Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyc się szczurów ?

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 POmatoł

POmatoł

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 18:16:28

- kupić na bazarach maść na szczury, następnie złapać drania i posmarować tą maścią szczura w okolicy ogona i puścić , po trzech dniach szczur zdycha 

Dobreee :D tylko ciekawe co na to nowy min Finansów?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 18:49:25

Dobreee :D tylko ciekawe co na to nowy min Finansów?

Założyć gumiaki i wpuścić w buraki a zarobi nawet przemysł gumowy i służba zdrowia

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 20:18:25

Maść na szczury działa z dołu działa z góry. Szczura łapiemy i pod pępek smarujemy.. Panie, panie jak ja maam szczuraw ręce to mu łeb ukręce. Można i tak można i tak. Rodem z bazaru Różyckiego.

Polska to dzika kraj :( a szczególnie w klerykowie obskurantyzm kwitnie

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 08:21:04

Polska to dzika kraj :( a szczególnie w klerykowie obskurantyzm kwitnie

Co zrobić?Mieszkańcy tego regionu dalej nic z tym nie robią ,wręcz utrzymują ten stan rzeczy chcąc być dalej postrzeganym za bogobojny i ciemny lud spod łysicy uslużny księżom.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 10:28:28

Co zrobić?Mieszkańcy tego regionu dalej nic z tym nie robią ,wręcz utrzymują ten stan rzeczy chcąc być dalej postrzeganym za bogobojny i ciemny lud spod łysicy uslużny księżom.

POsowiecka dzicz jest gorsza od Ksawerego bo jest dobrze ukorzeniona. Zawistna mściiwa i prymitywna, często bogobojna bez skrupułów. U mnie w domu mówiło się kałmuki.

#46 ~mocher~

~mocher~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 10:55:26

typowe wypowiedzi smarkaterii zakompeksiałej z małych miasteczek i osad  zwanych wioskami 

#47 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 11:48:33

typowe wypowiedzi smarkaterii zakompeksiałej z małych miasteczek i osad  zwanych wioskami 

Widać wybory jakieś w mieścinie

drą do koryta lokalne świnie.

Trza więc ludzikom opinie urabiać

sondaże kreować

aby ludziki słusznie głosować.

Niezłomny naczelny zrobi mu laskę

za co uzyska posadkę i łaskę.

Vive Presydent  !

Czekamy na łaski !

/ widownia k..wa gdzie są oklaski? /

Święty Wojciechu

nic się nie zmieni

nic ci nie stanie

to tylko wrogie wredne gęganie

/ Szpotański, Gałczyński mają przesrane /

złe forum kłamie.

Konstanty Ildefons :

" Jeden kretyn pisze biuletyn

drugi kretyn czyta biuletyn "

#48 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 12:12:46

POsowiecka dzicz jest gorsza od Ksawerego bo jest dobrze ukorzeniona. Zawistna mściiwa i prymitywna, często bogobojna bez skrupułów. U mnie w domu mówiło się kałmuki.

U NAS KAŁAMUKI :D

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 22:45:09

walczyc ze szczurami to tak jak bysmy walczyli z wiatrakami Pamietajcie zaglade przezyja tylko szczury i kalaruchy i tak jest ich ok 300 miliardow na swicie rozmnazaja sie w ogromnym tepie i wrodzona inteligencja pozwala na przezycie w trudnych i nie dostepnych miejscach mozesz zabic jednego lub dwa ale na jego miejsce przyjdzie dziesiac nowych :P

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 22:50:25

walczyc ze szczurami to tak jak bysmy walczyli z wiatrakami Pamietajcie zaglade przezyja tylko szczury i kalaruchy i tak jest ich ok 300 miliardow na swicie rozmnazaja sie w ogromnym tepie i wrodzona inteligencja pozwala na przezycie w trudnych i nie dostepnych miejscach mozesz zabic jednego lub dwa ale na jego miejsce przyjdzie dziesiac nowych :P

a jakby zobaczyły kota wampira  który uwielbia jeść serca ...to natychmiast by uciekły

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 22:54:41

No i dobrze

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 23:13:33

czy ja jestem wampirem?chyba nigdy wampira nikt nie widział,

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 10:06:31

czy ja jestem wampirem?chyba nigdy wampira nikt nie widział,

Ja widziałem stał w odległości 1m. z bladotrupią skrzywioną gębą w czarnej jesionce i czapce z daszkiem brrrr przyszedł chyba po serca. :ph34r:

#54 ~deseczka~

~deseczka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:20:20

Zamiast być szczurzym okrutnym zabójcą lepiej mieć w domu kocura lub psa . Wszystkie się wyniosą natychmiast .

co do psa ja mam 2 i nic nie daje a co do kota jak wyprubuje z zapachem kocich siusiów napisze.

#55 ~Czarodziejski Flet~

~Czarodziejski Flet~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 09:14:56

Nie ma jakichś humanitarnych sposobów? Sam mam szczura w domu, tylko ze jako pupila. Szczury są bardzo mądre. Nie używajcie trucizny, męczycie je. Nie można połapać i wywieźć? Wiem hodowlanych to inny niż ten "sciekowy" i robi dużo szkód ale proszę was o wywóz do lasu albo humanitarne zabijanie. One się męczą po kilka dni. Nie lepiej zabić nie wiem tasakiem głowę odrąbać? Wiem trochę więcej pracy ale zwierzęta cierpią.

Ja preferuję odgryzanie ogonów.Powoduje to przerwanie rdzenia kregowego na poziomie odpowiadającemu jak u czlowieka kręgu C4-C5 i w konsekwencji śmierć.

#56 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 09:45:24

Miałam problem ze szczurem, któru ulokował się w kuchni. Miał dobre kryjówki za szafkami. których nie można odsunąć bez demontowania blatu i za lodówką. Przegryzał kable, uszkodził lodówkę. Kot rasowy nie chciał na niego polować. Trutki nie chciałam wykładać ze względu na kota. Trzeba było go wykurzyć zza szafki i złapać, przykrywając pudełkiem. Nie udało się go wgnać stukając w szafkę, włączjąc odkurzacz, choć widać było w lusterku, że bardzo boi się hałasu. Pomogły dopiero perfumy! Kupiam kiedyś drogie perfumy marki uznawanej za wiodącą (nie chcę podawać nazwy). Po przyniesieniu do domu okazało się, że są niestety bardzo mocne, trwałe (co w przypadku tego zapachu jest wadą). Zapach "wieczorowy", bardzo duszący. Tego szur nie wytrzymał, wyprysnął natychmiast, kiedy zapach do niego dotarł. W kuchni smród utrymywał się przez tydzień.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 10:40:00

tylko i wyłącznie
DEKLARACJA WIARY !!!

#58 Szopenfeldziarz

Szopenfeldziarz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 19:20:51

Co ty z tą deklaracją?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 19:37:00

bo mnie objawił prof. CHAZAN,
i te miłosierdziem przepełnione siostry zakonne z TUAM,IRLANDIA,
ich DZIEŁO BOŻE
najmłodszy miał DWA DNI
najstarszy DZIEWIĘĆ LAT
było ich,A WŁAŚCIWIE SĄ POŚRÓD NAS,
TYLKO PROBLEM POLEGA NA TYM IŻ
SPOCZYWAJĄ W
BETONOWYM SZAMBIE
JEST ICH TAM
796oro

oto DZIEŁO BOŻE
oto DEKLARACJA WIARY

jeszcze jedno czytałem dziś na onet wywiad z Wojciechem Tochmanem,autorem książki o Rwandzie,jest w niej jeden rozdział o DZIELE BOŻYM i
DEKLARACJA WIARY
czyli o tym co wyczyniali,sporo ich było,słudzy i sygnatariusze owych tworów.

AMEN

#60 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 08:23:57

Przepraszam, ale dowcipy ośmieszające wiarę uważam za wyjątkowo niesmaczne.

Perfumy polecam całkiem serio. Szczury mają bardzo czuły węch, a sntetycne zapachy uważają za bardzo nieprzyjemne. Instynkt podpowiada im, że ktoś chce je otruć. Może ktoś posłuży się tym sposobem, w końcu garaż lub jakiś obszar zamknięty między płytami gipsowymi można wyperfumować dowolnie mocno. Nie wyobrażm sobie, żeby szczur wytrzymał napsikanie perfumani do jego dziury. Moim zdaniem nie należy użwać zapachów lekkich, cytrusowych, delikatnych, ale "wieczorowe".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych