Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pokonać wiosenne przesilenie :: zobacz komentowany artykuł

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bella98~

~bella98~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 14:29:06

Zdecydowanie duże znaczenie przy przesileniu wiosennym ma nasza dieta. To o nią powinniśmy zadbać najbardziej. Tylko że wiadomo ze ciężko jeszcze o dobre warzywa, owoce. natomiast dobre suplementy nie zaszkodzą. Ja rano pije wodę z miodem ( ja dodaję Miód lipowy Zaczarowany Ogród z Polomarketu) i cytryną. Po godzinie od obudzenia się staram się zjeść śniadanie- zwykle jajka, tost, kawa. Potem w ciągu dnia zjadam porcję warzyw z indykiem bądz kurczakiem. I nigdy nie jem po 18stej. I odpukac jakoś się udaje przejść przez ten trudny czas dla naszego organizmu. Mozecie tak spróbować :) 

#2 ~sonikk1~

~sonikk1~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 16:13:11

Zdecydowanie duże znaczenie przy przesileniu wiosennym ma nasza dieta. To o nią powinniśmy zadbać najbardziej. Tylko że wiadomo ze ciężko jeszcze o dobre warzywa, owoce. natomiast dobre suplementy nie zaszkodzą. Ja rano pije wodę z miodem ( ja dodaję Miód lipowy Zaczarowany Ogród z Polomarketu) i cytryną. Po godzinie od obudzenia się staram się zjeść śniadanie- zwykle jajka, tost, kawa. Potem w ciągu dnia zjadam porcję warzyw z indykiem bądz kurczakiem. I nigdy nie jem po 18stej. I odpukac jakoś się udaje przejść przez ten trudny czas dla naszego organizmu. Mozecie tak spróbować :)

U nas generalnie tez tak jest ze miód w domu jest obowiązkowym przysmakiem. Ja już dawno nauczyłam sie dodawać miód do herbaty i kawy zamiast cukru. Ten mód z Polomarketu też znam i bardzo często kupuje. Jest bardzo smaczny i na pewno tez duzy plus za to ze nie jest drogi.

#3 ~basia9~

~basia9~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:19:01

NA pewno warto jesc dużo owoców, warzyw. Pic wodę. Co do owoców to zawsze mozna robić koktajle. W Polomarkecie są teraz tańsze moje ulubione mango. Więc zawsze mozna coś dobrego przygotować zeby wzmocnić organizm.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych