Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Implanty, chirurgia stomatologiczna - Końskie

implanty chirurgia stomatologiczna dentysta stomatolog końskie zęby

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~popagen~

~popagen~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 10:41:54

Jeździłem na implanty do Poznania, ale to było bardziej przy okazji, w związku z pracą. Po prostu tam właśnie, w NewDentClinic znalazłem najlepszą cenowo ofertę, ale oczywiście brałem przede wszystkim pod uwagę doświadczenie lekarzy i opinie o nich. Tam właśnie miałem takiego doświadczonego specjalistę, obcokrajowca, który całość mi wykonał. Nie ograniczajcie się do najbliższej okolicy - wszędzie już można szybko dojechać, na bardzo dobrych warunkach.

#22 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 22:38:50

Polecam Żarnów dr Kaźmierczyk , Ul. Topolowa 3 dr pracuje również w klinice implantologicznej w Tomaszowie Mazowieckim ArtDentis. Zabieg bezbolesny, konkurencyjne ceny w zależne od wybranego systemu implantologicznego. 730555070

#23 ~Shih ❤~

~Shih ❤~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 22:50:56

Polecam Żarnów dr Kaźmierczyk , Ul. Topolowa 3 dr pracuje również w klinice implantologicznej w Tomaszowie Mazowieckim ArtDentis. Zabieg bezbolesny, konkurencyjne ceny w zależne od wybranego systemu implantologicznego. 730555070

I nie boli? A to w znieczuleniu ogólnym robi?

#24 ~izydor~

~izydor~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 07:13:38

I nie boli? A to w znieczuleniu ogólnym robi?

na takie zołzy, to żadne znieczulenie nie działa :P

#25 ~Shih~

~Shih~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:20:16

na takie zołzy, to żadne znieczulenie nie działa :P

Widzę,ze kolega z poprzedniego wątku ...

#26 ~izydor~

~izydor~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:27:12

Widzę,ze kolega z poprzedniego wątku ...

A skądże znowu :P

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:46:54

A skądże znowu :P

A stad ze nie używam już tego określenia nigdzie. Kiedyś owszem,ale to było dawno temu.

#28 ~izydor~

~izydor~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 10:57:45

A stad ze nie używam już tego określenia nigdzie. Kiedyś owszem,ale to było dawno temu.

ale to nie jest określenie, to jest fakt, charakter się zmienia po pięćdziesiątce, wódki oczywiście :D

#29 ~Shih~

~Shih~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:56:51

ale to nie jest określenie, to jest fakt, charakter się zmienia po pięćdziesiątce, wódki oczywiście :D

Spoko,mimo wszystko nie znamy się,więc stwierdzenia tego typu mnie nie dotycza

#30 ~DanielSomb~

~DanielSomb~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:40:30

Osobiście leczę zęby u doktor Świątkowskiej w Krakowie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Wykonywałem ostatnio implanty. Proces przebiegł bardzo profesjonalnie, implant jest na swoim miejscu :) W przypadku implantów warto pojechać nawet do innego miasta. Wazne żeby były dobrze zrobione. Dodatkowo przekonała mnie dożywotnia gwarancja na implanty, która jest udzielana w gabinecie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: implanty, chirurgia stomatologiczna, dentysta, stomatolog, końskie, zęby

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych