ~Echo niesie~

~Echo niesie~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 06:01:53

Łysak wygrał 5 grudnia, a powołał wice 13 grudnia ! Błyskawicznie ???

Kolejny brzydki artykuł na temat gminy Górno Panie Redaktorze i zmyślony, naciągany temat.

Powodzenia :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 06:55:15

a weźta łorczyki i bedzie po waszemu

#13 ~zwidy~

~zwidy~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 07:31:28

pan Pi to chce być wójtem, tak jak był Sikora.
Najpierw Pindral wymyślił kierownika zug-u, teraz wicewójta, ale myśli o nieformalnym wójcie.

A z PSL to wszyscy wiedzą o wice rozmawiał Królicki, ale przyjął z PIS, a nie Łysak

teraz Pindral zjednoczył się z Sikorą

rozumem

#14 ~Łysek~

~Łysek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 08:42:08

Kolejny brzydki artykuł na temat gminy Górno Panie Redaktorze i zmyślony, naciągany temat.

Wygrał 5, ale przysięgę złożył 13 i tego samego dnia powołał zastępcę, bo wcześniej nie mógł!

#15 ~Echo niesie~

~Echo niesie~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 08:46:28

Łysak wygrał 5 grudnia,13 było zaprzysiężenie, i powołał vice też 13 grudnia po południu sam Łysak o tym fakcie powiadomił redakcje echa dnia ! Błyskawicznie ???

Kolejny brzydki artykuł na temat gminy Górno, a przecież Łysak mówił przed wyborami jak odejdzie Królicki skończą się artykuły na temat naszej gminy tylko że on miał na myśli gminę Masłów bo tam mieszka, Panie Redaktorze więcej takich artykułów koniec z kłamstwem Łysaka niech mieszkańcy poznają prawdę. :P :lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 11:23:57

Panie Łysak kolejne kłamstwo. Zaprzysiężono pana 13 grudnia i wtedy dopiero mógł pan powołać wicewójta. Ale pan mógł o tym nie wiedzieć. Tępota ludzka nie zna granic.

#17 ~ECHO~

~ECHO~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 11:31:26

Łysak wygrał 5 grudnia,13 było zaprzysiężenie, i powołał vice też 13 grudnia po południu sam Łysak o tym fakcie powiadomił redakcje echa dnia ! Błyskawicznie ???

Kolejny brzydki artykuł na temat gminy Górno, a przecież Łysak mówił przed wyborami jak odejdzie Królicki skończą się artykuły na temat naszej gminy tylko że on miał na myśli gminę Masłów bo tam mieszka, Panie Redaktorze więcej takich artykułów koniec z kłamstwem Łysaka niech mieszkańcy poznają prawdę. :P :lol:

Łysak jak pisał brzydko w swojej gazetce "Echa Świętokrzyskie" to był dobrze.
Brawo Panie Redaktorze!!! Łysak na swoje kłamstwa odpowiada kłamstwami.
Boję się tylko żeby PO nie wkroczyło do "Echa Dnia".

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 13:11:29

Panie Pindral. Widzę, że i pana Łysak wyrolował. Taki doświadczony polityk i się dał szczylowi. Wstyd!!!
Mietku w tobie nadzieja!!!

Dziwię się panu Pindralowi że uwierzył Łysakowi w jakieś obietnice przecież Łysak nigdy nie miał dobrego zdania o Pindralu, przed wyborami nie tylko pana Mietka okłamywał ponieważ to był jedyny sposób aby mógł wygrać wybory, teraz po wyborach wszyscy zobaczą jaki jest prawdziwy Łysak :angry: :huh: :( B)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 13:52:37

Łysak jak pisał brzydko w swojej gazetce "Echa Świętokrzyskie" to był dobrze.
Brawo Panie Redaktorze!!! Łysak na swoje kłamstwa odpowiada kłamstwami.
Boję się tylko żeby PO nie wkroczyło do "Echa Dnia".

PO Łysaka nie poprze ponieważ i ich też oszukał :lol: :D :P

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 14:04:19

A co z samowolami budowlanymi w gminie? ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych