Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyć się żuli w klatkach schodowych

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 18:31:16

Kto może pomóc!
Policja i Staż jest obojętna na pijaków w klatkach schodowych, Oni sa chorzy!! ok ale na swój wybór,
a my też jestesmy chorzy, mamy swoje problemy czemu mamy przechodzic obok takiego leżącego człowieka. Żal bo nasze dzieci tez na to patrzą i takiej znieczulicy sie uczą , jak się zadzwoni to i tak policja nie przyjedzie albo jak przyjedzie to wyprowadzi pijaka i zaraz wraca. Czy to normalne żeby człowiek spał na klatce w zimie i w lecie na klatce oszczany i os...?

#2 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 18:42:02

Kto może pomóc!
Policja i Staż jest obojętna na pijaków w klatkach schodowych, Oni sa chorzy!! ok ale na swój wybór,
a my też jestesmy chorzy, mamy swoje problemy czemu mamy przechodzic obok takiego leżącego człowieka. Żal bo nasze dzieci tez na to patrzą i takiej znieczulicy sie uczą , jak się zadzwoni to i tak policja nie przyjedzie albo jak przyjedzie to wyprowadzi pijaka i zaraz wraca. Czy to normalne żeby człowiek spał na klatce w zimie i w lecie oszczany i os...?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 19:17:08

Koło i na Placu 3-go Maja policja nie odwiedza -tereny są oblegane przez żuli tam piją mamroty ,załatwiają potrzeby fizjologiczne -jeden smród .Pytam gdzie straż ,policja ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 05:50:40

Koło i na Placu 3-go Maja policja nie odwiedza -tereny są oblegane przez żuli tam piją mamroty ,załatwiają potrzeby fizjologiczne -jeden smród .Pytam gdzie straż ,policja ?

Za porządki w mieście odpowiada policja municypalna. To są właśnie ORMO-wcy ubrani w mundurki przez Urzędy Miejskie. Policja ma poważniejsze sprawy i niech ich pilnuje, chyba, że mieszkańcy zrozumieją i doprowadzą do likwidacji tego drugiego municypalnego gospodarza, to wówczas policja nie będzie miała wykrętu i będzie musiała bez wymówek działać zgodnie z obowiązkami. A tak jest "dwóch gospodarzy" na jednym podwórku i zamiast podejmować interwencje jakiej wymagają mieszkańcy, stosują metodę "Ł O P A T O L O G I I."

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 16:32:50

niedługo nie wyjdzie sie z domu bi pełno pijaków wkoło A co na to Straz miejska?

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 17:54:42

niedługo nie wyjdzie sie z domu bi pełno pijaków wkoło A co na to Straz miejska?

Nasza Sraż Miejska będzie teraz dużo skuteczniejsza bo patrolują miasto na rowerach .Niestety jest pewien problem nie wszyscy nasi dzielni strażnicy umią jeżdzić na rwerze poza tym przeszkadzają im troszkę dość obszerne brzuszki

#7 ~żul~

~żul~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 18:27:02

zgłoś problem na policję albo do straży, przez ŻALE na forum sprawy nie załatwisz!

#8 ~Red_Dog~

~Red_Dog~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 09:27:03

Ja poradziłem sobie z żulami na klatce podpalając ich gdy śpią w amoku. Niejednego juz potraktowałem gazem pieprzowym i już mam spokój. Moją klatkę omijają szerokim łukiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych