Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ja tylko pytam ; kolęda w 2020r ... jak to jest?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:08:30

Przepraszam, że zapytam - ale o co w tym chodzi - jeśli takie wizyty planuje się gdy mieszkańców nie ma w domach bo;

- gdy dzieci są w szkołach,

- rodzice zwykle są w pracy,

- dlaczego nie ma planu wizyt na cały czas trwania ,a zwykle jedynie na 7 dni... a niekiedy nawet tego nie ma... jak u nas w Ch...?

Czy mamy brać urlopy, zwalniać dzieci z lekcji, czy  zostawić jak jest i niech się dzieje w... n..?

Czy tu chodzi tylko o koperty: bo taką informację a i owszem widzieliśmy; aby były osobne koperty; dla księdza, na kościół ?

Ja pamiętam kolędy jak wszyscy byli w domach i czekali (było tak w czasach komuny) a, ksiądz miał czas porozmawiać , popytać jak się żyje , jak w szkole ?...

Czasy były trudniejsze, ale jakoś życzliwsze także temacie kolędy- dziś to ja nawet nie mam szansy przyjąć księdza w domu . Nie mam (bo z robotą nie jest łatwo, przecież się nie zwolnie...) i jest mi (nam) przykro i  żal...

#2 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:09:56

Ale są parafie , gdzie ksiądz zaczyna wizytę po 15ej... czyli tam można , a u nas?

#3 Martiś

Martiś

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:27:06

Wiesz XD w tym roku były takie jaja , że nie wiadomo kiedy ksiądz przyszedł a ja przed kompem wszyscy śpią XD

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:00:42

U moich rodziców ksiądz planuje wizyty w domach na całą kolędę i jest to podane w necie...stąd wiadomo, kiedy przyjdzie. A i wie ze ludzie pracują i zaczyna kolędę po 15.30 .

Ta powinno być wszędzie, bo teraz wieś to jie ta sama co dawniej, że ludzie robili w polu i mogli sobie dowolnie rządzić czasem a dzieci ze szkoły zwolnić nie było problemu... Cza na zmiany także w Ch...!

#5 ~chmielnicz...~

~chmielnicz...~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:22:34

Dobrze jak w domu są dziadkowie-wówczas przyjmą z wizytą... a jak nie ma to co robić? Ja też nie dam rady dojechać do domu przed 16tą, a jak jeszcze nie wiem kiedy kolęda, bo akurat moge wejść tylko na stronę, a tam nic nie ma ... Zostawiam, to jak jest , bo co mam robic?

#6 ~wysłane z telefonu~

~wysłane z telefonu~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:33:45

U nas jest informacja tylko o wizytach 28 grudnia... nic więcej nie ma. Ja pracuję poza Ch i nie mam szansy się dowiedzieć inaczej niż przez internet. I co z tym dalej ? Zostawiam jak jest. ŁB

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 20:55:49

U nas i u sąsiadów:  wczorajsza i dzisiejsza wizyta odbyła się z prędkością światła... mam rację , a może się mylę...?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:18:49

U nas i u sąsiadów: wczorajsza i dzisiejsza wizyta odbyła się z prędkością światła... mam rację , a może się mylę...?

ile dales ksiedzu ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:18:56

U nas i u sąsiadów: wczorajsza i dzisiejsza wizyta odbyła się z prędkością światła... mam rację , a może się mylę...?

ile dales ksiedzu ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:23:20

szalony człowieku opanowałes całe forum ED
ile wątków założyłeś potrafisz zliczyć? jesteś chory psychicznie sam sobie piszesz sam odpowiadasz przez 24/h na dobę

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 10:13:21

ile wątków założyłeś potrafisz zliczyć? jesteś chory psychicznie sam sobie piszesz sam odpowiadasz przez 24/h na dobę

a ile dales w koperte ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 10:51:30

Oj, tam oj tam... tak bardzo cię to boli - przypisujesz jakieś działania KOMUŚ , a SAM robisz dokładnie to samo i nawet WIĘCEJ! I jak zwykle tylko TY sypiesz wyzwiskami ! Opanuj się !!! Bo tego już sie nie da wyleczyć - musisz sam chcieć z tego wyjść! Poniał?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 20:46:19

I tak trzymać - pisać , ale na temat. A TY - Potrafisz?

Ja tam widze , że TY tez latasz po innych wątkach...

a w temacie kolędy - u mnie księdza nie było... bo sam nie wiem co bym mu powiedział widząc jak to wszystko działa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych