Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet dx4 / multimedia - opinie

multimedia dx4 internet busko Busko-Zdrój światłowody opinie fibernet

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 17:29:37

Witam, 

Korzysta ktoś może z usługi internetu (światłowód) od firm DX4 lub Multimedii? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o opinie o internecie od tychże firm. (jak często występują awarie, jak szybko są naprawiane, jaki jest realny transfer danych, i ogólnie czy polecacie). Z góry dziękuję za pomoc.

#2 ~zdegustowany~

~zdegustowany~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 20:07:11

Mam od lipca 120/8 . Działa kiepsko ,czasami w sciąganiu gorszy niż neostrada 8/1. Nie polecam.

#3 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 21:19:54

Witam

Mam neta z Multimedii od 2 lat, żadnych awarii działa świetnie prędkości po kablu taka jak w umowie a WiFi w zależności na jakim sprzęcie korzystasz, jak dobry to pewnie będzie miał prędkości jak po kablu , jak starszy i gorszy to wyciągnie maksa z karty sieciowej. Ja mam net 30 Mb i na smartfonie po WiFi tyle mam.

#4 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 21:20:34

Witam

Mam neta z Multimedii od 2 lat, żadnych awarii działa świetnie prędkości po kablu taka jak w umowie a WiFi w zależności na jakim sprzęcie korzystasz, jak dobry to pewnie będzie miał prędkości jak po kablu , jak starszy i gorszy to wyciągnie maksa z karty sieciowej. Ja mam net 30 Mb i na smartfonie po WiFi tyle mam.

#5 ~OBYWATELKA~

~OBYWATELKA~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 13:25:06

Pod żadnym względem NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:20:46

Dx4, nie polecem

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:43:39

Oglądam tylko filmy na komputerze i dużo czytam czy do tego on wystarczy.Chodzi mi o ten Dx4.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:44:35

Oglądam tylko filmy na komputerze i dużo czytam czy do tego on wystarczy.Chodzi mi o ten Dx4.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 00:32:40

Multimedii to jest światłowodowy czy po kablu telefonicznym.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 14:48:06

Nie ma to jak Orange i tyle w temacie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 12:45:02

Nie polecam dx4 na okrągło jakieś przerwy w połączeniu, awarie, serwisy itp. Ponad to ciężki kontakt z infolinią i bardzo długi czas oczekiwania na serwisantów (mowa o nawet kilku dniach oczekiwania).
Jestem bardzo niezadowolony.

#12 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 12:45:23

Nie polecam dx4 na okrągło jakieś przerwy w połączeniu, awarie, serwisy itp. Ponad to ciężki kontakt z infolinią i bardzo długi czas oczekiwania na serwisantów (mowa o nawet kilku dniach oczekiwania).
Jestem bardzo niezadowolony.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 22:51:43

A mi już od trzech miesięcy próbują założyć ten ich "super szybki" światłowód i mimo umawiania z ich strony kolejnych wizyt . Nikt z tych pseudomonterów się nie zjawia . A najlepsza jest dwuosobowa obsługa BOKu przy ulicy Bohaterów Warszawy . Cytuję Pana z tego Boku .."o co Panu chodzi , jeden Pan już od roku czeka na montaż " . Natomiast Pani z tegoż BOKu na moje pytania ..." ja nic nie wiem, ja nie mam pojęcia ". Poprostu DNO i jeszcze raz DNO. Ja się tylko dziwię że właściciel tego DX4 zatrudnia takich ludzi i nie widzi jak ciągną tą firmę na dno. Byłem kiedyś w SYMETRII swoją drogą ten sam właściciel DX4 i też mnie poprostu zignorowali . BANDA NIEKOMPETENTYCH LUDZI. Nie polecam tej firmy i nie chcę już ich tego pseudo światłowodu, bo komentarze niezadowolonych ludzi o DX4 mówią bardzo dużo !!! Firma ciągnie na dno.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: multimedia, dx4, internet, busko, Busko-Zdrój, światłowody, opinie, fibernet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych