Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile kosztuje remont łazienki? :: zobacz komentowany artykuł

227 odpowiedzi w tym temacie

#221 malinova

malinova

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:27:31

Sorry dubel.

#222 parkowy

parkowy

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 15:23:39

Jaka powierzchnia remontowana? Jakie materiały? Samodzielnie ten remont czy z ekipą? To jest takie pytanie, że bez obejrzenia planu nie da się odpowiedzieć. To, co mogę jednak podpowiedzieć, to wbrew pozorom wynajęcie ekipy, która ogarnie remont za ciebie to to nie jest wcale taki kosztowny pomysł. Zwłaszcza, jak można przebierać w ofertach i wybrać taką firmę, która najlepiej będzie pasować do budżetu. 

#223 ~maja p~

~maja p~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:58:54

Jaka by nie było to zawsze łazienka pochłania ogromne pieniądze. Wiem, bo właśnie kończymy naszą i wiem też, że nie na wszystkim da się oszczędzić. Chociaż dziś udało mi się, a to dlatego, że na superwnetrze.pl trafiłam na promocję i kupiłam wieszaki, kosz na bieliznę i dozownik i to nie byle jakich marek sam top.

#224 yrek

yrek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:40:04

Średnio robocizna to 1500-3000zł m2 w zależności od bajerów itd. Materiały plus wyposażenie może sięgać nawet 10k pln.

Łazienka od zawsze jest najdroższa w wykończeniu 

#225 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 15:54:35

W remoncie łazienki zawsze robocizna kosztuje najwięcej, dobrze przynajmniej, że meble do łazienki można kupić tanio.

#226 Mysz89

Mysz89

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:55:10

U nas jeszcze doszedł wynajem rusztowań. mieszkamy w lofcie, mega wysokim, więc nie obyło sie bez nich, ale mogę podrzucić dobry kontakt jakby ktoś potrzebował, bo mozna u nich wynająć więc spoko, koszty nie są jakieś wielkie i od razu po skończonych pracach je zabierają https://szalbud.pl/rusztowania-ramowe/

#227 ~dorota t~

~dorota t~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 13:20:17

Trudno powiedzieć jaki jest to koszt, bo rózne są łazienki i zależy co sie wiej chce mieć. Nasza nie jest za duża ale kosztowąła nas ok 10 tysiecy, a mam jeszcze do kupienia wiekszość wyposażenia. Chociaż to drobiazgi to jednak wszystko kosztuje ale o dziś udało mi się znaleźć dobrą oferte w superwnetrze.pl na akcesoria w tym dozowniki i to nie byle jaką

#228 Magmann

Magmann

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 10:15

Hydraulik Lublin, materiały, ekipa do płytek, kabina i nowy zlew u mnie wyszło ok 7 tyś.  łazienka ok 6 m2

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych