Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak radzić sobie z depresją

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kornelia~

~Kornelia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 13:23:26

Drodzy forumowicze. Niestety wiele osób cierpi na depresję, w zależności od jej natężenia jest bardziej lub mniej uciążliwa. Możecie opowiedzieć o Waszych doświadczeniach w tej kwestii (jeśli takie były) lub ewentualnie o sposobach i metodach na radzenie sobie z depresją. 

Pozdrawiam

#2 ~koole~

~koole~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 08:40:56

Na czym dokładnie polega system GErelaxis? 

Ja mam problemy tzn. depresją sezonową. Trudno mi się funkcjonuje w tym okresie i muszę bardzo nad sobą pracować żeby nie pogrążyć się w smutku. Staram się wtedy posłuchać dobrej muzyki, pomedytować, ugotować coś dobrego. 

#3 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 08:31:39

Korzystacie ze specjalnej muzyki relaksacyjnej do medytacji czy może wybieracie tą którą lubicie? 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 13:12:55

Ja mam problemy tzn. depresją sezonową. Trudno mi się funkcjonuje w tym okresie i muszę bardzo nad sobą pracować żeby nie pogrążyć się w smutku. Staram się wtedy posłuchać dobrej muzyki, pomedytować, ugotować coś dobrego. 

To gerelaxis do medytacji to świetny wybór - czytałem o tym ostatnio artykuł i wiele osób pozytywnie oceniło go. 

#5 ~klaudiaa~

~klaudiaa~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:50:35

Ja medytuje z GErelaxis od dłuższego czasu i mogę z czystym sumieniem wystawić ocenę 5/5.

#6 Kasiaaa

Kasiaaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 20:43:06

Myslę że przy depresji ważny jest drugi człowiek obok i oczywiście psycholog 

#7 ninka6

ninka6

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 18:11:13

Przy depresji często nawet rodzina nie jest w stanie pomóc. Silne stany depresyjne wymagają pomocy psychoterapeuty. Bez tego, osoba będąca w depresji nie poradzi sobie z problemem.

#8 HubertP

HubertP

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 18:19:39

Dokładnie, idzie się wtedy do specjalisty, bo na prawdziwą depresję to ani muzyka etc. rzeczy, ani nawet bliski człowiek nic nie poradzą. Terapia czy leki to jest wyjście. A na pseudodepresję to fajne jedzenie, dobry alkohol, dobry film, ciepły koc i bliska osoba. Czasem pomaga wyjście do ludzi, żeby nie siedzieć i nie zadręczać się swoimi problemami. No i niezawodne - zmiana perspektywy - pomyśleć czy nam aby na pewno tak źle, bo często w konfrontacji z problemami innych ludzi nasze wydaja się miałkie.

#9 panjacek1985

panjacek1985

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 15:31:22

Jak radzić sobie? Najlepiej nie w pojedynkę. To choroba jak każda inna, i powinien ją leczyć lekarz

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:04:09

Ja też walczyłam z depresją i pokonałam ją raz na zawsze! Nie byłam u psychologa, zwyczajnie się wstydziłam i bałam. Pewnego dnia trafiłam na stronę pokonajsmutek.pl, która odmieniła moje życie. Każdy krok był dostosowany do mojego tempa, nic nie działo się zbyt szybko. Jestem pod wrażeniem, jak profesjonalnie wszystko było przygotowane. Miałam dostęp do porad video, artykułów i dziennika nastrojów. Polecam, każdemu!

Anka

#11 bracki

bracki

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 17:18:25

Trzeba mieć wokół siebie ludzi którzy dadzą nam wsparcie. Wtedy łatwiej jest walczyć z depresją.

#12 sabra

sabra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 14:56:10

Depresja to poważna choroba psychiczna, z którą nie można sobie poradzić domowymi sposobami typu rozmowa z rodziną czy medytacja. To trzeba leczyć.

#13 Gaby

Gaby

Swojak

• PipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 23:22:06

Przy depresji często nawet rodzina nie jest w stanie pomóc.

Często to rodzina powodem depresji !

Depresja to poważna choroba psychiczna, z którą nie można sobie poradzić domowymi sposobami typu rozmowa z rodziną czy medytacja. To trzeba leczyć.

To fakt !

Użytkownik Gaby edytował ten post 10 kwiecień 2015 - 23:23:12

#14 Misiek33

Misiek33

Swojak

• PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 10:36:29

Mozna na poczatek sie wspomoc zazywajac np Forstres - w skladzie ma melise, magnez oraz witamine B6 - wiec same naturalne skladniki. Nie uzaleznia i nie ma skutkow ubocznych - sprawdzalem wielokrotnie:)

#15 kazek123

kazek123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:52:51

Najlepiej iść do lekrza i otoczyć się odpowiednimi ludźmi.

#16 srokaa

srokaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:01:31

Ja, aby się wyciszyć, włączam sobie muzykę typu las, morze --- najlepsza dla relasku

#17 srokaa

srokaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 12:37:13

Samemu trudno sobie poradzić i nawet nie warto

#18 Nanosre

Nanosre

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 18:28:27

Każdemu polecam bo warto przeczytać w internecie i kupić. Jest to woda życia inaczej srebro nanokolidalne 55 można kupić polecam pewny kontakt gdzie można. i-mail. nanosrebro@post.pl

#19 młodagniewna

młodagniewna

Bywalec

• PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 10:50:43

depresja to bardzo poważna sprawa dlatego nie obejdzie się bez pomocy specjalisty i wsparcia najbliższych.

#20 lawendowa_dama

lawendowa_dama

Bywalec

• PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 02 październik 2015 - 11:51:59

bardzo ważne jest wsparcie najbliższych bo bez tego to ani rusz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych