Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Intermarche

439 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hynek~

~hynek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 00:07:31

Nie polecam! <_<

#2 ~pringado~

~pringado~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 00:15:39

wlasnie przejedz sie zagranice do pracy to zobaczysz wszystkie roznice, 50% na 50% jak w Gran Cassino Poland

#3 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 12:42:24

wlasnie przejedz sie zagranice do pracy to zobaczysz wszystkie roznice, 50% na 50% jak w Gran Cassino Poland

gdzie szukać ofert?

#4 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 18 luty 2010 - 09:27:56

niemcy belgia

#5 ~kecik1~

~kecik1~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 09:57:10

Strach się bać, nigdy nie wiadomo komu się nie spodobasz i w najbliższy piątek pan i władca przyjedzie i cie wywali na zbity pysk. Nigdy sklep nie był najwyższych lotów, ale to co sie teraz dzieje to totalna porażka. Ciągły strach,praca ponad siły, mobbing i donosicielstwo. Zmuszanie do płacenia za przeterminowany towar, którego jest nadmiar i nie wiadomo kto go zamawia, zresztą i tak się nie sprzedaje. Już nigdy więcej nie popełniłabym takiego błędu. Idź gdziekolwiek byle nie tam!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 11:23:10

OJ CHYBA TO PRAWDA ALE OBSŁUGA W TYM SKLEPIE TEŻ JEST FATALNA...Nieprzyjemne panie,które z wielką łaską obsługują klientów,anie daj Boże o coś zapytać to wszystko na odwal się.Poza tym to całe zbieranie punktów to jedna wielka ściema bo jeszcze nikt żadnej nagrody tam nie odebrał,sklepowe zwodzą tylko ludzi,że za tydzień ,dwa nagroda będzie a potem jak co do czego to żadna nic nie wie,a potem patrzą na ciebie spod byka ,żeś znowu tu przyszedł.KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!z takim nastawieniem to długo ten sklep nie pociągnie. :

#7 ~kecik1~

~kecik1~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 23:03:24

Nowa jakość zakupów! :rolleyes: :)

#8 ~PijeBoLubie~

~PijeBoLubie~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 10:07:29

Najwidoczniej jest dziewczynom bardzo dobrze w tej pracy ;-)

#9 ~~klient~~

~~klient~~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 16:35:14

jak ktos zamiast pracowac wolal sie obijac to i został zwolniony,niestety zeby miec prace to trzeba pracowac a nie duzo dyskutowac!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 16:49:53

oj myslisz sie,nie znam nikogo z zarzadu!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 20:13:04

Od poczatku...

no to chyba jednak za krotko

#12 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 22:54:06

no to chyba jednak za krotko

haha w tym sklepie wcześniej się nie dalo :)

#13 ~Bogus~

~Bogus~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:26:39

Sklep, taki sobie bez rewelacji. wszystko takie "burczące" co najmniej dziwne.

Nie taki tragiczny, tylko bardzo ciasny i dość drogi. Nadmiar towaru sprawia wrażenie bałaganu. Szkoda że nie mamy już biedronki na osiedlu bo było blisko i tanio.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 08:31:40

sklep ok, wybór towarów duży, drogo? no trochę, ale są to bardziej delikatesy niz dyskont. wypłaty? cóż, takie jak w każdym markecie w Polsce. generalnie fajnie, że te dwadzieścia pare osób ma pracę. to poprostu kapitalizm!

#15 ~2~

~2~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 11:13:14

sklep ok, wybór towarów duży, drogo? no trochę, ale są to bardziej delikatesy niz dyskont. wypłaty? cóż, takie jak w każdym markecie w Polsce. generalnie fajnie, że te dwadzieścia pare osób ma pracę. to poprostu kapitalizm!

Wszystko się zgadza, że delikatesy, że parę osób ma zatrudnienie. Jednak co do tego kapitalizmu, to nie jest "normalny" kapitalizm to jest polski kapitalizm w wykonaniu polskich przedsiębiorców. Właściciele prywatnych marketów zachowują się jak stada wilków. Ceny przed świętami na niektóre towary, windowane są do niebotycznych poziomów tzw promocje odbywają się w ten sposób, że dzień przed obniżką ceny na jakiś produkt, cenę sztucznie się podwyższa żeby pokazać jaka to okazja.
Nie wspomnę o tym że ludzi zatrudnia się na najgorszych warunkach płacowych, wymagając jednocześnie coraz lepszych wyników pracy, coraz większej dyspozycyjności nie dając równocześnie nic w zamian. Jak długo zwykły pracownik to wytrzyma?

#16 ~Kasjer~

~Kasjer~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 11:29:36

Dlaczego? Coś się stało?

#17 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 16:39:11

Pierwszy miesiąc będzie spokojny, później zaczniesz tego żałować.

#18 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 09:16:29

Jak sie pracuje w Intermarche w Tarnobrzegu?? mam tam skierowanie. Proszę o wasze spostrzeżenia, mam wrażenie że od pewnego czasu źle tam się dzieje.

Nie poszłam tam! Nie żałuję. Dzieki

#19 ~były tzw.kierownik działu~

~były tzw.kierownik działu~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:13:12

Ja myślę, że w Intermache praca jak to praca. Wiele zależy od właścicieli - Aderonów ;-). Ja pracowałem w innym Intermache w czasach gdzie nie było pracy i byłem zadowolony, że mam pracę. Miałem chyba na początku pracy - zatowarowanie sklepu_ z 260 godzin pracy na m-c. Kolega miał ponad 300h ;-(. Jeśli ktoś nie chce to nie ma w Polsce przymusu pracy. Było jak było ale dobrze wspominam ten supermarket.

#20 ~Koteczek~

~Koteczek~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 19:37:06

Lusili, pogadamy za miesiąc, dwa :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych