Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak się uczyć

jak się uczyć jak się szybko uczyć nauka

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wanduska~

~Wanduska~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 12:44:47

Szukam jakiś skutecznych sposobów na naukę. Ale nie chcę jakiś miałkich porad, tylko konkrety.

Od niedawna interesuję się afirmacjami mp3, ale nie wiem jaką mają skuteczność, bo sama ich nie testowałam. Ludzie na forach piszą, że wymiatają.

Ludzie po kilku miesiącach podobno są w stanie nauczyć się o masę rzeczy więcej i o kilka razy szybciej. Czyli jeśli normalnie się uczyliśmy 5 godzin, można to podobno zredukować nawet do godziny.

Chodzi o to, że działanie afirmacji mp3 przestawia nasze nawyki, wpaja jakby nowe.

#2 ~Miruna~

~Miruna~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 12:51:34

Może Sesje Fruiti na Koncentrację - ich działanie poznałam 3 miesiące temu - super skuteczne. 

Polecono mi ja na konwencie skutecznej nauki - tam był cały wykład na temat takiego sposobu uczenia się. 

Polecam CI się zapoznać. 

#3 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 13:01:05

Może Sesje Fruiti na Koncentrację - ich działanie poznałam 3 miesiące temu - super skuteczne. 

Polecono mi ja na konwencie skutecznej nauki - tam był cały wykład na temat takiego sposobu uczenia się. 

Polecam CI się zapoznać. 

a czy na tym wykładzie jakoś sprawdzałas ich zastosowanie, czy już później z nich zaczęłaś korzystać? Możesz napisać coś więcej na ich temat?

#4 ~Miruna~

~Miruna~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:38:48

Tak, tam korzystaliśmy z tych sesji ale dla dłuższych efektów trzeba korzystać systematycznie. 

I po około 2 tygodniach codziennego zastosowania sa już efekty - 2 razy szybsza nauka i znacznie łatwiejsza - uczysz się z czytania tekstu już a nie z powtarzania. 

Tak więc jeśli nie wiesz jak się uczyć żeby się nauczyć to polecam Ci to fruiti sprawdzić

#5 ~jak się uczyć~

~jak się uczyć~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 13:09:13

Dzięki - faktycznie to super sposób na to jak się skutecznie uczyć :)

#6 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:17:50

znalazłam info na blog.hepika .pl, że można zrobić zakup na skarbnicazycia .pl - dostaje się 30 % rabatu na zakup podając kod, który jest podany wlasnie na tym blogu

#7 ~MArtha~

~MArtha~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 08:21:38

Potwierdzam, rabaty działają nawet przy kilku zamówieniach. Bezpieczne płatności przez Dotpay, nie trzeba podawać żadnych numerów telefonów ani nic takiego. Dodaję ich do ulubionych.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 09:39:11

fajna ta promocja - widzę, że sporo taniej można kupić. Fajnie

#9 ~grirka~

~grirka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 10:57:12

Taki niekonwencjonalny sposób na to jak się uczyć zawsze jest czymś nowym dzięki czemu nauka nie jest nudna - polecam. Sama czesto korzystam i testuje nowe sposoby na nauke. 

#10 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 12:36:06

Zakupiłem te afirmacje z rabatem - jednak wybrałem wersje elektroniczną - dostałem ją praktycznie natychmiast - od 3 dni się afirmuję :) powiem Ci, że ciekawe te nagrania

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 10:04:59

Kupiłam te afirmacje mp3 od Hepia 1,5 tygodnia temu - potwierdzam - działają. Już pop kilku afirmacjach dało się zauważyć zmienione podejście i zwiększona motywację do pracy.

#12 ~OLGA~

~OLGA~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 09:36:49

zakupiłem afirmacje tydz. temu - zakupiłem je z rabatem - fajna sprawa - spodobało mi się. teraz szukam coraz więcej inf na temat rozwoju osobistego i afirmacji. nawet nie wdziałem, ze takie rzeczy mogą działać. i pomyśleć, że zupełnym przypadkiem na to wpadłem :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 11:53:42

z afirmacji co prawda nie korzystałam, ale z seji FRUITI tak - około 3 miesięcy pracy z nimi i sporo się czlowiek nauczył :)Zdecydowanie polecam na polepszenie koncentracji

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 11:19:51

ja polecam afirmacje do nauki Hepika, korzystam z nich już dobrze ponad pół roku i dla mnie wciąż są genialne. Korzystam z nich w miarę regulalrnie, choć na początku zdecydowanie częściej. Efekty są naprawdę śweitne

#15 Dretwy

Dretwy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:19:20

Dzięki za porady, jak wyprobuję, to dam znać jak na mnie działało.

#16 poleszakalicja

poleszakalicja

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 95 postów

Napisano 25 maj 2015 - 13:25:46

Mnie się dobrze uczyło jak pisałam na małych kartach (fiszkach) definicje, krótkie opisy itd. Później to czytałam na głos i próbowałam powtarzać spoglądając na kartkę :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jak się uczyć, jak się szybko uczyć, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych