Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 22:19:54

Jestem mamą dwóch córek- nastolatek i wiem jak ważne jest mądre podejście do wychowania zwłaszcza w tym etapie dojrzewania. Jeżeli szukacie wartościowych i rozwojowych miejsc dla Waszych pociech, to zachęcam do poczytania o Akademii Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Moja starsza córka Olga, uczęszcza do Akademii już rok, a młodsza (jak to często bywa, zafascynowana starszą siostrą i widząc jej podekscytowanie przed zjazdami) rozpoczęła zajęcia we wrześniu tego roku. Córki są zaciekawione, a ja szczęśliwa widząc jak się rozwijają zgodnie z tradycją i wartościami wiary katolickiej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 05:17:03

Królowa Jadwiga miała 12 lat jak wyszła za mąż

Ja nie polecam nastolatkom zamążpójścia

Moje nauki są zgoła odmienne od nauk katolickich, a na przykład jakie?

- trzeba się buntować przeciwko zastanemu

- trzeba szukać nowych pomysłów na życie

- nie trzeba mozolnie się uczyć

- nie trzeba wytrwale ćwiczyć

- nie trzeba ofiarnie pracować

- nie trzeba się nad niczym litować

- nie trzeba być posłusznym nikomu

- nie trzeba mieć własnego domu

i inne takie

Antek Nieśmiertelny

a może sekciarz?  ha ha ha ha!!!

#3 JAlinka

JAlinka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 18:05:45

każdy ma prawo do swojego sposobu i podejscia do wychowywania dzieci...można sie wypowiadać nie krytykując nikogo przy tym...prawda...?

#4 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 09:21:39

Pani psycholog ładnie i mądrze pisze lecz czy Pani ma aktualnie syna nastolatka?Jeżeli nie, to o czym tu mówimy,jeszcze parę lat temu świat był inny teraz technologia dostęp do internetu pozbawił nasze dzieci dobrych manier ,kultury,wrażliwości,myślenia wystarczy kliknąć i po co się skupiać np.nad zadanymi lekcjami.Napisała Pani cytuje,,ograniczyć komputer, zadać obowiązki domowe,,syn ma to gdzieś ma na to wywalone i co mam zrobić bić jak jest większy ode mnie i męża to i tak nie w moim stylu.świat zeszedł na psy ,rodzice się nie liczą .Cierpliwość i psychotropy mogą nas uratować żeby jakoś przetrwać i zawsze być przy naszych dzieciach ma dobre i złe.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwój, nastolatek, dama, Akademia, zajecia, dodatkowe, nastolatka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych