Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet Światłowodowy

internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~światłowodek~

~światłowodek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:33:30

Czy w Opatowie powstanie kiedyś internet światłowodowy dostępny nie tylko w Opnet ? Czy całe życie na tym j*banym LTE będziemy działać ?

#2 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:53:01

Człowieku takie wymagania a tu suche gałęzie spadają na drogi chodniki drogi z dziurami śmieci po rowach i polach pełno a rządzący pracują nad tym jak utrzymać się przy wladzy

#3 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:54:57

Człowieku takie wymagana a tu suche gałęzie spadają na drogi chodniki drogi z dziurami śmieci po rowach i polach pełno a rządzący pracują nad tym jak utrzymać się przy wladzy

#4 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:55:35

Człowieku takie wymagana a tu suche gałęzie spadają na drogi chodniki drogi z dziurami śmieci po rowach i polach pełno a rządzący pracują nad tym jak utrzymać się przy wladzy

#5 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:09:48

Zgadza się dla zwykłego człowieka nic nie robię kolejki do lekarzy pracy nie ma jest tylko dla swoich z tej lub z tamtej strony nie ma pieniędzy dla nas są na wybory aby dana banda żyła ponad stan

#6 ~Zodiak~

~Zodiak~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 20:59:37

Urzędnicy państwowi to służba dla obywateli biorą pieniądze z naszych podatków a co dla nas robią nic zamiast pomagać obywatelom oni tylko siedzą na forach internetowych

#7 ~Zodiak~

~Zodiak~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 21:00:07

Urzędnicy państwowi to służba dla obywateli biorą pieniądze z naszych podatków a co dla nas robią nic zamiast pomagać obywatelom oni tylko siedzą na forach internetowych

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 11:35:35

Czy w Opatowie powstanie kiedyś internet światłowodowy dostępny nie tylko w Opnet ? Czy całe życie na tym j*banym LTE będziemy działać ?

Jako były mieszkaniec opatowa odpowiadam prawdopodobnie nie, z mojej praktyki w branży wynika że każda spółdzielnia daje wyłączność, a na zadupiu ciesz się że przebiega koło ciebie przechodzi.

Nie wiem co ci tam nie odpowiadało. ale idzie się dogadać z takimi sieciami na konkrentny upload download gwarantowany za naprawde pare dutków więcej, chyba że pingi  chujowe?  W dużych miastach też centusie wybierają LTE czy radiówke To że jest to kablu miedzianym czy światłowodowym nie jest zawsze lepsze od radiówki. Reszte sobie dopowiedz Ba nawet z LTE to też bym alternatywy poszukał. jest sporo wirtualnych operatorów naprawde dobrych oferujących więcej za mniej, nim mnieszy tym więcej oferuje,  nie będe reklamował bo posta skasują.

#9 ~Klik~

~Klik~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 12:26:42

Fonoholizm jest uzależnieniem od telefonu komórkowego. Mechanizm tego uzależnienia behawioralnego opiera się na nadmiernym korzystaniu z telefonu, służącym nie tylko do kontaktów z ludźmi. Z obserwacji socjologów wynika, że problem ten w największym stopniu dotyczy osób w przedziale wiekowym 25-30 lat, chociaż można stwierdzić, że zaczyna się już u nastolatków. Podobnie jak w innych uzależnieniach behawioralnych, objawia się silną wewnętrzną potrzebą, wręcz przymusem ciągłego noszenia telefonu przy sobie, sprawdzania przychodzących wiadomości i nadmiernym zainteresowaniem życiem znajomych aktywnych na portalach społecznościowych.

#10 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:17:00

My o życiu a tu odwraca się temat i dalej o drutach i żyj czlowiecxe w wirtualnym swiecie

#11 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:21:41

I co nic nowego w temacie bo prawda w oczy kole a jaki nasz opatow brudny i to cały powiat rowy pełne śmieci stare routery straszą widok okropny wszędzie ograniczenia brakuje kasy bo potrzebna na wybory

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:11:22

Ja mam internet radiowy i zajebiście chodzi nic mi nie tnie, danych nie ogranicza przed nim miałam z jednej telefonii komórkowej gdzie po połowie miesiąca była kicha i trzeba było pakiety dokupić.
Brud trzeba posprzątać to fakt.
Najgorsze to te kupy psie na każdym zielonym miejscu w tej mieścinie a i na rynku pełno min. Jak ktoś z kajakiem idzie to niech po kajaku sprząta a jak nie umie to nie powinien w miejscach publicznych z kajakiem chodzić.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych