Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak radzić sobie z depresją

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tarania

Tarania

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 21:32:15

Wizyta u psychologa to jedyny ratunek.

#42 lawenda

lawenda

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 20:07:22

Może mało delikatnie, ale na przykładzie bliskiej mi osoby powiem, że najlepsze a pewnie czasem jedyny sposób to wizyta u lekarza. Lepiej leki zacząć przyjmować jak człowiek jeszcze się trzyma niż zacząć o nich myśleć już leżąc na łopatkach

#43 troskliwamisia

troskliwamisia

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 10:43:36

Najlepiej zgłosić się do specjalisty - to bardzo ważne. Wsparcie rodziny i bliskich, rozmowy - to również pomaga.

#44 Król_Ghidorah

Król_Ghidorah

Swojak

• PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 15:11:27

Tylko na czym to wsparcie ma polegać?

#45 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 14:02:49

Terapia przez Skype lub telefon jest świetnym rozwiązaniem np. dla osób zapracowanych, które twierdzą, że nie mają na nic czasu. Klinika Psychomedic prowadzi taką terapię. Można się tam zarejestrować pod nr 22 2545454 . Na ich stronie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

#46 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 11:07:56

Z depresją najlepiej od razu udać się do specjalisty.Nie ma na co czekać!Przekonałam się o tym na własnej skórze.Gdy zauważyłam, że tracę chęć do życia i pojawiają się w mojej głowie dziwne myśli.Zgłosiłam się do pani psycholog Jolanty Szczepaniak dzięki temu bardzo szybko udało mi się wyleczyć.Także jak najbardziej polecam.

#47 MoskalJan

MoskalJan

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 10 luty 2018 - 11:51:49

Wsparcie rodziny jest najważniejsze:)

#48 MAGDALENAM

MAGDALENAM

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 luty 2018 - 13:04:07

Najlepiej gdybyś miala wsparcie rodziny

#49 blanka12

blanka12

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 22:27:33

Depresja jest chorobą wyleczalną, ale tylko u osób którzy chcą tego, chcą się leczyć. W przypadku leczenia depresji warto się wybrać do specjalisty, trzeba szukać pomocy u psychologa doświadczonego który wie co robić. W klinice https://psychomedic....holog-warszawa/ mają świetnych specjalistów, profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego klienta 

#50 blanka12

blanka12

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 22:27:39

Depresja jest chorobą wyleczalną, ale tylko u osób którzy chcą tego, chcą się leczyć. W przypadku leczenia depresji warto się wybrać do specjalisty, trzeba szukać pomocy u psychologa doświadczonego który wie co robić. W klinice https://psychomedic....holog-warszawa/ mają świetnych specjalistów, profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego klienta 

#51 blanka12

blanka12

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 22:27:41

#52 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:43:28

Ja też walczyłam z depresją i pokonałam ją raz na zawsze! Nie byłam u psychologa, zwyczajnie się wstydziłam i bałam. Pewnego dnia trafiłam na stronę pokonajsmutek.pl, która odmieniła moje życie. Każdy krok był dostosowany do mojego tempa, nic nie działo się zbyt szybko. Jestem pod wrażeniem, jak profesjonalnie wszystko było przygotowane. Miałam dostęp do porad video, artykułów i dziennika nastrojów. Polecam, każdemu!
Anka

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:46:16

Witam mam depresje i nie wiem jak sobie z nia radzic mam wsparcie w rodzinie ale to nie pomaga nie moge normalnie funkcjonowac mam zamkniety umysl i robie wszystko jak z tasmy tylke te rzeczy ktore musze i nie mam sily rozmawiac jak sibie poradzilas ze swoja depresja i jak dlugo z nia walczylas?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 14:05:12

Ja też walczyłam z depresją i pokonałam ją raz na zawsze! Nie byłam u psychologa, zwyczajnie się wstydziłam i bałam. Pewnego dnia trafiłam na stronę pokonajsmutek.pl, która odmieniła moje życie. Każdy krok był dostosowany do mojego tempa, nic nie działo się zbyt szybko. Jestem pod wrażeniem, jak profesjonalnie wszystko było przygotowane. Miałam dostęp do porad video, artykułów i dziennika nastrojów. Polecam, każdemu!
Anka

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 14:06:36

Hej powiedz mi jak dlugo walczylas z depresja?

#56 LosAmigos

LosAmigos

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 16:40:39

Depresja to nie przelewki, najgorzej, że ten kto ma depresje, nie chce pomocy ani od rodziny, ani tym bardziej od specjalistów. Na siłę też się nie weźmie takiego kogoś. Jednak tak czy owak trzeba wspierać taką osobę i być cierpliwym.

#57 kkrol8944

kkrol8944

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 09:28:59

zgadzam się. Bardzo często osoba pogrąża się w depresji, a nawet z nią godzi i nie chce z niej wyjść. Nie słucha najbliższych osób. Bardzo często rada obcej osoby dopiero dociera do chorego. Tak było ze mną. Przypadkiem w rozmowie wyszło, że nowo poznana osoba miała podobne problemy z sobą co ja. Po rozmowie w krótkim czasie wybrałem się do psychologa. Uczęszczałem do http://cmlibrium.pl/. Naprawdę już po 6 sesjach rozwiązałem wiele problemów. Nadal uczęszczam i polecam takie rozwiązanie wszystkim z problemami

#58 migottka

migottka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2018 - 13:59:29

muminek

#59 panimagda

panimagda

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:25:09

Depresja tez moze byc czasami zwiazana z problemami na jakie natrafiamy w zwiazku. Ktos zna takie przypadki?

#60 beata78

beata78

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 25 październik 2018 - 13:40:01

Niestety czesto tak bywa jak piszesz. Sama w swoim zyciu spotkalam kilka par majacych wlasnie tego typu historie. Mozna przeczytac rozne badania na ten temat jednak nie wszystkie maja przelozenie na "prawdziwe zycie". Takie teorie, ze jedna z plci jest bardziej podatna na zdrade sa raczej stereotypami w jakie ludzie wierza. Kluczem w tym wszystkim jest swiadomosc naszego zwiazku .. jesli zauwazamy jakies dziwne zachowania u naszego partnera to trzeba poczynic wtedy jakies dzialanie. Moze szczera rozmowa przyniesc skutek we wczesnym stadium. Jesli nie to pozostaje konsultacja ze specjalistami .. wybor jak widac jest dosc duzy https://www.sensity....-par-malzenstw/ To z pewnoscia zwiekszy drastycznie szanse na zazegnanie calego kryzysu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych