Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile kosztuje remont łazienki? :: zobacz komentowany artykuł

226 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wALDEMAR~

~wALDEMAR~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 21:25:29

Doszedłem do "dobre kafelki za 20 złoty" moi drodzy nie ma takiej opcji....to jest niemożliwe, niewykonalne i każdy kto przejdzie się na tzw promocję przyzna mi racje

#22 ~marcia~

~marcia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 02:42:04

Jak to ktoś na początku tej dyskusji zaznaczył można i dobrze i tanio ale trzeba znaleźć odpowiedniego fachowca. Mój Pan Kafelkarz z w miarę tanich płytek http://ilazienki.pl/...cert_linus,c_26wyczarował mi naprawdę piękną łazienkę, a łatwo nie miał bo wymiary to 1,5m na 3,5m. Wystarczyło trochę wyobraźni i z trzech kolorów i kilku zaledwie dekorów mam łazienkę o jakiej marzyłam.

#23 ~bogusław~

~bogusław~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 20:10:47

U moich znajomych gość robił takie rzeczy.
-kafelki w przedpokoju (podłoga)
-kafelki w łazience (ściany nieco więcej niż płowa półeczka z kafelków )
-ubikacja (podłoga)
-kuchnia (podłoga)
Jak by było mało sam demontował rzeczy których nie zdemontowali znajomi (wanna muszla i zlewy i jakieś tam pierdoły)
i wszystko za jakieś 1000 (robocizna) koleś jest rozchwytywany.

#24 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 22:28:34

Witam,

Standardowo przyjmuje się, że fachowiec weźmie za położenie 1 m2, równowartość płytek. Kiedyś chciałem przyoszczędzić i się mocno na tym przejechałem - fugi nierówne, a część zaczęła już pękać po pierwszym roku. Zdecydowałem się otatnio na remont i płytki kupiłem w sklepie www.sani-tryb.pl . Sklep leży w moich okolicach (Bydgoszcz) i zadzwoniłem do obsługi i zapytałem się otwarcie, czy znają jakiegoś dobrego fachowca, który pracuje na terenie Bydgoszczy, dostałem namiar.

Jestem bardzo zadowolony zarówno ze sklepu, jak i z robocizny :)
Polecam,
Damian G.

#25 domex

domex

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 24 luty 2012 - 12:00:18

Dużo - u nas 60 zł to metr kafelek.
Ale to i tak nic przy innych kosztach remontu domu.
Generalnie odradzam wam stawianie na rozwiązania kiepskiej jakości - jakość musi być przede wszystkim wysoka.
M.in. dlatego postawiliśmy w naszym domu na schody Prudnik.

#26 ~fachowiec~

~fachowiec~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 18:00:00

:blink: Ceny trochę z kosmosu,35zł/m2 położenia płytek to albo ukrainiec kladzie(czy przetrwają próbę czasu?wie tylko on)albo GLAZURKARZ :D amator.Najpierw rozmawiamy z glazurnikiem to w końcu jego pracę oglądamy potem przez długie lata a jeśli ma być ładnie tak jak wymarzyliśmy to sobie to pomyślmy raczej o fachowcu z doświadczeniem.A tu ceny startują od 45pln nawet do 80 zależy od klienta co chce.Zwykle glazurnicy to też hydraulicy,wiem co mówię robie to od 10 lat.A jeżeli autor proponuje glazurkę za 20złociszy to u niego w łazience nie umył bym rąk :)Pozdrawiam

#27 ~fachowiec~

~fachowiec~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 18:05:06

jeśli ty glazurniku ( od siedmiu boleści )bieżesz od ludzi od 45 do 80 pln to jesteś złodziej i wyzyskiwacz a nie glazurnik " ciekaew gdzie myjesz ręce .

#28 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 19:11:05

Moją łazienkę wykończyłam za ok. 10000 zł (materiał + robocizna). Była cała do remontu i jest niewielka 5m2. moze to i wysoka cena, ale było warto. Wysoka jakośc produktów i usług. Jesli nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto to skorzystajcie z profesjonalizmu firmy Impero z Poznania. Pozdrawiam serdecznie

#29 domex

domex

Swojak

• PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 11:47:27

A... łazienki... Wiele zależy od tego, na jakie elementy wyposażenia się zdecydujesz.
Coś niestandardowego, np. http://www.e-inclusi...ymetryczne.html zawsze będzie wyglądało korzystniej, ale będzie droższe ;-)

#30 ~Bebita~

~Bebita~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 15:24:06

Wlasnie skonczylismy remont lazienki 2 tyg temu.Pierwsze kroki?? ARMAGEDON! :o Dostalismy wyceny z 7 roznych firm i fachowcow,odradzali siebie na wzajem,pomysly z ksiezyca (jakies systemy belgijskie,szwdzkie i cuda na patyku)a ceny chyba z marsa :angry: .Po miesiecznym szukaniu,czytaniu recenzji na necie,ogladaniu lazienek znajomych,wysluchiwaniu wszystkich "Oh","Ah" i "Ehh" zdecydowalismy sie na zatrudnienie 1 osobowej ekipy,za 1.5 tyg pracy 2000.Plytki,armatura,meble itp. kupione na allegro i ebay'u od dobrych i cenionych firm , Pan Rysio (Nasz Glazurnik z pomyslami :) wyczarowal wile fajnych i praktycznych rozwiazan:).Wszystko razem wynioslo nas 5700 ale wyglada jak 1000000 i z lazienki najchetniej bysmy nie wychodzili :)i to chyba najwazniejsze.
Zycze kazdemu takiego Pana Rysia ;) ale swojego nie oddam, bo niedlugo zaczynamy druga lazienke.
Podsumowanie: GRUNT TO PRAWDZIWY FACHOWIEC Z POMYSLAMI I Z WIELOLETNIA PRAKTYKA ktory nie naciagnie na niepotrzebne koszty.
Wyposazenie to indywidualna rzecz,chcesz zlote klamki czy lejacy sie z prysznica szampan,nikt nie zabrania i nie trzeba sie z tego tlumaczyc. :P

#31 domex

domex

Swojak

• PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 11:42:28

My zrobiliśmy całą łazienkę za 10 tysięcy, ale całe wyposażenie zamawialiśmy ze sklepu internetowego - http://www.e-inclusive.pl/ Jesteśmy zadowoleni ;-)

#32 janusz76

janusz76

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 16:25:21

po podsumowaniu kosztów remontu i wymiany urządzeń w łazience oraz przeczytaniu waszych tematów, odłożyłem remont łazienki na kiedyś tam... sam zdecydowałem się na nową wannę "wannę w wannie" jeden dzień i nowa wanna jest, a bez zbędnych wydatków i czasu, teraz mogę się do urlopu przyszykować i kasę w nowy motocykl włożyć a nie w łazienkę

#33 ~luba~

~luba~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:11:54

Mam zamiar zabrać się za remont w łazience. Skoro teściowie przepisali na mnie mieszkanie to w końcu muszę coś zrobić z tymi ścianami. Zastanawiam się z jakiej firmy dać płytki. Podobno najbardziej znane są płytki klinkierowe z Opoczna. Co myślicie o produktach tej firmy? Czy klinkier to dobry pomysł na łazienkę ??

#34 ~pralat~

~pralat~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 10:04:06

Wiele zależy od wyposażenia łazienki.Jeśli postawicie np. na takie meble - http://www.e-inclusi...łazienkowe.html to będzie to wszystko tańsze. Każdy wydatek trzeba przeanalizować.

#35 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 14:59:47

Mi udało sie przy remoncie łazienki wymienić całą armaturę :) Wzięłam udział w akcji promocyjnej "Ekolifting", wymieniłam swoje stare krany a nowe baterie bezdotykowe i termostatyczne kupiłam taniej. Jeszcze akcja trwa, kończy się 30 września.

http://pl-pl.faceboo...208195102528120

#36 ~Kryska~

~Kryska~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 10:59:19

Wow... Ja może w piątek udam się po nową baterię bezdotykową. Poluję na baterię Oras Cubista, jest idealna dla dzieci. Posiada specjalne regulatory ustawiające temperaturę na stałym poziomie, dzięki czemu dzieci się nie mogą poparzyć :)

#37 naplus

naplus

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 07 październik 2012 - 10:07:29

no nie przesadzajmy cena 35 zl/m2 to cena realna - w 1 dzien dobry fachowiec poloży ściany wiec ok 15 m2
2 pol dnia posadzke i w 3 dzien fuga
czy to malo kasy dla d. fachowca ?

#38 veera

veera

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2012 - 22:00:04

Nie jestem złotą rączką i sam poradzę sobie jedynie z wymianą żarówki, dlatego potrzebuję wykonania od A do Z.

ja mogłabym zasugerować brygadę, która doprowadziła mi do ładu łazienkę bez marudzenia, ze się nie da tego i owego., w końcu swoja wymarzona wannę obita drewnem i zero płytek na ścianach wiec jestem mega szczęśliwa i jawie panów zareklamuje: http://lazienka4you.pl/ tzn: nie tylko lazienki im wychodzą – żeby nie było ;)

#39 Zygmunt143

Zygmunt143

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2012 - 08:14:25

Zdecydowanie nie polecam panów "Złota rączka"... Sam niestety dość dotkliwie się o tym przekonałem, kiedy taki "fachura" położył krzywo płytki w całej łazience.
Po tym ekscesie zdecydowałem się na ekipę remontową. Wrażenia - zdecydowanie pozytywne. Panowie pracują w wyznaczonym czasie, a nie kiedy im się podoba, dodatkowo wiedzą, że są w pracy, więc nie ma mowy o jakimkolwiek obijaniu się czy przerwach na piwko. Ekipa w ciągu tygodnia wykonała kapitalny remont mojej łazienki. Dodatkowo panowie zwrócili mi uwagę, że moja wentylacja nie jest do końca drożna. Szybko pozbyli się tego problemu i myślę, że dzięki temu w końcu będę miał spokój z nadmiarem wilgoci na ścianach.

#40 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 11:06:44

ja znalazłam super goscia sam wszystkim się zajął efekt przerosł oczekiwania mogę wysłać fotki dla zainteresowanych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych