Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak oceniacie rządy Tadeusza Knopka po 6 miesiącach?

burmistrz knopek tadeusz

398 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 19:50:54

Nie chwal się buhaju tym na forum

Panie burmistrzu nie wyzywaj mnie na forum

#62 ~mieszkaniec tej ziemi~

~mieszkaniec tej ziemi~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 20:11:26

10/10. Jeszcze takiego burmistrza miasto nie miało od konca II w.św.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 08:27:20

W niedzielę przyjechali do nas znajomi. Po całym gorącym dniu chcieliśmy się obmyć pod prysznicem. Niestety brak wody. W oczekiwaniu na wodę, postanowiliśmy pospacerować w wieczornym chłodzie po parku. Pierwsze kroki do fontanny, ale i tam brak wody, ponoć Burmistrz oszczędza. Gdy tak spacerowaliśmy, nagle zapadły ciemności, wyłączono światło w całym parku, choć pora nie była zbyt późna, bo ok. 22oo. Dzięki oświetleniu z komórek, udało nam się bezpiecznie wydostać z parku. Przy wyjściu dowiedzieliśmy się od ludzi, że Burmistrz oszczędza i wyłącza światło.

Pytamy, po co remontowano ten park, skoro nie można z niego korzystać. Środek lata, piękna pogoda, a tu takie chece. Pan robi sobie z nas kpiny?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 09:21:03

W parku nie mamy fontanny, tylko koryto. Natomiast ten cały amfiteatr, to już jest wielka kompromitacja. Biorąc pod uwagę koszty związane z renowacją parku, można było go gustowniej urządzić. Czy ktoś w ogóle sprawował nadzór nad projektem i wykonawcą? Bo jeżeli tak, to ten ktoś w ogóle nie ma gustu. Kosze pourywane, ławki porysowane. Na naszych oczach młodzież dokonuje degradacji parku.  Czy ten monitoring w ogóle działa, czy to jest tylko atrapa? Jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieni, niebawem park zostanie całkowicie zdewastowany.  Dla sprawiedliwości trzeba dodać, że za poprzedników również brakowało osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku i czystości w parku. Jedyną osobą, która w tej kwestii najwięcej robiła i robi, jest chyba Wiesław Paciuch, którego niejednokrotnie mogłem zobaczyć, jak zbierał porozrzucane śmieci. Wstyd panowie.

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 10:06:32

no cóż okazuje się że nasze pieniadze zosstały wyrzucone w błoto, tyle kasy na renowacje, zadłużenie gminy a teraz wszystko idzie na nic

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:53:07

W parku nie mamy fontanny, tylko koryto. Natomiast ten cały amfiteatr, to już jest wielka kompromitacja. Biorąc pod uwagę koszty związane z renowacją parku, można było go gustowniej urządzić. Czy ktoś w ogóle sprawował nadzór nad projektem i wykonawcą? Bo jeżeli tak, to ten ktoś w ogóle nie ma gustu. Kosze pourywane, ławki porysowane. Na naszych oczach młodzież dokonuje degradacji parku.  Czy ten monitoring w ogóle działa, czy to jest tylko atrapa? Jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieni, niebawem park zostanie całkowicie zdewastowany.  Dla sprawiedliwości trzeba dodać, że za poprzedników również brakowało osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku i czystości w parku. Jedyną osobą, która w tej kwestii najwięcej robiła i robi, jest chyba Wiesław Paciuch, którego niejednokrotnie mogłem zobaczyć, jak zbierał porozrzucane śmieci. Wstyd panowie.

Brawo Wieslaw!

Kazimierza ma drugiego Darola...

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 17:31:14

Rzeczywiście stało się nieszczęście. Umyć się nie mieli w czym. Było upalnie, logiczne że zużycie wody jest większe. Trzeba to zrozumieć,nie burmistrza obwiniać .

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 13:12:20

Panie burmistrzu, niech pan robi swoje i nie przejmuje się tym co gadają, w Kazimierzy jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

#69 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 17:07:21

Z KW niedługo wszyscy młodzi się wyniosą. Będziemy mieć miasteczko emerytów.

#70 ~Konop~

~Konop~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:02:41

W niedzielę przyjechali do nas znajomi. Po całym gorącym dniu chcieliśmy się obmyć pod prysznicem. Niestety brak wody. W oczekiwaniu na wodę, postanowiliśmy pospacerować w wieczornym chłodzie po parku. Pierwsze kroki do fontanny, ale i tam brak wody, ponoć Burmistrz oszczędza. Gdy tak spacerowaliśmy, nagle zapadły ciemności, wyłączono światło w całym parku, choć pora nie była zbyt późna, bo ok. 22oo. Dzięki oświetleniu z komórek, udało nam się bezpiecznie wydostać z parku. Przy wyjściu dowiedzieliśmy się od ludzi, że Burmistrz oszczędza i wyłącza światło.

Pytamy, po co remontowano ten park, skoro nie można z niego korzystać. Środek lata, piękna pogoda, a tu takie chece. Pan robi sobie z nas kpiny?

No to ładnie , znajomym kazesz sie myc w parku w fontannie?Dobrze ze kazałem wode wyłaczyć bo szczacie tylko do niej.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 03:47:25

10/10. Jeszcze takiego burmistrza miasto nie miało od konca II w.św.

Gluptasku, KW jest "miastem" od 1959 r.

#72 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 05:41:26

Ostrzegam że kto będzie szkalował publicznie tu na forum Pana Konopka wytoczę mu proces o zniesławienie.

Straszyć to ty sobie możesz muchy przy talerzu. 

Co to za metody, rodem z Jerzy Urban University? Tą samą szkółkę niedzielną kończył pan Knopek?

Zapełnianie tego forum różnego typu frazesami, które mają za zadanie odsunąć dyskusję od niewygodnych tematów, nic nie da. Prawda i tak będzie głoszona!

A prawda jest taka że burmistrz Knopek:

- organizując Dni Kazimierzy nie dopilnował aby w czasie imprezy nie był dewastowany park miejski,

- we wniosku o pomoc popowodziową nie wymienił stadionu piłkarskiego w efekcie czego przeszło nam koło nosa dużo pieniędzy, 

- nie wziął pieniędzy na dokształcanie dzieci w efekcie czego zmniejszył ich szanse na godziwą edukację i sukces zawodowy.

Wszystko to (i jeszcze więcej) w ciągu tylko pół roku urzędowania.

#73 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 07:09:06

niedawno był cyrk, ale to dopiero Cyrk! jest kasa a władza jej nie bierze, racja przecież gmina nie potrzebuje!szkoły chca zamykać a jak przychodzi co do czego to nie chce się jednemu czy drugiemu wypwenić papierów o  dofinansowanie...gdzie my zyjemy?

#74 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 07:20:57

Nie mogę uwierzyć, tym razem to już przeszedł samego siebie. Nadaje się jedynie do odwołania.

#75 ~Miechowita~

~Miechowita~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 06:33:54

Uspokójcie sie zawistnicy!!!Młodzież macie mało zdolną to normalne ze nie wziął dotacji która by sie tylko zmarnowała.Tak to inni przynajmniej skorzystają.

#76 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 14:53:09

http://www.tnijse.pl...cko_utopilo_sie

#77 ~stały spacerowicz~

~stały spacerowicz~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 06:26:21

Nie zgadzam się z tobą. Wcześniej tzn. po remoncie park miał nadzór,był sprzątany,działała fontanna,obecna była straż miejska. Trochę kolego obiektywizmu.

#78 ~SOLKAN~

~SOLKAN~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:57:27

Nie zgadzam się z tobą. Wcześniej tzn. po remoncie park miał nadzór,był sprzątany,działała fontanna,obecna była straż miejska. Trochę kolego obiektywizmu.

Być może wcześniej park miał nadzór, ale najwyraźniej nie do końca skutecznie był ten nadzór sprawowany. Co do tego, że zaraz po renowacji działała fontanna, to w pełni się zgadzam. Natomiast zaraz po oddaniu parku do użytkowania, młodzież zaczęła niszczyć kosze, rysować ławki i przesiadywać wieczorami pijąc alkohol. Co do straży, to muszę powiedzieć, że odkąd ona powstała, ja osobiście nigdy jej w parku nie widziałem, a również jestem stałym spacerowiczem. Trudno w ogóle, aby strażnicy miejscy mogli skutecznie zapobiegać aktom wandalizmu. Głównie dlatego, że jeżeli ktoś dopuszcza się niszczenia mienia, to zazwyczaj będzie to robił w godzinach wieczornych w których to funkcjonariusze straży nie pracują. Więc ich rola mogła ograniczać się jedynie na  wyłapywaniu wagarowiczów, albo ściganiem kogoś za to, że plakat powiesił na drzewie i tym samym niszczy środowisko. Mnie osobiście też zastanawia ten monitoring, który jeżeli działa, to w mojej ocenie nie wystarczająco dobrze. Jeżeli chodzi zaś o ocenę wizualną parku, to trzeba przyznać, że nigdy nie będzie tak, że wszystkim się będzie podobać to samo. Jednym się będzie podobać taka fontanna, innym nie. To jest kwestia gustu. Natomiast skoro ówczesna władza podjęła decyzję o renowacji parku (w mojej ocenie słuszną, bo takie rzeczy też są ważne)  i włożono w niego nie małe pieniądze, to teraz trzeba o niego dbać, aby nie doprowadzić do tego co było kiedyś.

#79 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:40:28

Panie burmistrzu nie wyzywaj mnie na forum

.. ?

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 15:09:31

Burmistrzu Tadeuszu i Pańscy pochlebcy, nie idźcie tą drogą.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych