Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Iwona Wieczorek i jej oprawcy V

Mafia ze Slupska Kalla Mord

1494 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~g7~

~g7~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 16:14:53

To ze znal ja tak krotki okres czasu to tez daje do myslenia.

Mozna powiedziec ze z chwila poznania Iwony z pawlem zaczelo sie nieszczescie.

No nie,  myślę trochę inaczej i szerzej,  i nie na z Pawłem znajomości się skupiam, bo chyba jednak nie w tym tkwi  cały  problem i złożoność sprawy ?

#402 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 16:46:47

No nie,  myślę trochę inaczej i szerzej,  i nie na z Pawłem znajomości się skupiam, bo chyba jednak nie w tym tkwi  cały  problem i złożoność sprawy ?

Jak pawla "uklady" polegaja na znajomosci 15 kryminalistow to raczej na tym to wszystko polega.

On sam nie mogl tego zrobic ale juz jego "znajomosci" jak najbardziej mogly.

On nie byl na policji zeby wydali mu monitoringi do manipulacji ale juz z rana wiedzial ze cos sie z Iwona stalo i tu albo gral nic nie wiedzacego dzwoniac z rana do matki IW albo wiedzial co sie stalo ale nie byl pewny czy napewno ja "recznik" znikal.

W kazdym badz razie jego wiedza opieraja sie na spedzonym wieczorze w DC.

Napewno to on podal adres iwony i ktoredy bedzie szla do domu "recznikowi".

To pawel zalatwil mu telefon przez ktory sie z nim rozmawial.To wlasnie te rozmowy nagraly sie na "moniuszko" i trzeba bylo wylaczyc system podsluchowy udajac ze jest awaria.

Prawdopodobienstwo matematyczne ze awarie ma system podsluchowy i prawie wszystkie kamery z Sopotu do Jelitkowa jest jak jeden do miliona.Wiec nie ma sie co oszukiwac tu ktos to wszystko powylaczal zeby zatrzec wszystkie slady.A do tego jedyna dzialajaca kamera z G-63 pokazuje pozamazywane materialy.Po pierwsze te kamery nie sa tak bardzo awaryjne bo jest to bardzo drogi sprzet ktory jest bardzo dobrze wykonany.

#403 Jumanji

Jumanji

**

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 18:46:36

Napewno to on podal adres iwony

i ktoredy bedzie szla do domu "recznikowi".

To pawel zalatwil mu telefon przez ktory sie z nim rozmawial.

To wlasnie te rozmowy nagraly sie na "moniuszko" i trzeba bylo wylaczyc system podsluchowy udajac ze jest awaria.

Prawdopodobienstwo matematyczne ze awarie ma system podsluchowy i prawie wszystkie kamery z Sopotu do Jelitkowa jest jak jeden do miliona.

Wiec nie ma sie co oszukiwac tu ktos to wszystko powylaczal zeby zatrzec wszystkie slady.

A do tego jedyna dzialajaca kamera z G-63 pokazuje pozamazywane materialy

Teoretycznie mógł, tylko komu ? :ph34r:

Co do  niby awarii "Moniuszki" to nie można wykluczyć teorii spiskowych pod pewnymi warunkami !

Tak, 1 do mln !!!

Nie ma się co oszukiwać,  bardzo sporadycznie dzieje się coś bez udziału człowieka !  B)

A co do kamer jak przy G 63 , to myślę, że na monitoringu nieoficjalnie  jest chyba  zloty interes  ... , a dla społeczeństwa oczekującego poczucia bezpieczeństwa konsekwencją jak ta ? :wacko:

(Użytkownicy przeglądający ten temat: 1, 21:35 2014-03-22)

"...Ja również mam ograniczone zaufanie do policji i prokuratury .Niestety. Nie jestem z tego dumna ale w sprawie min.Iwony pokazali , że na takie ograniczone zaufanie zasługują.Inspektor MareK Dyjasz nie był jakimś zwykłym krawężnikiem , który przypadkiem dostał akta sprawy Iwony do rąk.Był Dyrektorem Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.Jesienią sciągnął akta do siebie i dał je do analizy swoim ludziom.I to oni doszli do wniosków , które mamy w " Zniknietej " I tak sobie myślę , że być może się wkurzył , że trafili na nowy trop , na specjalnej konferencji przedstawił zalecenia co należy dalej robić a Pani Prokurator zaraz tą sprawę umorzyła. Nie jestem wielbicielem teorii spiskowych ale wg.mnie jest to co najmniej zastanawiające.IMO nie przyłożyli się do tej sprawy.Wiem ,że mają wiele innych ale do tej konkretnej się NIE PRZYŁOŻYLI jak należy. [Kto widział Iwonę Wieczorek?: post #214546] Martisha"

----------------------------------------------------------------------------

To co piszesz niżej jest niebezpieczne. Lincz- samosąd tj.  wymierzanie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną na osobie posądzonej o przestępstwo bez przeprowadzenia sprawy sądowej  prawem zakazane !!!

Użytkownik Jumanji edytował ten post 25 marzec 2014 - 14:34:25

Jeszcze zobaczycie, że moja racja będzie najmojsza i tylko wizja nr 7
=http://forum.pomorsk...5312/?p=1837252
Temat Iwony Wieczorek przerodził się w nie do ogarnięcia umysłem enigmatyczność pt."Niewyjaśnione Tajemniczości" !
http://forum.zaginel...amp;start=30[/b]

Janusz_G

#404 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 00:34:45

A co do kamer jak przy G 63 , to myślę, że na monitoringu nieoficjalnie  jest chyba  zloty interes  ... , a dla społeczeństwa oczekującego poczucia bezpieczeństwa konsekwencją jak ta ? :wacko:

(Użytkownicy przeglądający ten temat: 1, 21:35 2014-03-22)

Wszystko stoi na glowie ! Zloty interes tam gdzie nie powinno byc zadnego interesu !!! To twoje i moje bezpieczenstwo jest to dlatego zostalo zalozone zeby lepiej chronic ofiary przed napastnikami a my tu rozprawiamy czy to jest zloty interes ?

Jest !!!

A powinno go nie byc !!! Od kiedy to policja sama sprzedaje swoje monitoringi przestepcom ???Widac na powyzszym obrazku ze od zawsze !!! Dlatego ze jest bezprawie bede 

MORDOWAL !!!

Tych ktorzy dopuscili sie napasci i uprowadzenia Iwony wieczorek zostana zgladzeni do trzeciego pokolenia i zrownani z gleba !

WOJNA SIE ZACZELA !!!

#405 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 00:54:25

Dlatego ze jest bezprawie bede MORDOWAL !!!

ty jestes chory detektyw, izolowac cie trzeba  ! :ph34r:

#406 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 12:31:13

No to kiedy sprawa w sądzie ruszy, jest już ten akt oskarżenia  ...? :o

A jak  to nie żadna  "słupska grupa", a  "Ręcznik" tu   i  niekoniecznie tym ze Szwecji Rutowskiego ważnym  świadkiem zdarzenia,  i jednak to w końcu brane pod uwagę,  i nie tylko przez zespól prokuratorskich analityków, to jest realna szansa  jeszcze ... ? :o

Użytkownik Jumanji edytował ten post 23 marzec 2014 - 16:33:21

Temat Iwony Wieczorek przerodził się w nie do ogarnięcia umysłem enigmatyczność pt."Niewyjaśnione Tajemniczości" !

Janusz_G

#407 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 17:48:34

ty jestes chory detektyw, izolowac cie trzeba  ! :ph34r:

Jest.Trop.!!! to też twuj nick ?

#408 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 19:27:28

Mi juz nie chodzi o kalie i  Kowalczyka,o ofiary k.u.r.e.w.s.k.i.e.g.o cmentarnego towarzystwa kryminogennego-tej zorganizowanej grupy o charakterze zbrojnym ze słupska.Klucz do tych informacji w posiadaniu  Rutkowskiego  tylko teraz musi te "uklady" z Trojmiasta potwierdzic  "dowodami". Moze byc jak wczesniej juz jakies pond rok temu na "na sygnale" pislem,dopadli Iwone na drodze powrotnej do domu.Jest juz za pozno, zycia raz zabranego nikomu nie mozna oddac.

#409 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 19:45:03

Mi juz nie chodzi o kalie i  Kowalczyka,o ofiary k.u.r.e.w.s.k.i.e.g.o cmentarnego towarzystwa kryminogennego-tej zorganizowanej grupy o charakterze zbrojnym ze słupska.Klucz do tych informacji w posiadaniu  Rutkowskiego  tylko teraz musi te "uklady" z Trojmiasta potwierdzic  "dowodami". Moze byc jak wczesniej juz jakies pond rok temu na "na sygnale" pislem,dopadli Iwone na drodze powrotnej do domu.Jest juz za pozno, zycia raz zabranego nikomu nie mozna oddac.

Post #410 jest podszywaniem sie pod moj nik ! 

To jest  K.U.R.E.S.T.W.O frajerni z kriminalu !

Ale mozna was pozabijac !

#410 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 20:32:42

Jest.Trop.!!! to też twuj nick ?

Słownik ortograficzny się  kłania  "Twój" piszemy prze "o"  z kreską !!! A to prawda ? :o

A może  o "tfuj, a fee !!!" chodziło ? :lol:

Janusz_G

#411 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 20:41:24

Słownik ortograficzny się  kłania  "Twój" piszemy prze "o"  z kreską !!! A to prawda ? :o

A może  o "tfuj, a fee !!!" chodziło ? :lol:

Ci ludzie nie maja gesto i czesto podstawowki skonczonej dlatego znajduja sie na samym dnie w spoleczenstwie.

W tym poscie #410 jest za to duzo wyrazow z "kreska" co jest dowodem ze to nie moglem byc ja.

#412 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 21:05:01

Ci ludzie nie maja gesto i czesto podstawowki skonczonej dlatego znajduja sie na samym dnie w spoleczenstwie.

Nie przelewa się ludziom na Wisłą, to  i szkół wielkich nie maja, a co zimą w sandałach chodzić do nich  mają ?

A ludzie tak mówią o (enigmatycznej tożsamości mniemanej ) NT
- I gdzieś w tym tkwi też Paweł, który kontaktował się z NT i jego relacje z nią też nie były obojętne według świadków.
- Jeszcze to,że Paweł  kontaktował się z nią tamtej nocy,mogę zrozumieć,zwłaszcza że była przez jakiś czas w DC. Poza tym NT i Iwona też się znały. Dziwniejsze są te wzmożone kontakty później, podczas przesłuchań, jak był szum w mediach, jakieś akcje policji. Kłamstwo,że się nie znali, później akcja z adwokatem. Tego jakoś nie mogę zrozumieć, skoro oboje nie mają nic na sumieniu. Nie sugeruję,że zniknęli Iwonę..absolutnie, ale coś jest na rzeczy..

i co Ty na to ? :o

Użytkownik Jumanji edytował ten post 23 marzec 2014 - 22:58:30

Janusz_G

#413 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 21:32:54

Nie przelewa się ludziom na Wisłą, to  i szkół wielkich nie maja, a co zimą w sandałach chodzić do nich  mają ?

A ludzie tak mówią o (enigmatycznej tożsamości mniemanej ) NT
- I gdzieś w tym tkwi też Paweł, który kontaktował się z NT i jego relacje z nią też nie były obojętne według świadków.
- Jeszcze to,że Paweł  kontaktował się z nią tamtej nocy,mogę zrozumieć,zwłaszcza że była przez jakiś czas w DC. Poza tym NT i Iwona też się znały. Dziwniejsze są te wzmożone kontakty później, podczas przesłuchań, jak był szum w mediach, jakieś akcje policji. Kłamstwo,że się nie znali, później akcja z adwokatem. Tego jakoś nie mogę zrozumieć, skoro oboje nie mają nic na sumieniu. Nie sugeruję,że zniknęli Iwonę..absolutnie, ale coś jest na rzeczy..

i co Ty na to ? :o

Jest jest na rzeczy nie ma co sie oszukiwac !

Tylko ja dalej pozostaje przy swoim ze tego telefonu z ta karta ta dziewczyna nie miala ale za to pawel go mial i byl tej nocy w posiadaniu "recznika".Jezeli pozniej tez kontaktowal sie to znaczy ze musial zatrzymac go na stale dla siebie.Jezeli byl na stale u "recznika" i dzwonil do niego po jakims czasie jak byly przesluchania to musial sie gdzies logowac.

Ja tu obstawiam BTS w Monaco albo gdzies na poludniu Francji.

#414 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 21:37:00

Jest jest na rzeczy nie ma co sie oszukiwac !

Tylko ja dalej pozostaje przy swoim ze tego telefonu z ta karta ta dziewczyna nie miala ale za to pawel go mial i byl tej nocy w posiadaniu "recznika".Jezeli pozniej tez kontaktowal sie to znaczy ze musial zatrzymac go na stale dla siebie.Jezeli byl na stale u "recznika" i dzwonil do niego po jakims czasie jak byly przesluchania to musial sie gdzies logowac.

Ja tu obstawiam BTS w Monaco albo gdzies na poludniu Francji.

A myślałem, że  Cię nie ma, po służbie już ? B)

Mnie ten "Ręcznik" na Szweda wygląda , a pojęcia NT nie rozumiem :blush:

No a jak Rutkowski miał dobrego nocha, myślisz że policyjni to pilotują cały czas? :ph34r:

Użytkownik Jumanji edytował ten post 23 marzec 2014 - 21:58:58

Janusz_G

#415 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 22:13:34

To jest  K.U.R.E.S.T.W.O frajerni z kriminalu !

Ale mozna was pozabijac !

Nie sciemniaj juz, niedługo ci sie ten luz skonczy !

#416 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 22:35:00

Nie sciemniaj juz, niedługo ci sie ten luz skonczy !

Luzy to ty  w d.u.p.i.e bedziesz mial !

#417 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 22:47:26

Luzy to ty  w d.u.p.i.e bedziesz mial !

A po cholerę się tak irytujesz i  odpowiadasz na takie , czasem  dobrze mieć obrońce jak NT  o czym wspaniałemu tam -     [Czy: post #1072] Jumanji niejako w odniesieniu do [Iwona Wieczorek i jej oprawcy V: post #414]

Użytkownik Jumanji edytował ten post 23 marzec 2014 - 22:59:34

Janusz_G

#418 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 22:58:03

A po cholerę się tak irytujesz i  odpowiadasz na takie , czasem  dobrze mieć obrońce jak NT  o czym wspaniałemu tam -     [Czy: post #1072] Jumanji

Bo te krymuchy mysla ze wszystko im sie udalo !

#419 Jumanji

Jumanji

**

• PipPipPipPip
  • 4936 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 23:02:11

Bo te krymuchy mysla ze wszystko im sie udalo !

Też myślę,  że jakimś dziwnym trafem Wolfowi sprzyjają niebiosa, a wg religii nie powinny - prawda ? B)

Janusz_G

#420 ~Jest.Trop.!!!~

~Jest.Trop.!!!~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 23:26:26

Też myślę,  że jakimś dziwnym trafem Wolfowi sprzyjają niebiosa, a wg religii nie powinny - prawda ? B)

To sa bestie ktore maja na sumieniu wiecej mlodych dziewczyn jak mozna to sobie wyobrazic.Zaliczam tu 13-letnia Ize z Gdyni ktora napewno tez tak oberwala w nos ze jej sie zlamal u podstawy czaszki a potem zostala uduszona , tak samo skonczyla ta ruda niemka z Trier ,tak samo skonczyla ta kobieta z Kolobrzego , i tak samo skonczyla Iwona.

Porywaja mlode kobiety i Iwona to nie jest pierwsza ich ofiara.

Maja dosc duze doswiadczenie w mordowaniu czas teraz przyszedl zeby wymordowac ich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych