Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak szybko wynająć mieszkanie w Warszawie?

143 odpowiedzi w tym temacie

#1 annad

annad

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:27:31

Ja szukałam, jak większość na gumtree :P. Bez opłat, dostępny kontakt ...

#2 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 16:08:10

dokładnie. gumtree i tablica sa oblegane przez mase uzytkownikow. na jedna oferte jest kilka set lub tysiecy zainteresowanych. trzeba sledzic na bierzaco gumtree. oni maja powiadomienia sms i gdy dostalam smsa a co kilkadziesiat minut mi przychodzily to wiedzialam ze jest nowa oferta. wtedy dzwonilam na nia bo juz podany byl kontakt w smsie i oferta byla aktualna :P

#3 mandarynka

mandarynka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 11:54:41

Całkiem sprytnie z tymi sms-ami :)

#4 ~Luke~

~Luke~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 14:23:14

www.dodajgo.pl

najlepsza reklama Twojego mieszkania w sieci, tylko 49 zł Brutto, oferta dociera do tysięcy zainteresowanych klientów!

#5 ~egers~

~egers~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 09:58:59

Co do szukania mieszkania, to polecam wam sprawdzić portal:

zybel.pl

#6 ~Rurak~

~Rurak~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 22:05:39

Myslę że portal typu Dodajgo będzie odpowiedni, nie traci się czasu na dodawanie wszędzie ofert, ewentualnie może jakaś prasa?

#7 ~Marta Gdańsk~

~Marta Gdańsk~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 13:44:57

Mi się udało wynająć przez ten serwis  :)

#8 pawlicka001

pawlicka001

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2014 - 17:09:42

"Długo pracuję i cenię swój czas" - w przeciwieństwie do pieniędzy? ;>

#9 Blondi2

Blondi2

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:47:30

Spróbuj w apartamentach Magnolie na Ryżowej. Znajomi tam wynajmują od jakichś dwóch miesięcy. Mają tam fajne kwatery (czy apartamenty), podobno możesz tam mieszkać tydzień albo rok - ile ci potrzeba :) Wszystko masz, czujesz sie swobodnie i nie przepłacasz. Takie to nowoczesne, jak na Zachodzie :) Mieszkasz troche jak w hotelu, a trochę jak u siebie.

#10 ~Jurksonek~

~Jurksonek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 09:22:33

Ja ostatnio wynajmowałem poprzez biuro nieruchomości a konkretnie to

akces.org.pl

Powiedziałem czego szukam dostałem kilka propozycji i raz dwa miałem mieszkanie tam gdzie potrzebowałem ( zmiana miejsca pracy )

#11 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 13:49:44

Niedawno zaczął działać taki portal Buku.pl. Można tam znaleźć oferty sprzedaży i wynajmu. Co najlepsze - zbiera oferty z całego internetu, a nie z jednego portalu. 

#12 parek

parek

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 12:38:43

Na fejsie jest spoko grupa: "mieszkaj dobrze, Warszawo" - można tam znaleźć sporo fajnych mieszkań:)

#13 Cyna

Cyna

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 wrzesień 2014 - 09:06:56

Ja znowu oglądałam mieszkania przez olx i gumtree, ale faktycznie oferty przepadały w błyskawicznym tempie i faktycznie trzeba się było decydować od razu, bo jak nie to ktoś inny na tym skorzysta. Ja z kolei nie mogłam tak działać, bo potrzebowałam czasu do namysłu i porównania ofert, dlatego poszłam w ciemno do biura nieruchomości, dokładnie tego: http://www.lichman-nieruchomosci.com/ i jestem zadowolona z decyzji

#14 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:39:26

Nie kazdy moze kredyt dostac. Ja wynajmowalam mieszkanie dzięki pomocy Hause Standard.

#15 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 21:56:56

Tu sam szukasz, a Hause Standard pomoze ci w tym tak jak mi

#16 issasq

issasq

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:22:04

A słyszeliście o takim planie taniego wynajmu mieszkań w Warszawie? Osoba, która nie ma zdolności kredytowej, a która sprowadza się do Warszawy na co najmniej rok, ma dostawać mieszkanie od miasta i płacić za nie dużo mniej niż normalnie. Ktoś się bardziej orientuje w tym temacie? Warto czekać na takie mieszkanie? Czy różnica w tych opłatach jest rzeczywiście tak duża?

#17 ~balkarek~

~balkarek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 08:25:03

Po prostu poza miastem... Przedmówco - a jak z dojazdem do Warszawy? Pracujesz w mieście? Nie ma problemów z korkami w Markach? Przyznam, że sam bym chciał się przenieść, tylko obawiam się tych dojazdów. Nienawidzę stania w korkach.

#18 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 09:57:53

Mnie bardzo drazniły korki dlatego przenioslam sie do Warszawy. A kolega moze pracuje w Radzyminie. Tez korzystałam z usług Hosue, ale juz jakis czas temu.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 10:23:48

A ty balkarek tak codziennie dojezdzasz?

#20 ~gienia~

~gienia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 12:37:01

Ja własnie szukam mieszkania, możecie podac jakies namiary na Hause Standard? Gdzie maja siedzibe?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych