Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

IQmango?

iqmago odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~izabella~

~izabella~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 19:45:45

Czy uważacie, że owoc mango ma faktycznie tak silne właściwości wspomagające odchudzanie? Bo koleżanka z pracy mi go poleca, ona faktycznie bardzo ładnie schudła i jeżeli to faktycznie zasługa IQmango to efekt rewelacyjny. Ale nie wiem czy jej rada jest szczera, czy chce mnie wkręcić w pracy, by mieć temat do żartów.

#2 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 21:50:43

Ja akurat jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Slimuniox. Patrząc jak znikło mi 12 kilogramów nadwagi, to uważam, ze to był jak najbardziej dobry wybór.

#3 ~Angelika22~

~Angelika22~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 18:49:51

Ja też jak sie odchudzałam to wybrałam Slimunox i patrząc na efekt, to lepszego wyboru nie mogłam dokonac.

#4 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 23:57:35

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na odcbhudzanie jak zastosowanie Foreverslim. Te tabletki dopiero mają moc jeżelio chodzi o walkę z nadwagą

#5 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 23:59:50

Ja również stosowałam Foreverslim i jestem przekonana, ze tylko dzięki temu udało mi się pozbyć 11 kilogramów nadwagi

#6 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 00:01:20

W moim przypadku, fakt pozbycia się nadwagi zawdzięczam tylko temu, ze w końcu zdecydowałam się na suplementację i zastosowałam Foreverslim

#7 ~Lilianna~

~Lilianna~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 00:03:28

U mnie walka z nadwagą trwałą prawie rok, w sumie to bez efektów, decydujące okazały się 3 ostanie miesiące kiedy zastosowałam Foreverslim

#8 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 00:05:21

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i wreszcie sukces - 15 kilo mniej

#9 ~Lolka~

~Lolka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 18:06:43

Ja akurat jestem bardzo zadowolona ze Slimunox. Moim zdaniem nie ma obecnie skuteczniejszego środka na odchudznaie jak włąśnie te tabletki

#10 ~Lolka~

~Lolka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 18:07:01

Ja akurat jestem bardzo zadowolona ze Slimunox. Moim zdaniem nie ma obecnie skuteczniejszego środka na odchudznaie jak włąśnie te tabletki

#11 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 01:55:36

Ja podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Slimunix i nie żałuję tej decyzji

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iqmago, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych