Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak urządzić modną łazienkę?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzynka~

~Katarzynka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 21:25:42

Hejka wszystkim! Szukam jakiejś modnej aranżacji łazienki, chodzi mi głównie o jakieś modne płytki, umywalki, bidety itd. Mam już trochę wiedzy na temat jakości, a teraz interesuje mnie właśnie wzornictwo, aranżacja tak aby za kilka lat, moja łazienka nie okazała się już niemodna i znów do remontu 

#2 ~Tomasz21~

~Tomasz21~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 21:33:02

Osobiście modą bym się nie przyjmował, bo co roku się zmienia, a raczej co roku nie będziesz robiła remontu prawda?? 

Najważniejsze jest aby łazienka podobała się Tobie, zdanie innych nie ma tu znaczenia.

Od kilku sezonów modna jest biel i pastele, które dodatkowo sprawiają relaks podczas kąpieli 

#3 ~Katarzynka~

~Katarzynka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 21:40:00

Mi osobiście bardzo podoba się ciemna armatura, tylko podobno strasznie zacieki na tym widać;/

Dodatkowo dodałabym do tego oświetlenie łazienki LED-ami plus wstawiła wannę z hydromasażem, no ale to już wyższa cenowo jazda:( 

#4 ~martusia~

~martusia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 09:46:18

Słuszna uwaga mam w wynajmowanym mieszkaniu łazienkę w kolorze granatu z ecru dodatkami i rzeczywiście wymaga codziennej pielęgnacji, szczególnie kafelki. Czasem już szlaag mnie trafia i jak tylko uda nam się uporać z wszystkimi formalnościamy łączącymi się z zakupem domu to od razu biorę się za urządzanie białej łazienki 

#5 ~Tomasz21~

~Tomasz21~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 16:51:06

Eeee... teraz wanny z hydromasażem nie są aż takie wcale drogie, bez przesady to nie XIXwiek. Kupowałem w zeszłym roku za niecałe 4tyś online to było bodajże na lazienkaplus także nie wiem, ale jak dla mnie dla faceta przeciętnie zarabiającego, to nie jest tak dużo.

#6 ~tosiaaaaaaaaaaaaaa~

~tosiaaaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 17:20:37

styl klasyczny zawsze w modzie!

#7 ~Katarzynka~

~Katarzynka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 21:49:19

haha klasyka tosia zawsze w modzie dokładnie to samo moja mama mi wczoraj powiedziała:P Tomasz 4tyś to fakt drogo nie jest za taką wannę. Patrzyłam w sieciówkach i najtańsza znalazłam za jakieś 6 tyś. 

#8 ~SMERFETKA~

~SMERFETKA~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 08:46:30

W sieciówkach zawsze jest drożej, już to zauważyłam dawno. Ja przeważnie chodzę po sieciówkach oglądać, dopytać o szczegóły itd. Później siadam do neta i zamawiam tam identyczną. Lazienka plus ma fakt duży asortyment także można poszukać 

#9 Marta2000

Marta2000

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:47:38

Myślę, że bardzo ważną rzeczą jeśli chodzi o łazienkę są płytki. W zasadzie decydują one o wszystkim. Moim zdaniem dobrą opcją są te z Paradyża, zresztą warto zerknąć na to co mają do zaoferowania - https://sklep.parady...lytki--lazienka . Według mnie wygląda to naprawdę fajnie.

No i trzeba pamiętać by ładnie wszystko skomponować z armaturą. 

#10 ~maja p~

~maja p~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:45:14

Co do pomysłów to polecam internet, w którym inspiracji nie brakuje. Sama w ten sposób układałam plan aranżacji naszej i wyszła ekstra. Najważniejsze aby zrobić ja tak jak Ty uważasz, bo to Ty będziesz z niej korzystać, a nie ktoś. Mogę podpowiedzieć Ci gdzie możesz kupić śliczne i niedrogie rzeczy do łazienki. Wystarczy tylko zajrzeć na superwnetrze.pl i wybrać to co jest potrzebne. Ja włąśnie kupiłam i to w promocji uchwyty, wieszaki, dozownik a także kosz na śmieci i bieliznę. Sporo nawet udało mi się zaoszczędzić. Moim zdaniem warto zerknąć.

#11 yrek

yrek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:41:58

Co do pomysłów to polecam internet, w którym inspiracji nie brakuje. Sama w ten sposób układałam plan aranżacji naszej i wyszła ekstra. Najważniejsze aby zrobić ja tak jak Ty uważasz, bo to Ty będziesz z niej korzystać, a nie ktoś. Mogę podpowiedzieć Ci gdzie możesz kupić śliczne i niedrogie rzeczy do łazienki. Wystarczy tylko zajrzeć na superwnetrze.pl i wybrać to co jest potrzebne. Ja włąśnie kupiłam i to w promocji uchwyty, wieszaki, dozownik a także kosz na śmieci i bieliznę. Sporo nawet udało mi się zaoszczędzić. Moim zdaniem warto zerknąć.

Dokładnie najlepiej poszukać na google zdjęciach łazienek i zawsze cos znajdziemy ciekawego. Najważniejsze to aby łazienka była praktyczna a moda moim zdaniem na drugim miejscu.

#12 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 10 luty 2020 - 14:19:57

widziałam ostatnio fajne pomysły na aranżację łazienki! Z resztą sami zobaczcie: https://blog.mirjan2...skac-przestrzen

#13 Energeticgen

Energeticgen

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 luty 2020 - 00:29:17

Witam goraco wszystkich

#14 ~dorota t~

~dorota t~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 13:00:21

Zgadzam się, że moda owszem jest ważna ale praktyczność i nasze upodobania sa jednak ważniejsze. Zawsze można postawić na dodatki, które są akurat na topie. To moim zdaniem tańsze rozwiązanie, które co kilka lat można zmienić. Ja właśnie zmieniam u sibie i takie naprawde świetne rzeczy znalazłam w superwnerze.pl, a najbardziej spodobały mi sie te ich dozowniki na mydło.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych