Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak się nie dać stresowi

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~barbabarbaaba~

~barbabarbaaba~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 20:32:25

w mojej pracy od paru tygodni wyczuwa się atmosferę zwolnien, nie wiem na czym stoję, czy mogę liczyc na przedłużenie czy muszę szukać nowej pracy,szef mnie zbywa a ja czuję się coraz bardziej spięta i ciagle w pracy jakieś głupie bledy popełniam i daję mu tylko powody do zwolnienia, praca fajna, dobrze płatna, szkoda by było, a na razie nie znalałam nic innego

#2 ~kockara~

~kockara~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 10:29:35

w mojej pracy od paru tygodni wyczuwa się atmosferę zwolnien, nie wiem na czym stoję, czy mogę liczyc na przedłużenie czy muszę szukać nowej pracy,szef mnie zbywa a ja czuję się coraz bardziej spięta i ciagle w pracy jakieś głupie bledy popełniam i daję mu tylko powody do zwolnienia, praca fajna, dobrze płatna, szkoda by było, a na razie nie znalałam nic innego

lepiej się rozglądać za czymś innym, a jak czujesz ze bardzo cię te nerwy przytłaczają to kup sobie ziołowy nervomix control, złagodzi napięcie, będziesz się czuła bardziej odpręzona ale nie zamuli cię, juz nie raz z tych ttabletek korzystałam i zawsze pomagały

#3 gavron

gavron

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 31 maj 2018 - 21:09:48

Magnez, akupunktura http://akupunkturapokrywka.pl/ dieta odpowiednia, może basen? Spacery, czytanie? Daj sobie spokój z tymi nawet ziołowymi tabletkami, bo to jest droga do nikąd. Zgadzam się, że warto wysyłać CV i chodzić na rozmowy. Jak poczujesz że masz kontrolę nad sytuacją, to też odzyskasz spokój, zobaczysz!

Użytkownik gavron edytował ten post 31 maj 2018 - 21:10:44

#4 paskiewicz

paskiewicz

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 08:06:16

Sądzę, że warto rozejrzeć się za nową pracą, skoro są planowane zwolnienia. Co do poradzenia sobie ze stresem, to wydaje mi się, że każdy powinien znaleźć swój własny sposób. Życzę spokoju!

#5 matyldaa

matyldaa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 19:55:32

Mam nadzieje ze w końcu wszystko dobrze się skończyło i nie zostałaś zwolniona :) co do stresu jest jeden sposób który prawie zawsze mi pomaga. Próbuje sobie sama wytłumaczyć ze w sytuacjach w których nie mam w ogóle żadnego wpływu na ich rezultat nie ma sensu się dodatkowo stresować i przemyślać bo i tak nic nie możemy uzyskać wiec nie ma sensu dodatkowo się dobijać. Druga moja strategia jest czerpanie przez chociaż chwile szczęście z innych obszarów życia gdzie sprawy toczą się lepiej. Np. sport, rodzina, dzieci i koleżanki ...

#6 smykus

smykus

Swojak

• PipPipPipPip
  • 147 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:14:07

Dla mnie na nerwowe okresy w pracy najlepszy jest sport. Ale taki porządny po którym nie mam siły stać na nogach, wtedy wszytstkie nerwy ze mnie uchodza i jestem spokojny jak baranek  https://fitmuscle.pl...treningowy.html polecam ich zestawy ćwiczeń naprawdę dają popalić, przy nich nie ma czasu na rozmyślanie, same plusy takiego rozwiazania bo jak mięśnie rosna po takim wyzywaniu się na siłowni ;)

#7 tomacom

tomacom

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:05:06

Cześć. Tak jak pisali poprzednicy - najlepszy jest sport. Poza tym to joga, relaks, masaże i hobby - to są najlepsze sposoby na stres. 

#8 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 18:47:57

Trochę to znam, choć u nas wylatywali ludzie, bo szef jak mu ktoś solidnie podpadł, to wylatywał. Na szczęscie żadne grupowe zwolnienia, ale trzeba uważać i atmosfera czasem przez to też bywa duszna. Możesz spróbować coś lagodnego, jak nervomix control. Mnie pomógł, bo fajnie wycisza, a jednocześnie nie przymula.

#9 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 08:59:26

Sport, czekolada, gorące mleko czasem dobrze działa, ale nie jak jest dłuższy okres pełen stresu. Wydaje mi się, a przynajmniej na mnie to działa, że ziółka są najbardziej pomocne. Fajna jest Zielnik doz Melisa do zaparzenia. Świetnie odpręża i ogólnie dobrze wpływa na samopoczucie, co pomaga także na jesienną chandrę.

#10 ~Limonka~

~Limonka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:01:30

No ja tak też uważam, choć nie lubię smaku melisy, dlatego nervomix jest dla mnie lepszy, bo niweluje tę drobną niedogodność.

#11 ~Mojedoświadczenie~

~Mojedoświadczenie~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 14:14:38

Witam w klubie jeżeli chodzi o stres. Zawsze reagowałam mocno...w pracy stres w sobie dusiłam. W domu był płacz kołatanie serca i bezsenność. Najpierw trafiłam na przyjazne terapie w Poznaniu a później przesympatyczna Pani doktor pokierowała mnie do sklepu konopiafarmacja ( jest też w internecie www konopiafarmacja pl) po 5% olej CBD essenz. Tydzien mi zajeło doprowadzenie się do stanu relaksu. Mysle,ze w porownaniu do opoidow jest to krok milowy jeżeli chodzi o działanie + brak szkodliwosci. Mam przedewszystkim zwiekszoną cierpliwosc. Zadna wredna babka w pracy juz mnie nie jest w stanie wyprowadzic z rownowagi a ja mam w glowie haslo, ze chodze tam,zeby zarabiac na swoje przyjemnosci i nikt zadna wredn aistota nie jest w stanie mi tego zabrac.

#12 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 12:24:00

Dla mnie melisa to też fuj. W doz.pl jest Nervox, kapsułki, które też zawierają melisę i inne ziółka. Nervox działa szybko i nie ma efektu otumanienia, jak po niektórych ziołowych mieszankach. Dla mnie to wazne, bo często w trakcie sesji to mi pomaga przed cięzkimi egzaminami.

#13 ~fabiola~

~fabiola~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:49:58

Próbowałyście nervomixu forte? Moja ciocia niedawno straciła mężą nagle i nie może się pozbierac, to jedyny lek bez recpty jaki znalazłam, a ona o pójściu do lekarza nie chce nawet słyszeć, a my już nie mamy pomysłu jak jej pomóc

#14 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 14:54:09

Ten lek jest dobry i kupisz bez recepty, niech bierze przynajmniej kilka dni to się poczuje lepiej, tylko trzeba pamiętać o odpowiednim dawkowaniu. Bądź z ciocią, czasami nawet sama obecność pomaga, b często rozmowa jest za trudna.

#15 gabrysia michalak

gabrysia michalak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 11:02:35

Takie podawanie leków bez konsultacji z lekarzem może być niebezpieczne, a te bez recepty raczej słabo działają przy większych problemach. Leki uspokajające może przepisać także lekarz POZ nie musi być to psychiatra

#16 stach09

stach09

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 13:41:24

Leki na stres mogą na dłuższą metę wpływać negatywnie na organizm. Ja stosuje olejek CBD i stres znacznie się zmniejszył. Dodatkowo poprawiło się moje samopoczucie oraz apetyt. Skończyły sie problemy ze snem. Olejek ma naturalny skład i wiele dobroczynnych właściwości. Polecam ten z Medihemp można go dostać np. na https://konopieizdrowie.pl/.

#17 kamilnowakowski

kamilnowakowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 19:25:07

Dziś warto iść na różne terapie psychologiczne, do seksuologa czy innych. W na przykład gabinecie https://abovo.bialystok.pl/ jako pacjent widziałem różne oferty. Wiec może coś w tą stronę?

#18 MakeAWish

MakeAWish

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:13:38

Ja jestem przeciwnikiem tej całej chemi w aptece. Mama zawsze parzyła mi rumianek na stres i nerwy. Wiadomo, to było parę lat temu, teraz są lepsze, bardziej skuteczne jak np olejki cbd o których możesz przeczytać na wishmich.org/pl/. Tam znajdziesz od groma informacji, jaki olejek na co jest itp. Najważniejsze że to jest w 100% naturalne, polecam.

#19 Julita93

Julita93

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 14:14:09

Z całego serca mogę polecić produkty cbd jak olejki, sprawdźcie np na https://edi-nm.com/p...opii-indyjskich. Nie wiem jak innym, ale u mnie cała rodzina jest jakaś przewrażliwiona i nerwowa i to naprawdę działa.

#20 etten

etten

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:43:53

No właśnie też miałem okazje dowiedzieć się więcej ze strony https://www.taniepes...na-nasiona.html na temat medycznej marihuany i jej właściwości. Wychodzi na to, że wiele osób korzysta i sobie chwali tylko skoro jest legalna to dlaczego jeszcze jej nie ma we wszystkich aptekach? Trochę mnie to zastanawia...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych