Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

implanty mentor xtra

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ann23~

~ann23~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:07:27

Któraś z was może je ma? Chcę powiększyć biust, jestem zdecydowana na markę mentor, ale nie wiem jaki ksztalt miseczki wybrać. Waham się między anatomicznymi, a własnie tymi nowymi mentor xtra. Nie wiem tylko jak wyglądają w realu, bo dopiero od niedawna są wykorzystywane podczas operacji. Bede wdzieczna za pomoc :)

#2 ~xyz91~

~xyz91~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 19:21:18

Nie mam, ale o tej marce slyszalam duzo dobrych opinii. Swego czasu zastanawialam sie nad taka operacja i wlasnie rozważalam implanty mentor, tylko ze ja chcialam anatomiczne (tych zelowych XTRA wtedy nawet nie bylo).

#3 ~midka~

~midka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 22:29:51

a te mentory to nie sa te implanty, ktore ma natalia siwiec i gosia rozenek?? tak cos mi swita z kolorowych czasopism...

#4 ~gossipgirl~

~gossipgirl~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 17:24:20

a te mentory to nie sa te implanty, ktore ma natalia siwiec i gosia rozenek?? tak cos mi swita z kolorowych czasopism...

Mozliwe. Ja z kolei slyszalam, ze Chodakowska ma mentory. I jak dla mnie to bardzo dobrze z nimi wygląda. Moze to tez kwestia tego, ze dobrala rozmiar proporcjonalny do swojej sylwetki?

#5 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:46:35

Te nowe żelowe xtra podobno daja fajny efekt push up i sa bardzo miekkie, ze wygladaja i sa w dotyku niemal jak naturalna pierś :)

#6 ~Wioleta~

~Wioleta~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 15:33:26

Witam! Ja również zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi implantami mentor 400cc. Dziś miałam wizytę u chirurga i dobraliśmy odpowiedni implant piersi i rozmiar.

#7 ~Nati83~

~Nati83~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 21:01:15

Wioleta a możesz podać swoje wymiary? Bo ja mam 170 wzrostu, pod biustem 78, w biuście 86 i lekarz dał mi do wyboru 400cc lub 450cc okrągłe. Jestem ciekawa.

#8 ~loka90~

~loka90~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 23:43:42

wydaje mi sie, ze nie ma co porównywac. na pewno z ktorymś z tych rozmiarów czujesz sie lepiej, wiec te wybierz. najwazniejsze, by biust byl proporcjonalny do sylwetki.

#9 ~rozawieta~

~rozawieta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 22:18:10

Na fanpage'u Mentor Polska widziałam zdjęcia po operacji z wykorzystaniem własnie tych nowych implantow. Pieknie to wyglada. Taki naturalny efekt. Ten producent ma najniższy odsetek powikłań, wiec mysle, ze samo zdecydowanie sie na ich implanty to swietna decyzja.

#10 ~limonka98~

~limonka98~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:11:34

Na fanpage'u Mentor Polska widziałam zdjęcia po operacji z wykorzystaniem własnie tych nowych implantow. Pieknie to wyglada. Taki naturalny efekt. Ten producent ma najniższy odsetek powikłań, wiec mysle, ze samo zdecydowanie sie na ich implanty to swietna decyzja.

Dzięki za cynk, zajrzałam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Jak widać piersi po operacji moga wyglądać ładnie, delikatnie i wizualnie niewiele różnić się od naturalnych

#11 ~Blb~

~Blb~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 17:04:53

W której klinice stosują te nowe metody?

#12 ~Blb~

~Blb~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 17:05:56

Mentory xtra?

#13 ~Agregolka~

~Agregolka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:19:06

Bardzo dobra specjalistka od powiększania piersi jest w Łodzi - Doktor Dorota Żukowska. Duże doświadczenie, naprawdę ogromna wiedza i Pani doktor robi to z pasji. 

#14 ~aalaa~

~aalaa~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 13:26:04

mentory są super :) moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest ekstra a poza tym sama świadomość tego, że nie ma opcji na powikłania jest bardzo ok. ja bardzo lubię ich naturalny kształt a la łezka. 

#15 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:46:12

Mentor

#16 ~Hana~

~Hana~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 17:21:23

W styczniu miałam operację powiększenia piersi implantami okrągłymi firmy Mentor 275HP.Mija 4 miesiąc po operacji i cycki jak marzenie. Nie powiem jeszcze prawa pierś jest troszkę twarda ale do roku czasu piersi się zmieniają i układają.Intensywnie ćwiczyłam na siłowni co sprawiło że z mojego jędrnego 75 b zostały mordki jeżyków lub jak kto woli kozie cycki

#17 ~Hana~

~Hana~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 17:21:41

W styczniu miałam operację powiększenia piersi implantami okrągłymi firmy Mentor 275HP.Mija 4 miesiąc po operacji i cycki jak marzenie. Nie powiem jeszcze prawa pierś jest troszkę twarda ale do roku czasu piersi się zmieniają i układają.Intensywnie ćwiczyłam na siłowni co sprawiło że z mojego jędrnego 75 b zostały mordki jeżyków lub jak kto woli kozie cycki

#18 ~warkoczowska~

~warkoczowska~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:37:46

Ja mam mentory od doktora Łątkowskiego. Operował mnie w swojej klinice w Polanicy, jestem teraz 8 miesięcy po zabiegu i nie mam z nimi żadnych problemów. Z tego co czytałam i się dowiadywałam to są bezpieczne i będą służyć długie lata. 

#19 ~Ratha~

~Ratha~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 01:21:19

Też mam implanty mentor, dr Olender z tego co mi wiadomo pracuje tylko na takich. Piersi mam naprawdę piękne, wyglądają naturalnie. No ale tutaj nie tylko zasługa dobrych implantów, ale też świetnego chirurga :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych