Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

I JAK TAM OPATOWIEC ZADOWOLENI Z NOWEJ WŁADZY

1432 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 16:42:31

oj coraz szybciej i szybciej.... aż chciało by się przytoczyć słowa tej pięknej piosenki
czas już bo zima się zbliża

#122 ~2014~

~2014~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 20:18:24

WITAM. NIE DO KOŃCA ZGADZAM SIĘ Z WPISEM ,,GOSIA", ŻE WYSTAWA KONI TO KASZANA. BYŁAM, WIDZIAŁAM WIĘC SKŁONNA JESTEM WYDAĆ OPINIĘ.
UWAŻAM , ŻE TAKIE LOKALNE IMPREZY O WYDŹWIĘKU KRAJOWYM SĄ WAŻNE I POTRZEBNE. INTEGRUJĄ, ANGAŻUJĄ, SĄ PRETEKSTEM DO WYJŚCIA Z DOMU NIE TYLKO DLA MIŁOŚNIKÓW KONI, ALE DLA PRZEDSTAWICIELI KILKU POLEŃ. WYDAWAĆ BY SIĘ MOGŁO , ŻE MŁODZIEŻ STRONI OD TEGO TYPU IMPREZ , A TU SIĘ OKAZAŁO ŻĘ JEST ZUPEŁNIE INACZEJ. JA JESTEM ZA. NIE DO KOŃCA ROZUMIEM WIĘC KRYTYCZNE UWAGI. WYDAJE MI SIĘ ,ŻE TAKIE FORMY SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU NALEŻY PROPAGOWAĆ, A CZASEM WARTO WSPIERAĆ TAKIE DZIAŁANIA, WTEDY DOSTRZEC MOŻNA SZEREG POZYTYWÓW.
POKORY WIĘC PROSZĘ NIECO W WYRAŻANIU POGLĄDÓW.

,,Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w
działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy
życia."
Herodot

"Czas wszystko na jaw wydobywa"
Sofokles

#123 ~misio~

~misio~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 19:23:06

niestety nic sie nie zmieni poniewaz wszedzie jest w dalszym ciagu korupcja i liczy sie kasa kto wiecej uigra i niestety p. Z. dalej bedzie krolowa opatowca wraz ze swoim malo meskim malzonkiem i trzoda domowa!!:)no ale miejmy nadzieje ze moze kiedys?pozdrawiam wszystkich i milego nowego tygonia

#124 ~Jurand ze Spychowa~

~Jurand ze Spychowa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 19:50:41

Dzięki temu, ze Gmina ma w końcu poważnego gospodarza, uczciwego i bezkompromisowego to w końcu zaczęto dostrzegać Opatowiec gdzie indziej. W ościennych gminach dużo się mówi o działaloności Pana Kowalczyka na rzecz Gminy i dzięki Bogu era ciemnogodu zaczyna odchodzić do lamusa. Powinniśmy życzyć wójtowi wytrwałości i wielu kolejnych dobrych pomysłów.

#125 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 21:51:25

Dzięki temu, ze Gmina ma w końcu poważnego gospodarza, uczciwego i bezkompromisowego to w końcu zaczęto dostrzegać Opatowiec gdzie indziej. W ościennych gminach dużo się mówi o działaloności Pana Kowalczyka na rzecz Gminy i dzięki Bogu era ciemnogodu zaczyna odchodzić do lamusa. Powinniśmy życzyć wójtowi wytrwałości i wielu kolejnych dobrych pomysłów.

Ajakies dobre pomysły pan mial bo ja o zadnym nie slyszalem.

#126 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 22:38:47

Panie wojcie moze pan wymieni te dobre pomysly,i powie gdzie dostrzezone Opatowiec

#127 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 19:03:40

szczególnie w ostatnich dniach dużo się mówiło w sąsiednich gminach -tylko negatywnie

#128 ~kun~

~kun~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 19:04:46

Kolego

No właśnie! Dlaczego w protokołach nie ma nic na temat najważniejszej sprawy poruszanej na sesji, oczywiście chodzi o p. z gopsu? Mamy rozumiec ze na sesji nie bylo nic na ten temat?czy w protokole ujmuje sie tylko to co pasuje p. włodarzowi? Do tej pory popierałem p. Kowalczyka i swoj glos oddalbym na niego ale... Nie moze byc tak ze wlodarz ugina sie pod presja goscia ktory nie mial szans na to zeby rzadzic... Skoro powiedzialo sie A to trzeba powiedziec i B, WSTYD! Ta pani poprostu wrociła do pracy i wszsystko jest juz ok???

Kolego, a na datę patrzyłeś? Komputerem widzę, że się sprawnie posługujesz, ale już z logicznym myśleniem słabiutko.

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 09:36:47

ale sesji bylo okolo 18 do 20 a wpisow jest tylko pare to jak to sie ma do prawdy co robia radniedek

#130 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 09:38:14

ale sesji bylo okolo 18 do 20 a wpisow jest tylko pare to jak to sie ma do prawdy co robia radniedek

#131 ~grześ~

~grześ~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 21:23:52

Edek-po najbliższej sesji będzie protokół w necie,ciekawe tylko czy znów ocenzurowany!!! ważniejsza sprawa to traktowanie pracowników poruszone na ostatniej sesji czy rada się tym zajmie i jaki będzie tego efekt - a powinni się tym zająć i przekazać odpowiednim służbom.

#132 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 10:32:41

A to jak pracownicy są traktowani!? Z tego co ja zauważyłem jest poprawa, nareszcie jak idziesz do gminy to wszyscy są, każdy wie czym się zajmuje, nie czuć odoru alkoholu na wejściu, nie słyszy się już "nie wiem", "przyjdź kiedy indziej". Nareszcie osoby tam przesiadujące i biesiadujące zaczęły pracować! Co w tym złego? Rozumiem, oni nie są zadowoleni bo przyzwyczaili się do czegoś innego, czasy i wójt się zmieniły więc najwyższy czas zabrać się do roboty a jak się komuś nie podoba, nie chce się pracować i wykonywać sumiennie swoich obowiązków za pieniądze o których 99 % gminy może pomarzyć to niech się zwolni, a jak nie to wójt powinien z tym zrobić porządek ....

#133 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 00:07:45

A to jak pracownicy są traktowani!? Z tego co ja zauważyłem jest poprawa, nareszcie jak idziesz do gminy to wszyscy są, każdy wie czym się zajmuje, nie czuć odoru alkoholu na wejściu, nie słyszy się już "nie wiem", "przyjdź kiedy indziej". Nareszcie osoby tam przesiadujące i biesiadujące zaczęły pracować! Co w tym złego? Rozumiem, oni nie są zadowoleni bo przyzwyczaili się do czegoś innego, czasy i wójt się zmieniły więc najwyższy czas zabrać się do roboty a jak się komuś nie podoba, nie chce się pracować i wykonywać sumiennie swoich obowiązków za pieniądze o których 99 % gminy może pomarzyć to niech się zwolni, a jak nie to wójt powinien z tym zrobić porządek ....

temu gościowi coś do głowy uderzyło i pomylił pracę z feudalizmem i czymś jeszcze to nie ten wiek.

#134 ~Konfucjusz~

~Konfucjusz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 14:12:34

Widać, że niektórzy nie wiedzą, że to urzędnik jest dla petenta a nie petent dla urzędnika. Skończyły się w urzędzie czasy, kiedy wszyscy byli " w terenie" bądź też niektórzy na "podwójnym gazie" i to tak okropnie niektórych nęka?

Zastanawia mnie bardzo gdzież to słychać tyle negatywów na temat pracy obecnego Wójta?
Ja na szczęście takowych nie słyszałem ale oczywiście każda władza ma oponentów bo to podstawowe prawo demokracji.

Wybory są w 2014 roku i wtedy niezadowoleni będą mogli okazać swoje pretensje na kartach do głosowania. Póki co malkontentom polecam Relanium i trochę snu. Nie przeszkadzajcie tylko pozwólcie pracować Wójtowi a jeśli jakiekolwiek z jego działań wydaje się Wam nosić znamiona przestępstwa czy też niegospodarności to są odpowiednie od tego organy, które mogą się tym zająć. Widzę jedynie, że potraficie szczekać i opluwać kogoś korzystając z anonimowości jaką dają fora internetowe a nie macie na tyle cywilnej odwagi żeby pójść do Wójta do gabinetu i powiedzieć mu tego w oczy...

#135 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 09:02:24

Popieram! A urzędnikom tam pracującym życzę więcej wytrwałości i szacunku do swojej pracy, nigdzie indziej nie bedziecie mieć tak dobrze, a że troche trzeba popracowac... no coz na tym polega praca, laba juz sie skonczyla! DO PRACY RODACY!

#136 ~kazimierzanin~

~kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 21:59:46

Widać, że niektórzy nie wiedzą, że to urzędnik jest dla petenta a nie petent dla urzędnika. Skończyły się w urzędzie czasy, kiedy wszyscy byli " w terenie" bądź też niektórzy na "podwójnym gazie" i to tak okropnie niektórych nęka?

Zastanawia mnie bardzo gdzież to słychać tyle negatywów na temat pracy obecnego Wójta?
Ja na szczęście takowych nie słyszałem ale oczywiście każda władza ma oponentów bo to podstawowe prawo demokracji.

Wybory są w 2014 roku i wtedy niezadowoleni będą mogli okazać swoje pretensje na kartach do głosowania. Póki co malkontentom polecam Relanium i trochę snu. Nie przeszkadzajcie tylko pozwólcie pracować Wójtowi a jeśli jakiekolwiek z jego działań wydaje się Wam nosić znamiona przestępstwa czy też niegospodarności to są odpowiednie od tego organy, które mogą się tym zająć. Widzę jedynie, że potraficie szczekać i opluwać kogoś korzystając z anonimowości jaką dają fora internetowe a nie macie na tyle cywilnej odwagi żeby pójść do Wójta do gabinetu i powiedzieć mu tego w oczy...

KONFUCJUSZ pisze ładnie lecz jak to zwykle bywa najciemniej pod latarnią i tym co robi p.skarbnik w ug powinny się zająć odpowiednie służby-ale to pewnie tylko kwestia czasu jeszcze usłyszycie

#137 ~henryk~

~henryk~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 22:23:18

KONFUCJUSZ pisze ładnie lecz jak to zwykle bywa najciemniej pod latarnią i tym co robi p.skarbnik w ug powinny się zająć odpowiednie służby-ale to pewnie tylko kwestia czasu jeszcze usłyszycie

a może by tak (audyt) "pierwszej damie" zrobić pewnie rada by te 2.5tys.znalazła było by ciekawie?

#138 ~PAWEŁ~

~PAWEŁ~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 19:16:54

Przecież Pan Wójt nie potrzebuje zgody rady na zrobienie kontroli ,, AUDYT" !!! Dwa poprzednie zrobił i rady nie pytał o zdanie i wywalił w błoto,, NASZE czyli PODATNIKÓW PIENIĄDZE" 5 TYSIĘCY a przecież można było za to zrobić coś pożytecznego!!! Ale nasz włodarz woli się zajmować pierdołami a nie konkretami....... Pozdrawiam naiwnych wyborców pana K.

#139 ~Konfucjusz~

~Konfucjusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 19:26:13

Przecież Pan Wójt nie potrzebuje zgody rady na zrobienie kontroli ,, AUDYT" !!! Dwa poprzednie zrobił i rady nie pytał o zdanie i wywalił w błoto,, NASZE czyli PODATNIKÓW PIENIĄDZE" 5 TYSIĘCY a przecież można było za to zrobić coś pożytecznego!!! Ale nasz włodarz woli się zajmować pierdołami a nie konkretami....... Pozdrawiam naiwnych wyborców pana K.

To nie ładnie swoich sąsiadów czy znajomych nazywać naiwnymi. Każdy z Nas miał 1 głos i oddał go zgodnie ze swoją wolą. To nie komuna nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Moim zdaniem trzeba szanować wszystkich bez względu na to, czy głosowali na Pana Kłosa czy na Pana Kowalczyka. Naprawdę za 2 lata niezadowoleni będą mogli się wykazać przy urnach i zmienić włodarza. Mamy demokrację i święte krowy to już tylko wspomnienie przeszłości. Nikt nie powiedział, że ludzie nie mogą się pomylić. Kazdy z nas niejednokrotnie to uczynił w różnych wyborach czy to parlamentarnych czy lokalnych. Trzeba umieć przyjąć konsekwencje wyboru większości a nie opluwać kogoś jeśli nie ma się w ręku "żelaznych" argumentów.

#140 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 22:37:39

Trudno się nie zgodzić z(KOFUCJUSZEM) , lecz mając do wyboru sprawdzonego samorządowca i kota w worku który ładnie "miauczał" chodząc od domu do domu wybrali tego kota i dziś go usprawiedliwiają a z tym demokracja nic wspólnego nie ma i przy najbliższych wyborach podzieli los Waldusia Pawlaka bo jest wielu mądrych i sprawdzonych ludzi, niekoniecznie z aspiracjami szlachcica.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych