Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak osiągnąć sukces w życiu?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olaa~

~olaa~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:21:38

Czy macie jakieś sposoby na sukces? Jak zrobić, aby go w życiu osiągnąć? Co charakteryzuje osoby sukcesu? Kim dla Was są?

#2 ~Michał25~

~Michał25~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:37:23

Jak dla mnie nie ma jednego sposobu albo metody na sukces. Osiągnięcie sukcesu to jest bardzo złożony proces o ile można to tak nazwać, a ludzie sukcesu to bardzo specyficzna grupa. Co ich charakteryzuje? jak dla mnie to przede wszystkim determinacja i nieugięty charakter. Pomimo porażek te osoby się na nich uczą i dalej pracują. nie poddają się. Są to osoby mocne psychicznie. Oczywiście stan ten wypracowywali przez lata. Kwestia ich podejścia do biznesu robi furorę - często nie ma dla nich rzeczy nie do pokonania. Polecam poczytać biografię Steava Jobsa.

#3 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:57:54

Finansowy ?! Pierwszy milion trzeba ukraść.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 10:42:59

Ja czytałam biografię Steva i także polecam. Zaciekawiło mnie to kształtowanie sukcesu w podświadomości poprzez pozytywne afirmowanie sukcesu - co sądzicie? 

Czy ktoś z was korzystał z takich pozytywnych afirmacji kiedyś? 

#5 ~Money~

~Money~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 07:39:06

Finansowy ?! Pierwszy milion trzeba ukraść.

tak mówią :)

Ja czytałam biografię Steva i także polecam. Zaciekawiło mnie to kształtowanie sukcesu w podświadomości poprzez pozytywne afirmowanie sukcesu - co sądzicie? 

biografia Jobsa jest świetna. Powinien ją przeczytać każdy.

co do pozytywnych afirmacji polecam afirmacje bogactwa od HEPIKA. są to nagrania mp3 - jedno z fajnych narzędzi do rozwoju osobistego i działania na swoja podświadomość.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 12:06:51

Hmmmm sporo pozytywnych opinii o tych afirmacjach, nawet na łamach gazet naukowych je polecają - jak wygląda ich zamówienia na maila? Od razu wysyłają? Czy pobierają się w pliku mp3 od razu? 

#7 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 18:48:48

Przeczytajcie biografię Poznańskiego, nie potrafił czytać a był najbogatszym Łodzianinem.

#8 Asteriusz

Asteriusz

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 19:25:07

Nie wzbogacisz się pracując u kogoś innego. Dziś trzeba mieć pomysł i pieniądze na jego realizację.

#9 ~Marekk~

~Marekk~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 07:18:11

Hmmmm sporo pozytywnych opinii o tych afirmacjach, nawet na łamach gazet naukowych je polecają - jak wygląda ich zamówienia na maila? Od razu wysyłają? Czy pobierają się w pliku mp3 od razu? 

dostajesz zaraz po płatności maila z afirmacjami. A to czy chcesz na maila, czy na płycie - wybierasz jak kupujesz :)

#10 ~Bamna~

~Bamna~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 12:15:36

polecam. ja kupiłam nagranie na maila i dostałam go bardzo szybko. Fajne te nagrania. polecam, aby każdy przetestował

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 10:33:49

tak mówią :)

biografia Jobsa jest świetna. Powinien ją przeczytać każdy.

co do pozytywnych afirmacji polecam afirmacje bogactwa od HEPIKA. są to nagrania mp3 - jedno z fajnych narzędzi do rozwoju osobistego i działania na swoja podświadomość.

Polecam - te afirmacje są świetna. 

Korzystam z nich od 2 tygodni i moje życie zmienia się na lepsze każdego dnia, dostrzegam nowe możliwości w pracy i zyciu osobistym - daje motywację do działania :)

#12 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:25:35

Polecam blog mojego przyjaciela, timetochange pl
Naprawdę warto poczytać

:) 

#13 panjacek1985

panjacek1985

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 12:27:34

Jak osiągnąć suckes? Na pewno nie czytając poradniki :)

#14 ~brakon~

~brakon~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 13:27:50

Myśleć, szukać i kombinować, a nie siedzieć w miejscu i na wszystko narzekać. U mnie to różnie wyglądało, szukałem też pomocy z zewnątrz, chodziłem na treningi z coachem, Joanną Konieczną. W tym wszystkim trzeba sobie postawić cele - nie jak przejść najłatwiej przez życie, tylko jak w nim coś osiągnąć.

#15 marion090

marion090

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:46:09

ja w swojej firmie organizuję wiele szkoleń, interpersonalne, managerskie, motywacyjne oprócz tego integrujemy się na wyjazdach. Polecam! Jeśli szukacie szkoleń to wejdźcie na stronę rekrutacyjna rewolucja. pl jest wiele ofert 

#16 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 09:36:36

Wejdź na stronę mistrzmotywacji.pl. Jak dla mnie genialne, w bardzo sensowny, choć nieskomplikowany sposób serwowane porady. Ja dzięki temu blogowi – schudłam 13 kilogramów, regularnie chodzę na zumbę i basen, mam więcej poczucia jakiegoś sensu i wiary w to, co robię, bo w końcu zaczęłam być uczciwa sama ze sobą.

#17 KamilOK

KamilOK

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 11:54:23

Odpowiedź jest prosta: być w czymś pasjonatem. Zastanów się, co cię najbardziej w życiu interesuje i - nawet jak to teraz nie jest zbyt opłacalna dyscyplina - staraj się osiągnąć w niej wszystko, być w niej najlepszym, polecamym, cenionym ekspertem. Gwarantuję, że będziesz się cieszył z życia, bo będziesz robił to, co lubisz, a ponadto z czasem przyjdzie mniejszy lub większy sukces, w zależności od potrzeb rynku. Oczywiście, jeśli chodzi o cechę charakteru, to najważniejszą jest determinacja, dążenie przez wszystko, bez względu na własne słabości, do osiągniecia celu.

#18 ~Darek888~

~Darek888~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:14:50

Myślę że mój przypadek był taki jak wiele. Najpierw studia, potem praca w korpo i codzienna rutyna. Do roboty odbębnić swoje, potem do domu, browarek, internet i spać. Życie mocno przeciętne i nudne i pewnie byłoby takie dalej gdyby nie dawka motywacji jaką dał mi program Wyzwanie90dni. Bardzo polecam każdemu kto chce wyjść ze strefy komfortu i zacząć robić coś ze swoim życiem. Ja w ciągu 3 miesięcy zmieniłem pracę, wyjechałem pracować do Włoch czyli kraju moich marzeń.

#19 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 09:20:39

Jak osiągnąć sukces? Polecam metodę C.U.D. z tego artykułu: mariusztomaszewski.pl/blog/jak-osiagnac-sukces/ i wcale nie chodzi tutaj o jakieś magiczne czy niestworzone sposoby. Wręcz przeciwnie. Tutaj by coś osiągnąć trzeba przede wszystkim DZIAŁAĆ i być w tym WYTRWAŁYM zamiast czekać na cud ;-)”

#20 ~MArek2441~

~MArek2441~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 03:31:10

Ja również polecam program! Ukończyłem go ponad rok temu i od tego czasu ta inwestycja zwróciła mi się kilkudziesięciokrotnie. Ogarnąłem swoje finanse, firmę rozwinąłem jak nigdy dotąd no i przede wszystkim: pewność siebie, więcej czasu, treningi, zdrowsze życie, lepsze kontakty z innymi! W 100% polecam wszystkim, bo Janek i Krzysiek stworzyli coś pięknego!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych