Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hutnik Nowa Huta - Czarni Połaniec 9:1 (5:0) :: zobacz komentowany artykuł

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 21:12:27

Mam dobrą radę do trenera.
Niech postawi na Jacka w ataku.
Przecież on jest dobrym "wodzem",
Przecież jego lewa nóżka, prawa nóżka i... gooooollllllll.
Jacku możesz być "żądłem" leszej okazji nie będzie.

Jeden minus to "słaba głowa", brak myślenia ;)

#22 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 21:56:45

hutnik to czołowa druzyna 3 ligi, to że narazie słabo zaczeli nie oznacza że tam zostaną , na koniec rundy będą spokojnie w 1 trójce. Jeszcze pare ekip napewno tam przegra więcej niż 5 bramkami.

#23 ~Siareczkaaaa~

~Siareczkaaaa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 07:18:59

śmiechem to nie jest to ze przej.... z zespołem o wielkiej Historii tylko to ze takie matoły tym wszystkim rzadza!!!
Po 1:
Np. nasz kochany prezes - czy on sie zna chociasz troche na piłceeeee!!!! bez jaj ale zrobiliscie kurnik wiekszy niz byl za czasow Maciasa!!! przeciesz obezny prezes powinien zostac prezesem ale siatkowki!!
Ciekawy jestem co takiego wczesniejszy prezes zle zrobil ze go wyjeba....!!! Pan K. powinien tym rzadzic, wie o co chodzilo i potrafil cos dla klubu zalatwic i polepszyc!!!
Po 2:
3 liga to nie kur... podworko. NIe ma to jak sprzedac najlepszego napastnika, ktoey i tak grzeje w siarce a w zastaw sobie wziasc Pana Rozka ktory grywa sobie ale Turniejach podworkowych!!! Kur... bez jaj jak oni moga pisac ze jada w osłabieniu bez Cecota i Rozka !! ja pier.... a jakie to jest wogole wzmocnienie!!!Wzmocnienie to sprzedajecie!!!!!
Śmiech na sali.
Najlepiej bedzie Wescie prezesa Latee bo mu sie konczy juz jako prezes PZPN za treneraa Smude a za piłkarzy wescie nasciagajcie chłopaków z siarki ktorzy wogole w 18 meczowej juniorów sie nie mieszcza a dla was zawsze beda zajebistym wzmocnieniem a wasi wychowankowie graja kluczowe role w nizszych ligach i innych zespołach. Powtarzam ,,graja". A jak wychowankowie nie chca wracac do tego waszego jeb... burdeluuu to sie nie dziwcie i sciagnijcie kogos ale dobrego i dawaj mlodych(bo nasi wspaniali trenerzy juniorow maja przeciesz kogos tak??) bo z tych gwiazdeczek to h... bedziee. Zapomnialem przecisz trenerow juniorow nie mamy!!! Wyj.... wszystkich wpizduu i dawaj kogos z zewnatrz bo ta mafia spada do okregowki!!!!!!!! Za niedlugo bedziecie gadac: ,, mam nadzieje ze wywalczymy u siebie punkt z Bodzentynem, " hahaha i tak beda mowic hahah jak too bagno sie nie zmieni!!!!!!!!!!!

DOSWIADCZENIE = KLUB
KLUB + MŁODOŚĆ = DRUŻYNA

#24 ~nigdy nie bedzie dobrzeeee~

~nigdy nie bedzie dobrzeeee~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 07:29:57

dodaj jeszcze Miłość i doswiadczenie = Druzyna:)))) bravoo kolooo prawdaaaa

#25 ~roki~

~roki~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 08:38:33

o sprawach organizacyjnych sie nie wypowiadam bo sie na ty nie znam ale to ze gebalski poszedl do siarki a jw jego miejsce przyszlo 3 chlopakow to akurat dobrze..fakt rozek sie nie nadaje ale nawet tych dwoch jest wiecej wartych niz gebalski..siarka myslala ze jak jezdzil po testach do belchatowa to beda mieli klasowego napastnika ale szybko sie na nim poznali i po jednym czy dwoch meczach usiadl na lawke:) chlop wyzej niz 3 liga sie nie nadaje,w 4 se naszczelal bramek ale w 3 juz nie istnial a 2 to wogole juz dla niego magia,pozatym chlopaki z druzyny sie ponoc ciesza ze odszedl bo nikt go nie lubil:) druzyna nie jest najgorsza i wydaje mi sie ze dobry trener moglby cos tu zdzialac..

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 20:56:30

Skrót meczu można obejrzeć tutaj

Konferencja

#27 ~Czarni~

~Czarni~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 22:30:43

Po obejrzeniu tego skrotu widac braki golym okiem obrony nie ma przy kazdej straconej bramce:( Wygladala to tak jak roznica 2 klas ligowych przynajmniej ale coz Kicinski sie nie nadaje na trenera,zniego tez zawodnik byl beznadziejny wiec nie ma sie co dziwic,wiec kicinski odejdz i wezcie zatrudnicje trenera ktory ma pojecie jakies i zaprowadzi porzadek i przygotuje druzyne pod wzgledem fizycznym bo widac po chlopakach ze sily nic nie mieli nie mowiac o technice :(( Kicinski podaj sie do dymisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#28 ~Messi~

~Messi~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 10:03:06

Powiem tak analfabetyzm sie panoszy w tym temacie:) szczelac ,itd:)Brawo a co do Prezesa ,ja nie wiem o co macie pretensje do niego? zawodnicy maja wszystko ,na nic nie narzekaja,wiec co Prezes zrobił zle? A za Kaczmarczykiem nikt nie teskni ,mozecie mi wierzyc:)zostalo kilka meczy do konca rundy i dajcie szanse tej druzynie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 13:32:46

Ty napewno nie tęsknisz bo Cię w klubie przez ostatni rok nie było gdy on był.
Więc nie pisz bredni.
Poprzedni prezes "piłkarzy drewien" nie brał do gry.

#30 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:05:52

Powiem tak... według mnie niepotrzebnie jest mieszanka w tej obronie. Przecież mieliśmy najlepszą obrone czwartej ligi. Obierak-Jasiński-Witek-Kosatka... wszytsko było zajebiscie, witek z jasińskim sie uzupełniali tak, że aż miło było popatrzeć, kosatka sie przy nich ograł i wygladał juz bardzo dobrze w 4 lidze a obierak grał ofensywnie i wszystko było super. Wariant z obierakiem w pomocy, też dobry pomysł, ale tutaj musi być ktoś za niego. A tak, mamy sytuacje jak na hutniku, goście byli szybsi od nas o połowe ;/ a mam jeszcze pytanie, na meczu nie było rożka, cecota i jasińskiego. czemu jasiński nie pojechał ?? coś z tym barkiem czy znowu jakieś wesela ?? Panowie do roboty, bo mecze same sie nie zaczną wygrywać!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:41:06

Powiem tak analfabetyzm sie panoszy w tym temacie:) szczelac ,itd:)Brawo a co do Prezesa ,ja nie wiem o co macie pretensje do niego? zawodnicy maja wszystko ,na nic nie narzekaja,wiec co Prezes zrobił zle? A za Kaczmarczykiem nikt nie teskni ,mozecie mi wierzyc:)zostalo kilka meczy do konca rundy i dajcie szanse tej druzynie

Kolego messi nie obawiaj sie,że M.K wroci.Ty mozesz za nim nie tesknić. Żółć cie zalewa jak ktoś dobrze o nim piszą.

#32 ~Kibic Pc~

~Kibic Pc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 19:47:36

Po pierwsze jak mozna byc prezesem nie znajac sie na pilce nozej,poprostu jest supem o nazwie prezes!!!Po drugie jak moze byc trener co nie ma pojecia o trenowaniu druzyn seniorskich na wyzszym szczeblu!!Zawodnikow mamy dobrych lecz treningi sa zle i tyle wtym temacie!!!!!!!!!!!Tylko nowy trener pomoze ale nie pseldo jak do tej pory!!!!!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 06:10:09

Jeśli uważasz że to on pisze ,internet nie jest anonimowy.Ja ci to udowodnię.Swoje wiadowości o ni zostaw dla siebie .

#34 ~Messi~

~Messi~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 08:32:24

Gośc nie bądz smieszny!!! to ze adres I.P moze jest inny to nie znaczy ze tych wszystkich komentarzy nie pisze M.K ,co za sztuka napisac z pracy, od taty , od brata ? z telefonu itd.
A jak był taki cudowny to czemu został pogoniony? i czemu ludzie jakoś nie wspominaja go za dobrze w klubie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych