Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak odnowione tereny zielone wpłyną na rozwój naszego miasta?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:44:51

Podobno w Tarnobrzegu nie da się nic zrobić bo nie ma kasy. Tymczasem widzimy ja jeden pan radny szczyci się że zostanie wyremontowany skwerek przy ul. Kopernika. Inni urzędasy podniecają się i zachwycają że utopią ogromną kasę w tereny nad Wisłą. CZY TE DZIAŁANIA WŁADZ MIASTA SĄ NIEZBĘDNE W OBECNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ  MIASTA? Jeśli już miasto pozyskało środki na zagospodarowanie terenów zielonych to czy te środki nie powinny być wykorzystane nad jeziorem? Chyba z tych terenów ma być słynne nasze miasto i czerpać z nich korzyści.

Co myślicie ziomale w tym temacie? #2 ~rowerzysta~

~rowerzysta~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:44:50

Metalowe barierki na wale przeciwpowodziowym nad Wiosła w Tbg, oszpeciły wał. Dziwne, ale na zjeździe z wału , na tereny rekreacyjne takich barierek nie ma. a tam jest stromo bo za mało obsypana ziemią.

Kto to w ogóle projektuje? Na wale nie było potrzeby montażu barierek i przy zjeździe też. Wystarczyło tylko dosypać ziemi i zasadzić trawę.

Takie to trudne do pojęcia? 

Bariery metalowe są niebezpieczne dla rowerzystów w razie upadku na nie.#3 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 07:45:32

a ja uważam , że tereny nad Wisłą sa warte rewitalizacji , jest na to dedykowana kasa i wiele do zrobienia od Fregaty przez amfiteatr , ścieżki sam dojazd od jachowicza , warto zainwestowac bo dla mieszkańców są to wazne tereny a przecież i wiekszośc dni Tarnobrzega tam sie odbywała ; a nad Jezioro i tak trzeba duzo wieksze srodki , może miasto powinno dopuscić prywatnego inwestora ,z dużą kasą 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych