Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ile kosztuje remont kuchni ?

ile kosztuje remont kuchnia

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 CichyMarek

CichyMarek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 14:08:49

Czy ktoś może mi powiedzieć ile może kosztować remont kuchni w bloku plus minus 8 metrów kwadratowych ? 

Ktoś może zrobić mi wycenę ???

Użytkownik CichyMarek edytował ten post 26 listopad 2018 - 11:51:35

#2 basiaxx

basiaxx

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 22:21:58

Moim zdaniem będzie to koszt około 10 tys. Przynajmniej u mnie mniej więcej tak to wyglądało :) Świetnym pomysłem na wystrój ścian w kuchni są http://dagmaplytki.pl/spieki-kwarcowe. U mnie takie spieki kwarcowe sprawdzają się świetnie ! :)

#3 ~Oskar Jursza~

~Oskar Jursza~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 16:41:58

Spieki kwarcowe jak na gres przystało muszą się dobrze sprawować, chyba że jest to jakiś trefny podgatunek lub wadliwe ułożone.

#4 MK024

MK024

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 18:30:14

Wszystko zależy od tego czy planujesz remont generalny, czy tylko odświeżenie kuchni? No i czy zamierzasz kupować wszystkie meble nowe? Jeśli tak, to najpierw porównaj oferty różnych sklepów, żeby później nie przepłacić. Radzę zacząć od https://www.meblewersal.pl/

to solidna firma.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:39:18

Żeby atrakcyjnie wyglądało to jakieś 22 tysiące

#6 JadziaKobierska

JadziaKobierska

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 14:33:17

Żeby atrakcyjnie wyglądało to jakieś 22 tysiące

Na pewno można to zrobić taniej! To jednak 8 m2...Teraz mmay coraz lepszy dostęp do materiałów tańszych i dobrej jakości.

Zapraszam na mojego bloga http://www.meblewiwo.com/

#7 martawro

martawro

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 17:35:12

kuchnia kuchni nie równa, zależy czego oczekujesz, ostatnio z mężem czytaliśmy na http://ekosufity.pl o sufitach napinanych i zastanawiamy się nad montażem takiego oryginalnego sufitu. no i na taki samym suficie cena poszłaby o kilka tysięcy w górę

#8 ~Anna2~

~Anna2~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 12:13:14

Można wydać niewiele a można naście tysięcy. To zależy jaki chcemy efekt. Ja tam wolę osobiście inwestować w dobre sprzęty kuchenne. Od pewnego czasu mam też Thermomixa, bo wybrałam się w Kielcach na prezentację do Justyny Ciesiun - moim zdaniem super sprzęt i warto bo ułatwia niesamowicie gotowanie 

#9 ~Boria~

~Boria~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:56:47

Ja mam thermomixa od kilku lat i użyłam go może w sumie ze 20 razy przez te lata. Remont kuchni dla mnie to było wyzwanie. Mam dużą kuchnię z dużym oknem, ale jednocześnie jej kształt nie jest idealny. Wolałabym bardziej otwartą - niestety nie da się. Długo planowaliśmy jak to wszystko ogarnąć. A musieliśmy ją zrobić w zasadzie od podstaw (przeprowadziliśmy się do starego domu po babci). Chyba łatwiej byłoby wybudować nowy dom niż remontować stary. Za wszystko zapłaciliśmy około 40 tysięcy (łącznie ze sprzętami i wszystkimi instalacjami). Sprzęt o który było najwięcej kłótni to płyta indukcyjna. Ja się uparłam na taką płytę, moja lepsza połowa chciała kuchenkę gazową. Wygrałam :) Kupiliśmy Electroluxa 700 FLEX Bridge bo można połączyć dwa pola grzewcze w jedno większe. 

#10 ~roebia~

~roebia~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 00:35:31

A jak z czyszczeniem? Brudzi się taka indukcja?

#11 ~ewelina k~

~ewelina k~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:35:09

No tak, kuchnia to nie lada wyzwanie dla naszego portfela. Nasza również całkiem sporo nas kosztowała. To sie tylko tak wydaje szafki trochę sprzętów, a jednak reszta wyposażenia tez jest potrzebna i tu moim zdaniem tez powinno sie kupić dobre rzeczy, a nie jakiś badziew. ja postawiłam na dwie marki zack i blomus. To jednak jedne z lepszych marek, które produkują naprawdę ładne rzeczy ale udało mi się bo trafiłam na spore promocje na superwnetrze.pl i przyznaję, że całkiem sporo na tym zaoszczędziłam ale najważniejsze jest to, że kuchnia wygląda tak jak ja chciałam.

#12 ~terii~

~terii~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 12:03:13

no nas też skubnął remont kuchni po kieszenie. Sprzęt, meble na wymiar. Ale przynajmniej mamy ładn a, nowoczesną kuchnię na lata.

Jakbyście szukali dobrych i nowoczesnych baterii kuchennych polecam Sotbe, styl skandynawski. Super są

#13 ~Boria~

~Boria~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 12:23:24

A jak z czyszczeniem? Brudzi się taka indukcja?

Zależy jak gotujesz :D Jeśli wszystko Ci kipi i rozchlapuje się to jasne że się brudzi. Do czyszczenia płyt indukcyjnych, fajny jest środek: VITROCARE

#14 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:24:49

Z remontem to jakoś tak jest, że ile pieniędzy chcesz na niego wydać to tyle pochłonie. Warto czasem pójść na ustępstwa i poszukać tańszych zamienników. Nie wiem czy wy też tak uważacie, ale przyjęło się myślenie, że to co tanie to nic niewarte a drogie rzeczy są solidne. Jakoś doświadczenie mi się nie przekłada na tą regułę. Kupiłam do kuchni tanie meble a są solidne i mocne - więc gdzie tu logika? 

#15 ~uta~

~uta~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 18:42:14

Dla mnie za to najważniejszy w kuchni był piekarnik, uwielbiam piec, no kocham to. Więc wybór piekarnika był naprawdę dla mnie ważny. Zdecydowałam się na Electrolux SorroundCook bo można w nim piec na trzech poziomach jednocześnie i póki co jestem zachwycona :)

#16 ~marzena718~

~marzena718~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:43:38

Jak pomyślę o remoncie to dostaję gęsiej skórki. Nasz to była jakś masakra, myślałam, że nigdy nie uda się nam go skończyć ale jakoś dotrwałam do końca. Fakt wymienialiśmy dosłownie wszystko, więc sami rozumiecie o czym mówię. Drugi raz z pewnością nie dam się już namówić mężowi na taki. Dobrze, że jak wspomniałam mamy go już za sobą. Czekamy jeszcze na krzesłą z slf24.pl, które mają nam na dniach dostarczyć i naprawdę będzie już wszystko.

#17 ~Agata R~

~Agata R~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:29:38

Każdy remont ma swoje plusy i minusy. Wszystko też jeszcze zależy od tego jaki ma zakres, co robimy. U nas na szczęście można powiedzieć, że to tylko lekkie odnowienie i tak sie składa, że między innymi tak samo będziemy kupować nowe krzesła, a raczej już je kupiliśmy, bo wczoraj złożyłam zamówienie na scandicsofa.pl i to nawet w udało się nam bo są w całkiem rozsądnej cenie. Zostało nam jeszcze wymienić piekarnik i zlew ale to też praktycznie już wiemy które, więc pójdzie nam to szybko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ile kosztuje, remont, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych