Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyc się szczurów ?

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~novy~

~novy~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:34:22

polac chleb domestosem sprawdzona metoda

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:53:16

można zastosować świece dymne

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:03:31

weź szczury głodem

#124 ~Ircia~

~Ircia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 22:38:20

Dobra tak was poczytałam ja mam dzieci kot nie wchodzi w grę ze szczurami za równo na kota jak i na szczury mają alergie tylko od kota mocniejsza a szczury mam tylko w kuchni nie sypiam nocami juz od 4 miesięcy jak przelecialo mi coś po nogach a moje młodsze dziecko ma tyle boje się ze coś mu zrobi za równo kot jak i szczur trotka wcale nic nie daje piątą zjadł a do tego ma pchły to chociaż tyle ze pchły wytepilam perfumami różnymi a szczury jak były tak są a do wanny mi dzisiaj wlazl jak się mylam niczego się nie boją pomocy

#125 ~Ircia~

~Ircia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 22:39:06

Dobra tak was poczytałam ja mam dzieci kot nie wchodzi w grę ze szczurami za równo na kota jak i na szczury mają alergie tylko od kota mocniejsza a szczury mam tylko w kuchni nie sypiam nocami juz od 4 miesięcy jak przelecialo mi coś po nogach a moje młodsze dziecko ma tyle boje się ze coś mu zrobi za równo kot jak i szczur trotka wcale nic nie daje piątą zjadł a do tego ma pchły to chociaż tyle ze pchły wytepilam perfumami różnymi a szczury jak były tak są a do wanny mi dzisiaj wlazl jak się mylam niczego się nie boją pomocy

#126 ~Ircia~

~Ircia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 22:40:24

#127 ~Ircia~

~Ircia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 22:43:07

Nawet domestos ich nie rusza

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 08:01:03

Musisz po prostu się do nich przyzwyczaić.

Dzieciom jakieś leki p/histaminowe podawać i tyle.

Szczury od zawsze żyły przy człowieku.

Jeszcze dopytam,mieszkasz w swoim domu czy w bloku spółdzielczym np.?

#129 ~miniek~

~miniek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:13:51

W piwnicy w naszym bloku niestety zagnieździły się szczury. Trutka wystawiana przez spółdzielnie nic nie daje. Chce zakupić na własną rękę.Czy ktoś ma opinię odnośnie nowości trutki na szczury w piance np. w sklepie hodowlany.pl 

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:59:13

Z największym w Polsce ryżym szczurem sobie poradziliśmy to i z POzostałymi damy rade.

#131 ~fun~

~fun~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 09:17:24

Ja polecam tą trutkę w piance, zakupiłem i u mnie szczurów od tej pory nie ma. 

#132 ~Trutka~

~Trutka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 10:06:28

Z największym w Polsce ryżym szczurem sobie poradziliśmy to i z POzostałymi damy rade.

POcieszające

#133 ~MarekSokół~

~MarekSokół~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 08:31:54

Ile ludzi tyle metod. Najbardziej spodobała mi się ta, żeby wziąć je głodem. Tylko tyle, że mysz wszędzie znajdzie dla siebie pożywienie. Więc może lepiej zamiast kombinowania kupić trutkę, a jak w piwnicy jest żywność wtedy można spróbować specjalnymi lepami na gryzonie Sakarat. 

#134 ~Szczurołap~

~Szczurołap~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 10:57:47

Ile ludzi tyle metod. Najbardziej spodobała mi się ta, żeby wziąć je głodem. Tylko tyle, że mysz wszędzie znajdzie dla siebie pożywienie. Więc może lepiej zamiast kombinowania kupić trutkę, a jak w piwnicy jest żywność wtedy można spróbować specjalnymi lepami na gryzonie Sakarat. 

Najlepszy środek nie pomoże jak nie ma się oleju w głowie.

Polecam film Szczurołap. Dokument (1986) do oglądnięia w cda, niektóre metody skuteczne choć niehumanitarne.

Najlepsze efekty dają danie zlecenia szczuropowi, ale dam kilka rad, środki się stopniuje, trutka do najsłabszych sztuk na początek,  potem trutka w płynie jak jest suche środowisko, a teraz nadchodzi technika wiatrówka z noktowizorem,

Ogólnie to widzicie 3% szczurów które są

#135 ~Lenna~

~Lenna~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 10:53:03

Ja także wynajęłam firmę świadczącą usługi deratyzacji. Konkretnie była to firma E-learder. Wszystko załatwili od ręki. Problem mam już na szczęście z głowy.

#136 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 21:51:44

Profesjonalnie zwalczaniem szkodników zajmuje się firma Emka Serwis. Działają szybko i skutecznie. Dzięki nim w końcu mam problem z głowy. Moja kieszeń też nie ucierpiała zanadto. Polecam.

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 23:27:23

Jednego squrwiela pozbyliśmy się z forum, ale łatwo nie było.

Strasznie uparty i tępy był!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych