Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak poznałem kobietę przez internet :)

kobieta randki pani szuka pana pan szuka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filmycda

Filmycda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 17:13:01

To proste :) Wejdz na stronę:   http://randkierodate.pl i poznawaj samotne kobiety i umawiaj się na gorące randki 

- Darmowa rejestracja bez żadbych opłat 
- Ponad 1 000 000 użytkowników (70 % stanowią kobiety)
- Satysfakcja gwarantowana
- Kobiety szukające SEXU

Użytkownik Filmycda edytował ten post 27 lipiec 2018 - 17:15:49

#2 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 18:28:38

Dzieki kolego własnie dzisiaj miałem spotkanie z laską z tego portalu :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 07:57:56

Słaby portal jak się tak prymitywne reklamuje.

#4 malwina26

malwina26

Swojak

• PipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 01:22:23

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 18 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu http://sexmalwina.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie! Na portalu randkowym włącz konto vip/premium abym wiedziała że masz realne konto i będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gora,ce fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałbym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

#5 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:06:15

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 18 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie! Na portalu randkowym włącz konto vip/premium abym wiedziała że masz realne konto i będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gora,ce fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałbym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Malwina to oszustka uważajcie :)

#6 Karolina8989

Karolina8989

Bywalec

• PipPipPip
  • 95 postów

Napisano 01 luty 2019 - 17:17:49

:-

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kobieta, randki, pani szuka pana, pan szuka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych